KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mefisto Dátum április 21, 2012, 13:17:46
Merovingi: Nálam az efféle 1.0x szorzós meccsek egyáltalán nem játszanak és szerintem nem is jók másra max. bónuszkiforgatásra.
A teniszes példádra, ilyen szinte mindenkivel előfordult már ez benne van ebben a dologban. Pont az ilyenek miatt (meg egyébként sem)
nem szabad soha a teljes bankunkal játszani!

Bizony ezt már megtanultam. Sajnos bónusz-forgatásra sem jó, mert csak 1,5 felett érvényes. Jól ki van ez találva. Az a 90 nap a kiváltására, amit írnak eleinte soknak tűnt, de hát annyira nem az.

Eddig működött de most valamiért nem jó a hsz-módosítás funkció, ezért duplahsz jön úgyhogy bocs érte.

Nem lényeges kérdés, de teniszmeccsen amikor szervál valaki, és kéri a labdaszedőktől a labdákat, hiába van a kezébe sokszor 4 db, még kér, aztán egyet zsebre vág eggyel meg szervál...a többit meg visszadobja mégis a szedőknek :D Ez miért van? válogatja őket? sose értettem...

Meg vannak még ilyen kérdéseim, de nem akarok lefárasztani senkit :D

Sziasztok!

WillHill-nél végeznék pénz kikérést, de nem igazán tudom ezek mit jelentenek:

Sort code
Bank check digits

Tud valaki segíteni? A bankszámlaszámom már beírtam, de erről a kettőröl lövésem sincs, máshol kértek BIC kódot is, valamelyik az lenne a kettő közül?
Előre is köszi!

A sort code az Angliában használatos a BIC helyett. Ha kötelező kitölteni, akkor ide ird a BIC-t, ha nem akkor hagyd üresen. A másikat nem tudom mi az.

Bármilyen videót nézek a neten mind akadozik(pl. youtube,bet365(meccset),stb..),de fogalmam nincs,hogy mi lehet a gond. Ha filmet nézek a gépen,az már rendesen mükszik. Vajon a net lehet az oka? Eddig jól ment minden,de mindjárt 1 hete ezt csinálja.. Valakinek valami ötlete? ???

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 23, 2012, 18:23:48
Bármilyen videót nézek a neten mind akadozik(pl. youtube,bet365(meccset),stb..),de fogalmam nincs,hogy mi lehet a gond. Ha filmet nézek a gépen,az már rendesen mükszik. Vajon a net lehet az oka? Eddig jól ment minden,de mindjárt 1 hete ezt csinálja.. Valakinek valami ötlete? ???

Segíthet a gyorsítótár, sütik törlése, böngészés előzményei, lehet h flashplayert kéne frissíteni, ha semmi sem segít válts böngészőt, javaslom a Chrome-t.

Laptop? Ha igen, akkor lehet hűtési gond is. Ilyenkor a proci leszabályozza magát és azért akad. Vagy lehet, hogy a merevlemez telik meg.

Idézetet írta: Merovingi Dátum április 23, 2012, 18:40:20
Segíthet a gyorsítótár, sütik törlése, böngészés előzményei, lehet h flashplayert kéne frissíteni, ha semmi sem segít válts böngészőt, javaslom a Chrome-t.

Köszi a válaszod,de töröltem a sütiket,gyorsítótárt,előzményeket,frissitettem az adobe flash playert és kipróbáltam chrommal is,de semmi.  :-\

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 23, 2012, 19:53:20
Laptop? Ha igen, akkor lehet hűtési gond is. Ilyenkor a proci leszabályozza magát és azért akad. Vagy lehet, hogy a merevlemez telik meg.

Nem laptop.

Idézetet írta: Merovingi Dátum április 21, 2012, 15:26:19
Eddig működött de most valamiért nem jó a hsz-módosítás funkció, ezért duplahsz jön úgyhogy bocs érte.

Nem lényeges kérdés, de teniszmeccsen amikor szervál valaki, és kéri a labdaszedőktől a labdákat, hiába van a kezébe sokszor 4 db, még kér, aztán egyet zsebre vág eggyel meg szervál...a többit meg visszadobja mégis a szedőknek :D Ez miért van? válogatja őket? sose értettem...

Meg vannak még ilyen kérdéseim, de nem akarok lefárasztani senkit :D
Jól írod, válogatnak. Nem egyformán kopnak, van, amelyik bolyhosabb,  van amelyik keményebb. A kemény jobb, így azokkal  szerválnak. Van benne persze egy kis buziskodás is, de azért van valós oka is.

