KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum december 17, 2011, 16:03:00
Hol lehet olyan fogadást kötni, ahol egy szelvényen belül van 1X2 és Under/Over fogadás is?
Pl. Schalke - Bremen: Schalke nyer és Over 2,5
A mai karácsonyi ajándékozás játék kapcsán láttam, hogy páran ilyen tippeket adtak, de én sehol nem találtam ezt a lehetőséget a Bet365-ön. Esetleg más irodánál lehet ilyen fogadást kötni?

A bwin-en biztos, hogy lehet ilyen fogadást tenni.

Kötést ugyanarra a meccsre?Szerintem nem lehet.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum december 17, 2011, 17:42:52
Kötést ugyanarra a meccsre?Szerintem nem lehet.
Technikailag nem kötés. Egy odds van rá.
Olyan, mint a HT/FT típusú fogadás. Itt is 1 oddsot kínálnak az irodák, de két dolognak kell teljesülnie, hogy nyerj.

Idézetet írta: tomiszi Dátum december 17, 2011, 17:04:07
A bwin-en biztos, hogy lehet ilyen fogadást tenni.

Megtaláltam, köszönöm!
Más fogadóirodáról tudtok?

Idézetet írta: Irtis Dátum december 17, 2011, 16:03:00
Hol lehet olyan fogadást kötni, ahol egy szelvényen belül van 1X2 és Under/Over fogadás is?
Pl. Schalke - Bremen: Schalke nyer és Over 2,5
A mai karácsonyi ajándékozás játék kapcsán láttam, hogy páran ilyen tippeket adtak, de én sehol nem találtam ezt a lehetőséget a Bet365-ön. Esetleg más irodánál lehet ilyen fogadást kötni?

Bet365-nél a kiválasztott meccs Gólok menüje, és ott Eredmény/összesített gólok.

Idézetet írta: Punter Dátum december 17, 2011, 18:18:28
Bet365-nél a kiválasztott meccs Gólok menüje, és ott Eredmény/összesített gólok.

Köszi!


Sziasztok!

Nekem befizetéssel kapcsolatos kérdésem lenne. MKB-nál vagyok, ahonnan nem lehet online szerencsejátékra befizetni. A probléma, hogy másként megoldani, mint így macerás lenne. Kérdésem az, hogyan tudnám ezt kijátszani? Ha például moneybookers-re utalok, onnan továbbutalhatom pl. Bet365-re vagy esetleg más megoldás lehetséges? A lényeg, hogy a bankkártyámról valahogy jusson el a pénz a fogadási oldalra. Előre is köszi a válaszokat! :)

Idézetet írta: zsee Dátum december 22, 2011, 22:10:34
Ha például moneybookers-re utalok, onnan továbbutalhatom pl. Bet365-re

Az egyik legjobb megoldás!  :ok:


Idézetet írta: zsee Dátum december 22, 2011, 22:25:29
Tehát, ez így működik?

Igen, a moneybookers az egyik legjobb megoldás! Nyiss egy számlát, utalj oda pénzt, aztán már mehet is a játék.

Kipróbálom, köszi. Aztán megírom, hogy működik-e! :)
Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 22, 2011, 22:30:11
Igen, a moneybookers az egyik legjobb megoldás! Nyiss egy számlát, utalj oda pénzt, aztán már mehet is a játék.

Sziasztok! Élnék a főrum címében megelőlegzett lehetőséggel  :) Olyan kérdésem van. Számlám bet365-nél van még nem utaltam ki pénzt viszont most aktuális lenne, de előtte "Ügyfélazonosítási folyamatunknak (KYC*) megfelelően, további azonosításra van szükségünk bármely kifizetési kérelem feldolgozása előtt. " Ezt valaki tudja h mit takar? Illetve telefonon ugye nem kell fitogtatnom az angol tudásomat??  ;D ;D ;D
Plusz kérdés ki hogy javasolja a kifizetést hogy, ne legyen "semmi bajom"!? Ha minden igaz van moneybookers-es számlám.... Arra utaljam ki először és onnan tovább az OTP-re v Budapest Bankra vagy egyből a magyar bankra? Karácsonykor nem látnám szívesen állam/apeh bácsit!?

Köszönöm a választ előre is! ;)

Szia Solver!
Egyszerü az ügyfélazonasitás elinditod a folyamatot ami azt jelenti ,hogy kérsz egy posta kódot
ami azt jelenti ,hogy a levelezési cimedre kapsz egy nagy boritékot ami tartalmaza a kódot .
2 lépés a bet365 oldalán megadod a levélben lévő kódot igy igazoltad magadat a nevedet és a cimedet ,ha ez megvan akkor már csak az útlevélszámodat kell megadnod és kész az ügyfélazonositás. Utalni úgy tudom csak arra a kártyára számlára utalnak ahonnan rátetél a bet365
számládra pénzt 30000 ft feletti összeget lehet csak lekérni. :cya:

Idézetet írta: solver Dátum december 22, 2011, 23:17:21
Sziasztok! Élnék a főrum címében megelőlegzett lehetőséggel  :) Olyan kérdésem van. Számlám bet365-nél van még nem utaltam ki pénzt viszont most aktuális lenne, de előtte "Ügyfélazonosítási folyamatunknak (KYC*) megfelelően, további azonosításra van szükségünk bármely kifizetési kérelem feldolgozása előtt. " Ezt valaki tudja h mit takar? Illetve telefonon ugye nem kell fitogtatnom az angol tudásomat??  ;D ;D ;D

Nem kell fitogtatnod az angol tudásodat, mert "magyarul hívnak" :) Igaz már régebben volt, de úgy dereng csak a személyi adatokat kérdezgetik és nem nagy dolog,  barátnőm is simán megcsinálta.