KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Merovingi Dátum április 24, 2012, 10:09:17
Vagy próbáld meg ezt:
3.1 Útmutató Window XP-hez
1. A rejtett fájlokat először láthatóva kell tedd. Ehhez az alábbi lépéseket kell megtenned. Nyisd meg a Windows Explorer (Sajátgép) -> Eszközök (felső menüsor) -> Mappa beállításai -> Nézet fület, és a listában keresd meg a rejtett fájlok és mappák menüt. Itt klikk a ,,Megjelenítése" lehetőségre, majd kill az ok gombraMajd kattints az ,,OK" gombra.
2. Nyisd meg az alábbi mappát: C:\Documents and Settings\felhasználónév\Application data\Macromedia\Flash Player\
Figyelem: A felhasználónév a Windows felhasználóneved!
3. Miután ideág eljutottál, válaszd ki a ,,#SharedObjects" elnevezésű mappát. Ez a mappa egy vagy több értelmetlen elnevezésű mappát tartalmazhat, mint például ,,GRYY26NM". Lépj be a mappába, és az összes itt található fájlt töröld.
4. Ekkor lépj vissz kettővel a
C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Application data\Macromedia\Flash Player\
Mappába. Itt nyisd meg a "macromedia.com" -> "support" -> "flashplayer" -> "sys". Itt a "settings" fájl kivételével töröld az összes mappát.
5. Indítsd újra a géped, és készen is vagy.

Bár ez nem biztos h jó lesz ide , de ártani nem árthat.

Köszi szépen a segítséged!  :great:

Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2012, 14:14:25
jaaas előkerült hosszú hallgatás után egy hooosszúúú hsz-szel nyitva, nektek is feltűnt?

Hétfőn engedték ki, azért rendes, hogy szabadulás után pár nappal már itt van..  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2012, 14:27:30
;D  ;D

Komolyra fordítva a szót, van egy másik kérdésem, amin örlődök egy ideje. Hmm...mindegy felteszem.
Ha tetszik egy lány, megengedjem neki hogy megfogja a kukim?

;D  ;D

Nehéz kérdés! Enged meg neki!  ;D
Engem is feszegetett egy ilyen dolog. Egy haveromnak megmutattam a mellem, és azt gondoltam, hogy ettől én kurva lettem! Aztán megnyugtattak, hogy nem, csak egy kis buzi...  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 03, 2012, 14:18:38
Hétfőn engedték ki, azért rendes, hogy szabadulás után pár nappal már itt van..  ;D

Nem is engedtek ki. Jelenleg TiB-nél bújkálok Székesfehérváron. Mi is a pontos cím TiB? :D

Az érdekelne, mi a különbség ha egy csapatra ah 0-át rakok vagy ha DNB-t? Ha jól tudom mindkettőnél csak akkor nyerünk, ha az általunk választott csapat nyer, döntetlen esetén visszakapjuk a tétet, ha a csapatunk veszít akkor mi is. Viszont az oddsok elég különbözőek

Idézetet írta: cocaine0927 Dátum május 03, 2012, 16:54:14
Az érdekelne, mi a különbség ha egy csapatra ah 0-át rakok vagy ha DNB-t? Ha jól tudom mindkettőnél csak akkor nyerünk, ha az általunk választott csapat nyer, döntetlen esetén visszakapjuk a tétet, ha a csapatunk veszít akkor mi is. Viszont az oddsok elég különbözőek

Nincs különbség a kettő között. Szerintem bet365-ről bányásztad ezt ki, és valószínűnek tartom, hogy az ázsiait nem lehet kombiba rakni, DNB-t igen, ezért adnak ez utóbbira kisebb szorzót.

http://www.sportfogadas.org/cikk-Asian_handicap-40.html

Idézetet írta: jaaas Dátum május 03, 2012, 17:01:07
Nincs különbség a kettő között. Szerintem bet365-ről bányásztad ezt ki, és valószínűnek tartom, hogy az ázsiait nem lehet kombiba rakni, DNB-t igen, ezért adnak ez utóbbira kisebb szorzót.

http://www.sportfogadas.org/cikk-Asian_handicap-40.html

Igen onnan bányásztam, kösz a gyors választ

Hogy  lehet lekapni a uTorrent bar-t a chrome-ról?

Idézetet írta: TiB Dátum május 04, 2012, 09:46:58
Szerintem így kell, ahogy a képen illusztráltam Neked. :)

jaaaskoszoniTiBnek :ok:

Lehet ennek nem itt a helye,de nem kaptam a kérdésemhez kapcsolodó témát,így itt kérdezném meg. Valakinek valami véleménye,tapasztalata ZTE - SKATE telefonhoz?  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 07, 2012, 19:26:26
Lehet ennek nem itt a helye,de nem kaptam a kérdésemhez kapcsolodó témát,így itt kérdezném meg. Valakinek valami véleménye,tapasztalata ZTE - SKATE telefonhoz?  :)

Zalaegerszeg győz. mehet rá az all in. ;D

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 07, 2012, 19:26:26
Lehet ennek nem itt a helye,de nem kaptam a kérdésemhez kapcsolodó témát,így itt kérdezném meg. Valakinek valami véleménye,tapasztalata ZTE - SKATE telefonhoz?  :)

Egyik munkatársamnak ilyen telefonja van,Tőle-már amikor szóba került-csak jót hallottam,soha nem panaszkodik rá.
Itt egyébként találsz róla leírást,tesztet,nézed meg ha gondolod.
http://mobilarena.hu/teszt/zte_skate_kinai_csapasmero_eszkoz/bevezeto.html

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 07, 2012, 19:41:09
Zalaegerszeg győz. mehet rá az all in. ;D

Köszönöm a kimerítő választ !  :great:

Idézetet írta: caps lock Dátum május 07, 2012, 20:46:55
Egyik munkatársamnak ilyen telefonja van,Tőle-már amikor szóba került-csak jót hallottam,soha nem panaszkodik rá.
Itt egyébként találsz róla leírást,tesztet,nézed meg ha gondolod.
http://mobilarena.hu/teszt/zte_skate_kinai_csapasmero_eszkoz/bevezeto.html
Köszi  :)

 :cya:
Expekt-en kívül mely oldalakon lehet még kapura lövésre fogadni ?