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 23, 2012, 19:55:28
Köszi a válaszod,de töröltem a sütiket,gyorsítótárt,előzményeket,frissitettem az adobe flash playert és kipróbáltam chrommal is,de semmi.  :-\

Hmm...korlátlanra van állítva a flashplayer hogy mennyit mentsen a gépedre? Ha nem akkor jobb egér a lejátszón, és ott állítsd unlimit-re.

Vagy próbáld meg ezt:
3.1 Útmutató Window XP-hez
1. A rejtett fájlokat először láthatóva kell tedd. Ehhez az alábbi lépéseket kell megtenned. Nyisd meg a Windows Explorer (Sajátgép) -> Eszközök (felső menüsor) -> Mappa beállításai -> Nézet fület, és a listában keresd meg a rejtett fájlok és mappák menüt. Itt klikk a ,,Megjelenítése" lehetőségre, majd kill az ok gombraMajd kattints az ,,OK" gombra.
2. Nyisd meg az alábbi mappát: C:\Documents and Settings\felhasználónév\Application data\Macromedia\Flash Player\
Figyelem: A felhasználónév a Windows felhasználóneved!
3. Miután ideág eljutottál, válaszd ki a ,,#SharedObjects" elnevezésű mappát. Ez a mappa egy vagy több értelmetlen elnevezésű mappát tartalmazhat, mint például ,,GRYY26NM". Lépj be a mappába, és az összes itt található fájlt töröld.
4. Ekkor lépj vissz kettővel a
C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Application data\Macromedia\Flash Player\
Mappába. Itt nyisd meg a "macromedia.com" -> "support" -> "flashplayer" -> "sys". Itt a "settings" fájl kivételével töröld az összes mappát.
5. Indítsd újra a géped, és készen is vagy.


Bár ez nem biztos h jó lesz ide , de ártani nem árthat.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum április 23, 2012, 23:47:39
Jól írod, válogatnak. Nem egyformán kopnak, van, amelyik bolyhosabb,  van amelyik keményebb. A kemény jobb, így azokkal  szerválnak. Van benne persze egy kis buziskodás is, de azért van valós oka is.

Köszi :D Akkor már csak a labdaszedőket nem értem, hogy amit visszadob neki a játékos azt miért nem dobják ki akkor? spórolnak? :)

Idézetet írta: Merovingi Dátum április 24, 2012, 10:09:17


Köszi :D Akkor már csak a labdaszedőket nem értem, hogy amit visszadob neki a játékos azt miért nem dobják ki akkor? spórolnak? :)
7 játékonként (azt hiszem) lecserélik mind a 8 labdát, így menet közben nem dobják ki. Teljesen jók egyébként, a Rómain el is szokták utána adni őket használtként, mert kocajátékosoknak teljesen jó mindegyik, 7 gém alatt alig kopnak.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum április 24, 2012, 11:38:02
7 játékonként (azt hiszem) lecserélik mind a 8 labdát, így menet közben nem dobják ki. Teljesen jók egyébként, a Rómain el is szokták utána adni őket használtként, mert kocajátékosoknak teljesen jó mindegyik, 7 gém alatt alig kopnak.

Köszi :D Azt szoktam látni mikor így szedik elő a vadi új labdákat mondjuk, bár nem ilyen sűrűn, de tényleg hasonlóképpen lehet.

Élőfogadásban nagyon jártasokat kérdeznék, hogy van-e valamiféle limit, hogy egy mérkőzésen hányszor fogadok egy csapatra illetve ellene?
Tegnap ugyanis találkoztam egy mérkőzéssel, amin folyton váltották egymást az oddsok, hol egyik volt esélyesebb hol másik /Murphy nem aludt, erről beszéltünk is már Laudrupékkal egy másik topicban/, de valami rengetegszer fordult az állás tényleg. szerencsére nem fogadtam rá, csak figyelemmel kísértem, de ha mondjuk mindig az éppen esélyesebbre teszek, akkor van valamiféle limit, hogy hányszor tehetem ezt meg? Tud erről valaki vmit? vagy ez lényegtelen...

Nincsen olyan limit, hogy hányszor fogadhatsz. Pontosabban amíg a pénzed bírja. Csak nagy téteknél jön szóba a limit, de az sem a fogadásaid számára tekintve, hanem a tétre.

Idézetet írta: Argor Heraeus Dátum április 24, 2012, 12:49:18
Nincsen olyan limit, hogy hányszor fogadhatsz. Pontosabban amíg a pénzed bírja. Csak nagy téteknél jön szóba a limit, de az sem a fogadásaid számára tekintve, hanem a tétre.

Köszönöm!
Igen a nagy tétes limitről tudok, bár ahogy emlékszem a szabályzatra, azok ilyen fél millás nagyságrendeknél lépnek életbe nem?Nyilván iroda válogatja, de e-körül lehet, és talán a bundákat akarják ezzel visszaszorítani, de már nem emlékszem nagyon :S