KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van most valami jelentési kötelezettségük a bankoknak, ha nagyobb összeg érkezik a számlámra? Régen úgy emlékszem volt valami határ, amit felett jelenteniük kellett.
Köszi!

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum szeptember 26, 2011, 07:00:32
Van most valami jelentési kötelezettségük a bankoknak, ha nagyobb összeg érkezik a számlámra? Régen úgy emlékszem volt valami határ, amit felett jelenteniük kellett.
Köszi!

Igen, van:

2007. évi CXXXVI. törvény a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról

Ha jól hámozom ki belőle, 3,6 millió forint a határ.

Köszi, ennél sajnos egy nullával kevesebb az összeg ;D

Üdv!
Úgy általánosan szerintetek Visa kártyára vagy banki átutalással gyorsabb a kifizetés az irodáktól.Nekem bwintől moneybooktól utalással hamarabb jött meg.így van ez mindenhol?

gyorsasági sorrend általában (a leggyorsabbtól): MB - Kártya - Banki Átutalás

Alapvetően kifizetésnél a moneybookers a leggyorsabb. De ez nem szentírás, irodája válogatja, de annak kéne lennie. Kártyára én nem szoktam kikérni, így azt nem tudom. A banki átutalás pedig elméletben a legtovább tart. Ezt sok minden befolyásolhatja, extrém esetben hetekig is tarthat, illetve megjöhet egy napon belül is. Ha érdekel leírom nagyjából mitől függ. De alapvetőn lassúnak számít. Az átlagos eset 3 munkanap, de csak ha "emberi időben" kéred a kifizetést az adott értéknapon. Akkor az mondjuk korrekt.

Január 1-től megadóztatják az internetes szerencsejátékot.Valaki tudja hogy ez a gyakorlatban hogy fog működni?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum szeptember 26, 2011, 20:35:22
Január 1-től megadóztatják az internetes szerencsejátékot.Valaki tudja hogy ez a gyakorlatban hogy fog működni?

Mivel még ők sem tudják, így kétlem, hogy innen bárkinek is pontos infója lenne ;D



Idézetet írta: kaloz01 Dátum szeptember 26, 2011, 20:35:22
Január 1-től megadóztatják az internetes szerencsejátékot.Valaki tudja hogy ez a gyakorlatban hogy fog működni?
Az irodákat adóztatnák meg, de nincs letisztázva semmi, a törvénybe a sportfogadást nem vették bele, csak a lóverseny fogadást, pokert és kaszinókat ???

Sziasztok!
Tudna valaki nekem segíteni? Milyen, lehetőleg magyar nyelvű oldalon tudnék meccsekhez előzeteset, várható összeállítást olvasni, sajna nem találtam ilyet, az angol nyelv pedig nem az erősségem! :-)

Sziasztok! Tud valaki olyan magyar nyelvű oldalt, ahol előzetesek, várható összeállítások vannak? Lécci segitsetek!

Kedves Munájtid,
Nemrég indult el a topligaelozetes.hu, ahol nevéből adódóan a négy vezető európai bajnokság mellett már a BL mérkőzéseinek előzetese is gyártódik, itt látsz összeállításokat és szöveges felvezetőket is.

Idézetet írta: Munájtid Dátum szeptember 27, 2011, 17:38:32
Sziasztok!
Tudna valaki nekem segíteni? Milyen, lehetőleg magyar nyelvű oldalon tudnék meccsekhez előzeteset, várható összeállítást olvasni, sajna nem találtam ilyet, az angol nyelv pedig nem az erősségem! :-)
Itt az oldalon is találsz jópárat, figyeld a főoldalt. Meg a fórumon is körülnézhetsz.