KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 09, 2011, 21:49:31
Szántó Petrának volt egy beharangozója a Garros előtt amiben többek között azt is leírta, hogy sétálójegyet érdemes venni, mert azzal minden meccset meglehet nézni (kivéve ami a center pályán van). Nem tudom, hogy Wimbiben van-e ilyen, de ha van akkor azt vegyél :) A torna elején úgysem a center pályán lesznek a nagy meccsek.
Köszi Cesc, ez jó ötlet, majd a helyszínen megérdeklődöm. Még egyszer köszi. :ok:

Sziasztok!

Szeretném használni továbbra is a GeekToy-t (betfair Api) de bejelentkezésnél még kell Geektoy forum regisztráció is. Na regisztráltam is, de egyszerűen nem küld megerősítő emailt, nem tudom így aktiválni a fórum regisztrációmat ergo nem tudok belépni a toy-ba. Megpróbáltam több névvel, többféle email címre, de nem küldi a megerősítő emailt! Vírusírtó nem engedi át esetleg, vagy mi lehet a gond?

( -3/4) a hazainak..a portálon fent levő magyarázat még csak érthető/Asian hendi/ de átültetni a Bet 365.re már komoly gondot jelent..hogy lehet a "fentit" megfogadni
PROFIK:- tudtok segíteni???  csak egy amatör próbálkozásáról van szó.
  Kalappal mindenkinek

Hello
Most regisztráltam és most is akarom elkezdeni az online fogadást. Csináltam egy számlát és ki is küldtek egy Master Card bank kártyát, amit aktiváltam is. Amikor be akarok fizetni a bet365.com-ra hibát ír ki. Pedig biztos, hogy minden jól van beírva. Másik oldalon is próbálkoztam. Mi lehet a baj? Előre is köszönöm a választ.

Idézetet írta: Geri22 Dátum június 26, 2011, 18:12:09
Hello
Most regisztráltam és most is akarom elkezdeni az online fogadást. Csináltam egy számlát és ki is küldtek egy Master Card bank kártyát, amit aktiváltam is. Amikor be akarok fizetni a bet365.com-ra hibát ír ki. Pedig biztos, hogy minden jól van beírva. Másik oldalon is próbálkoztam. Mi lehet a baj? Előre is köszönöm a választ.
Ez így elég pontatlan meghatározás. Hol ír ki, és milyen hibát?

Miután beírom a kártyaszámot, biztonsági kódot, összeget satöbbit, akkor írja ki, hogy: A befizetés feldolgozása közben hiba lépett fel. Kérjük, ellenőrizze a megadott adatok helyességét vagy próbálja újra és változtassa meg a fizetési módot.

Érdekes, én ilyen hibát eddig nem tapasztaltam. Csak olyan alapvető tippet tudok adni, hogy nézd végig az adatokat, hogy minden jó-e. Hátha valaki más többet tud segíteni.

Idézetet írta: Geri22 Dátum június 26, 2011, 18:25:04
Miután beírom a kártyaszámot, biztonsági kódot, összeget satöbbit, akkor írja ki, hogy: A befizetés feldolgozása közben hiba lépett fel. Kérjük, ellenőrizze a megadott adatok helyességét vagy próbálja újra és változtassa meg a fizetési módot.

Melyik iroda írja ezt?

Bet365. De a bwinnél és az unibetnél sem engedték. És jól írtam be mindent. Nem hiszem, hogy százszor elírnám. :/

 Lehet hülye kérdés, de megkérdem.
Jó kártyát adsz meg, értem úgy hogy visa/master ?

Master card bankkártya. Gondolom, hogy ennek jónak kellene lennie.

Hogy ha más iroda sem engedte, akkor pedig a kártyáddal lesz a baj. Pl azt is el tudom képzelni, hogy nincs engedélyezve a kártyádon az ilyen helyekre való utalás.

Igen azzal be tudsz fizetni, én arra gondoltam, hogy mielőtt
befizetnél kiválaszthatod, hogy milyen kártyával teszed azt,
és esetleg visára kilikkeltél..
Ám sztem ezt kizárhatjuk

Akk másik, dombornyomású a kártya?
És engedélyeztetted az internetes forgalmat?
A banknál nem kértél egy tiltási opciót
egyes internetes vásárlási lehetőségre?

Nem dombornyomott a kártya. Akkor ez lesz a baj? :/