KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nitu Dátum december 28, 2011, 20:34:20
Köszi rosco a választ, megtettem, még tegnap miután ide írtam, de ma estig semmi.
Azt hiszem úszott a pénzem. (Most néztem meg, Giblartáron van az ügyfélszolg., oda most nem megyek ki. Nincs kedvem....  :-\ ) Azért ügyesen meg van ez oldva....
Valaki nem tudna ajánlani egy NORMÁLIS oldalt???? Ami magyar székhelyű, és legális, és fair?????

A Szerencsejáték Zrt-n kívül nem találsz másik fogadóirodát, amelyiknek Magyarországon van a székhelye. :) Válaszolni fognak az e-mailedre és a pénzed sem tűnik el. ;) Nem olyan rossz iroda a bwin, persze vannak tőle jobbak is.

sztm is rendeződni fog ez a dolog, nem kell aggódnod, légy türelmes, aztán majd visszavághatsz pár zsíros nyertes fogadással :)

Köszi srácok a válaszokat, abban bízom, hogy ők is úgy gondolják, hogy többet is kaszálhatnának rajtam, ha tudnék játszani (már amennyiben veszítek  ;) ) De akkor legalább nyugodt lennék, hogy játszottam egy jót, csak elbénáztam. Ez az összeg úgy is rá volt szánva. De így olyan, mintha csak kidobtam volna az ablakon.  :'( Fúúú, ezért ha egyszer engedik, akkor nagyon lekaszálom őket!!!!  :D (remélem). Majd megírom, hogy mi lett, ha egyáltalán lesz valami.
Jó éjt mindenkinek!!!  :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum december 27, 2011, 17:11:48
Sziasztok! Én lökött  :bash: tegnap tettem a Dél-Afrika-SriLanka krikettre.....Még mindig nincs lezárva és sehol nem találom az eredményt/állást??/ Valaki ért hozzá,hogy mennyi ideig tart egy ilyen krikett "derbi" és,hogy hol tudok utánanézni?? Köszi szépen elöre is! :cya:
Szia Artur33 Nincs gond pár nap kell hozzá és megtudod ,hogy nyertél e vagy sem .Azt viszont nem tudom hol lehet krikett
eredményeknek utána járni.

Sziasztok!
Pinnacle-n akadtam bele, lehet hogy máshol is van ilyen:

Sat 12/31   1201   Manchester United      -2 and -2.5     1.901      1.141           Over   3 and 3.5    1.840   
04:45 AM   1202   Blackburn Rovers      +2 and +2.5    2.030      28.500      Under 3 and 3.5    2.080

Az "and"-et itt hogy kell értelmezni? Ez tulajdonképpen két fogadás?
Ha -2-ről indulva nyer a Manchester (pl. három gólkülönbséggel), akkor mennyit fizet? De akkor -2,5-ről is nyer.

Idézetet írta: Zyonner Dátum december 29, 2011, 00:32:58
Sziasztok!
Pinnacle-n akadtam bele, lehet hogy máshol is van ilyen:

Sat 12/31   1201   Manchester United      -2 and -2.5     1.901      1.141           Over   3 and 3.5    1.840   
04:45 AM   1202   Blackburn Rovers      +2 and +2.5    2.030      28.500      Under 3 and 3.5    2.080

Az "and"-et itt hogy kell értelmezni? Ez tulajdonképpen két fogadás?
Ha -2-ről indulva nyer a Manchester (pl. három gólkülönbséggel), akkor mennyit fizet? De akkor -2,5-ről is nyer.
Ilyenkor a fele pénzeddel az egyik hendikepet játszod tulajdonképpen, a másik felével a másikat. Ha 2 góllal nyer az MU, akkor a -2-nél a fele pénzt visszakapod, a másik veszít. Ha 3-mal nyer, akkor mindkettő nyer.

Köszönöm. Tehát MU 2 góllal nyer, akkor csak visszakapom a tét felét, nem nyerek a felével.


artur33 kérdezte a krikett eredményt:
South Africa vs Sri Lanka
SL vs RSA, 2nd Test, Durban
SL 338, 256/7 (70.3 Ovs)
Rangana Herath*   5 (10)
Thissara Perera   6 (11)
   
RSA 168
M de Lange*   12.3-1-45-1
Imran Tahir   16-1-64-2
CRR 3.63    Partnership 11(20)    
Last Wkt K Sangakkara 108(190)       
Day 3: Stumps - SL lead by 426 runs


Eredménykövetés           = Now Goal -KÍNAI OLDAL, ITT TALÁN KRIKETT IS VAN!!! BUÉK MINDENKINEK!!!   Üdv. -APURIMAC-...

Sziasztok! Van esetleg valaki aki gyüjtött mát valamit össze a marketagent-el??  :cya:

A bet365-ről otp kártyára hány nap alatt jön ki a lé?
köszi

Évente 2-4€-t hoz moneybookersre. Nem ettől lesz gazdag az ember :)

Idézetet írta: artur33 Dátum január 04, 2012, 10:10:57
Sziasztok! Van esetleg valaki aki gyüjtött mát valamit össze a marketagent-el??  :cya:


Valaki elmondaná, hogy mit jelent mikor egy goal line fogadásnál az van a rublikában pl.:
felett 2, 2.5
alatt 4, 4.5

Itt az a lényeg, hogy 2 felett legyen a gólok száma, vagy pl. a másodiknál 5 alatt?

A választ előre is köszi! :)

Ez ilyen ázsiai gólos fogadás, elmondom hogy van.

Felett 2, 2.5 -re teszel 500 ft-ot mondjuk 2,00-ás szorzón, akkor tettél 250-et arra hogy több mint két gól lesz, és 250-et arra hogy több mint 2,5 gól lesz. Ez így fog kinézni:

ad1: 3 vagy több gól születik - 500x2,00 a nyereményed (a teljes fogadás nyert)
ad2: 2 gól születik - a felett 2 utáni tétrészed (250 ft) visszajár, a másik bukott.
ad3: 1 vagy 0 gól születik - az egész tét bukta

Remélem érthetően magyaráztam el  ;D sok szerencsét, bb

aki online kaszinózott már:
szerintetek jó az expekt rulettja?nem dobja szarul a számokat?
expektnél euróval lehet csak kaszinózni, mennyire éri meg az expekten rulettezni?

Az én véleményem szerint kb az összes on line rulett szarul dobál... Legalábbis nekem egyáltalán nem jön be egyik sem ahol eddig játszottam... Nem érdemes belefektetni szerintem semennyit.  :ok: