KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv.Mindenre felkészülve valaki megmondaná mi a különbség a tippmix és a tippmax között?Gondoltam a tippmaxon több esemény van de Én nem úgy látom.Előre is köszi.

Illetve ahogy látom 55-el több a tippmax:Ezt is lehet interneten és ezt nem befolyásolja a jövő évi törvény?Mert egy gond megoldódna ugyanis régen utáltam mikor jajgattak a postán hogy mennyi pénzzel játszom pedig csak a töredéke volt mint neten...

Idézetet írta: kaloz01 Dátum szeptember 27, 2011, 21:22:10
Üdv.Mindenre felkészülve valaki megmondaná mi a különbség a tippmix és a tippmax között?Gondoltam a tippmaxon több esemény van de Én nem úgy látom.Előre is köszi.

A tippmax csak neten játszható, a tippmix neten és offline (totózó, posta, stb.) is. Ez a fő különbség, de sok más is van. Pl. a tippmaxon sokkal több meccs fogadható önmagában, kötés nélkül. Ami a szorzókat illeti, egyformán szarok minkettőnél.

Köszi de ezeket ha neten játszom elvileg ugye nem érinti a jövő évi törvény?
Egyébként ismerem az oddsaikat a netes korszakom előtt sokat játszottam tippmixet(kilenc évig) de ami nagyobb baj nekem a nagyon szegény kínálat(főleg pl.kétesély hiánya).

Idézetet írta: kaloz01 Dátum szeptember 27, 2011, 21:49:39
Köszi de ezeket ha neten játszom elvileg ugye nem érinti a jövő évi törvény?

Gyakorlatilag sem, mivel a Sz@rt játékai legálisak.

Hali! Szerintetek ez a topligaelozetes.hu megbizható oldal? Alapozhatok erre? Jók az összeálítások, elözetesek? Gyorsan válaszoljatok sürgösen pénzt kell nyernem! Tippek is jöhetnek!

Idézetet írta: Munájtid Dátum szeptember 27, 2011, 23:21:04
Hali! Szerintetek ez a topligaelozetes.hu megbizható oldal? Alapozhatok erre? Jók az összeálítások, elözetesek? Gyorsan válaszoljatok sürgösen pénzt kell nyernem! Tippek is jöhetnek!
A gyors pénznyerést sürgősen felejtsd el, mert inkább veszteség lesz belőle és máskor figyelj oda hova irsz. Tippeléskor meg ne csak másokra alapozz.


El tudnátok magyarázni a treble és a trixie fogadás lényegét? Ha lehet példákkal, vizuális típus vagyok :angel:
Köszi előre is!

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum október 02, 2011, 17:31:05
El tudnátok magyarázni a treble és a trixie fogadás lényegét? Ha lehet példákkal, vizuális típus vagyok :angel:
Köszi előre is!

Tárgytalan, már megvan :great:

ínos helyzetbe került Wayne Rooney, miután édesapját és nagybátyját is letartóztatták, ráadásul fogadási csalás gyanújával. Nem a Manchester United mérkőzéseire került fel pénz.

Hivatalosan annyit tudni, hogy az illetékes rendőrség kilenc hónapos nyomozás után kilenc embert vett őrizetbe Liverpool és Glasgow környékén csütörtökön, akik kapcsolatba hozhatók bundagyanús tevékenységgel.

A Daily Mirror tudni véli, hogy letartóztatták a Vörös Ördögök sztárjának 48 éves édesapját, idősebb Wayne Rooneyt, illetve nagybátyját, Richie-t, ahogy az ügyben kulcsszereplőnek számító Motherwell futballistáját, Steve Jenningset is.

Egyetlen gyanús mérkőzésről van szó, egy 2010. decemberi 14-i skót élvonalbeli találkozóról, amelyet a Hearts 2-1-re nyert meg a Motherwell ellen. Jenningset a 82. percben állították ki, a jelek szerint nem véletlenül.

A játékos egy korábbi belépője nyomán sárga lapot kapott, majd a 83. percben azonnali piros lapot mutatott fel neki Stevie O'Reilly játékvezető egy általa jogosnak vélt büntető utáni reklamálásért (azt mondta a bírónak, 'meddig folytatja a mérkőzés elcsalását').

A fogadóirodáknak a kereknek tűnő történet azután vált gyanússá, hogy feltűnően sok fogadás érkezett arra, hogy lesz kiállítás a meccsen, köztük egy 500 fontos tétel, melyet egy frissen nyitott számláról helyeztek el 10-szeres szorzóval. A gyanús nyertes ezzel 175 ezer forintnak megfelelő fontból nyert egy csapásra 1,75 milliót.

A skót szövetség szűkszavú közleményében megerősítette a bunda és a letartóztatások tényét, de hangsúlyozta, hogy egyetlen érintett találkozóról van szó.

Sztetek ez bunda???  ;D
500 font az sztem nem nagy pénz, szal ez egy hulye pletyka :D

ha 5000 ért fogadta volna akkor igen de így kamu!!!!

Eredmenyek.com nálatok bejön? Nekem számítógépen két napja nem jön be; csak egy fehér oldal ezzel a szöveggel: It works! :P Telefonon viszont működik; nem értem...


Olyan 1 óra hosszán keresztül nem jött be tegnap délután, viszont már megjavult. Nekem is azt írta ki..  ::)