KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Döntetlen tét visszajárnál(draw no bet)kapod vissza csak a tétet.

Idézetet írta: Osaka Dátum július 13, 2011, 16:35:17
Ez már régóta foglalkoztat, de pl. bwin-nél miért van az, hogy egy meccsnél az 1X-re 1,20-as az odds, míg a hazai + 1 hendire picit nagyobb, olyan 1,25 körüli. Ez ugyanaz, nem? Mármint mindkét esetben akkor nyerünk ha hazai nyer vagy döntetlen, szóval miért nem ugyanaz az odds is?

A te példádra az a válasz, hogy ugyanaz, de jobb az odds azt kell játszani. 

Köszi a választ csacsa. Én is mindig a hendit játszom, csak nem gondoltam volna, hogy ennyire következetlen a bwin, hogy ugyanarra a kimenetre ad egy kisebb és nagyobb odds-ot... jah és minden meccsnél ez van ahol van lehetőség dupla esély és hendi fogadásra nem csak kirívó eset.

AH +1-nél van a tét visszajárós cucc, de ha csak simán van, mint pl tippmixen is "*(0-1)" és úgy rakod meg V-be, de a hazai csapat 1-0 ra nyer, akkor nincs tét visszajárás, hanem vesztes tipp. Ahhoz az kell hogy ne kapjon ki a vendég csapat, egyszerűbben X2-t teszel..

Idézetet írta: Osaka Dátum július 13, 2011, 16:35:17
Ez már régóta foglalkoztat, de pl. bwin-nél miért van az, hogy egy meccsnél az 1X-re 1,20-as az odds, míg a hazai + 1 hendire picit nagyobb, olyan 1,25 körüli. Ez ugyanaz, nem? Mármint mindkét esetben akkor nyerünk ha hazai nyer vagy döntetlen, szóval miért nem ugyanaz az odds is?

Más irodánál is előfordul hasonló. Pl. sportingbetnél a dupla esély oddsa rendszerint magasabb, mint a két lehetséges kimenetelből számított odds, ill. bet365-nél az ázsiai hendi oddsa magasabb, mint a neki megfelelő nem ázsiai hendi fogadások oddsa (pl. AH1 -0,5 az a sima hazai győzelemnek felel meg, az AH1 +0,5 az 1X-nek, stb.).
Talán külön oddsmesterek vannak az egyes fogadási típusokra, és nincs összehangolva a munkájuk. Ahogy csacsa mondta, az ilyet nekünk, fogadóknak ki kell használni. Pont úgy, mint amikor egy adott fogadást annál az irodánál játszunk meg, ahol a legjobb az odds rá. Csak itt 1 irodán belül is lehet valami hasonlót csinálni.

Idézetet írta: umekumek Dátum július 13, 2011, 17:28:46
Nem ugyanaz, mivel ha a hazai csapatra raksz +1-es hendit, és 0-1 lesz az eredmény, akkor az döntetlennek számít. Ez esetben visszakapod a tétet.

Osaka európai (háromesélyes) hendire gondolt, mivel a bwinnél focira nincs ázsiai hendi.
Így náluk az említett példádban mindkét típusú fogadás (1X és +1-es hendi) vesztes, nincs tét visszatérítés. Vagyis valóban egyenértékű fogadások, de eltérő oddsokkal.

Idézetet írta: benson Dátum július 13, 2011, 19:28:40
Osaka európai (háromesélyes) hendire gondolt, mivel a bwinnél focira nincs ázsiai hendi.
Így náluk az említett példádban mindkét típusú fogadás (1X és +1-es hendi) vesztes, nincs tét visszatérítés. Vagyis valóban egyenértékű fogadások, de eltérő oddsokkal.

Azóta már kifejtettem "részletesebben is". Amúgy meg sosem fogadtam bwinen, ritka szutyok egy iroda.

Idézetet írta: benson Dátum július 13, 2011, 19:28:40
Osaka európai (háromesélyes) hendire gondolt, mivel a bwinnél focira nincs ázsiai hendi.
Így náluk az említett példádban mindkét típusú fogadás (1X és +1-es hendi) vesztes, nincs tét visszatérítés. Vagyis valóban egyenértékű fogadások, de eltérő oddsokkal.

Igen, pontosan erre gondoltam. Amúgy abban tényleg lehet valami, hogy külön emberek vagy algoritmusok (csak akkor miért nincs beleprogramozva egy egyszerű összehasonlító rész?) határozzák meg az odds-okat és ezeket nem fésülik össze.

Hasonló bwin-nél a "Hány gólt szereznek?" és a "Hány gólt esik a mérkőzés során?". Ezek is egyenértékűek, de néha-néha pár tizeddel eltérnek az egyes fogadások.

Valaki letudja ezt fordítani mondjuk magyar nyelvre? :laugh:

Responsibilities of the recipient's bonus:

   1. Recipient of the bonus must play the amount at least three times prior to the request;
   2. In order to fulfil the bonus of the bet, the minimum price of one event must not be less than 1.4.

:cya:

a bónuszt 3 * forgasd meg, minimum 1.4 odds téten

Idézetet írta: manyman Dátum július 14, 2011, 15:54:47
a bónuszt 3 * forgasd meg, minimum 1.4 odds téten

Köszi manyman, akkor jól gondoltam. Már csak az nem tiszta h kombi játszik-e.

A linkelt írásban nincs kitétel erre, így igen.
De ha elküldöd az egész feltételi irományt, vagy a linket az oldalról,
akkor megmondom..

Idézetet írta: manyman Dátum július 14, 2011, 19:37:13
A linkelt írásban nincs kitétel erre, így igen.
De ha elküldöd az egész feltételi irományt, vagy a linket az oldalról,
akkor megmondom..
Hali!
Kinek valaszoltal?

Csatarid egy bónuszkérdést tett fel.  :)

Sziasztok,
próbaképpen felírtam magamnak négy meccset, nem nagy számok, de sajna nem igen találom sehol se az eredményeket. Milyen oldalak foglalkoznak ezekkel? Köszi!

Tavistock - Queens Park Rangers
Szingapúr - Taiwan
FC Yakutiya - Amur-2010 Blagoveschensk
Dinamo Barnaul - FC Chita