KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv,
Megtudná nekem valaki mondani,hogy bet365,az ázsiai hendikep fogadásoknál miért van magasabb szorzó arra,hogy X csapat +1,5-tel nyer,kisebb pedig arra,hogy X csapat +2-vel nyer?
Nem ugyanazt jelenti mind a kettő fogadás típus?

Nem, a +1,5 gól azt jelenti, hogy ha maximum 1 góllal kap ki a csapatod, nyertél. (Nyertek így mondjuk 1,5:1 arányban)
A +2 gól azt jelenti, hogy nyersz ha 1 góllal kapnak ki, és visszakapod a téted, ha 2-vel kapnak ki. (A Hendikep 2:2-re módosítja, és döntetlennél tét vissza.)

Értem,köszönöm.
Akkor ha van a +2es opció,akkor érdemesebb azt megrakni,magasabb odds,ill ha netalán Xre jön ki a meccs,akkor sem bukom a teljes tétet.

Sziasztok
Érdekelne milen irodánál találom meg ezt a fogadási tipust : Goal Range
Köszönöm  :cya:

Jó itt lenni a nagy guruk között  :beerchug:

Idézetet írta: caps lock Dátum május 08, 2012, 13:05:59
Értem,köszönöm.
Akkor ha van a +2es opció,akkor érdemesebb azt megrakni,magasabb odds,ill ha netalán Xre jön ki a meccs,akkor sem bukom a teljes tétet.

Ez csak annak a kérdése, hogy mennyit akarsz kockáztatni. Ha biztos vagy benne, hogy a csapatod nem kap ki kettővel, akkor érdemesebb a +1.5-et magasabb szorzóért. Amennyiben nem, akkor levéded magad +2-vel tétvisszára kétgólos vereség esetén.

Idézetet írta: hummbler Dátum május 08, 2012, 15:55:30
Érdekelne milen irodánál találom meg ezt a fogadási tipust : Goal Range

Gamebookersnél van ilyen, de nem minden mérkőzésre.

Tippmix szelvenyre lehet irni pl az eredmenyt ?

Idézetet írta: lorii Dátum május 08, 2012, 20:06:22
Tippmix szelvenyre lehet irni pl az eredmenyt ?

Lehet, még rajzolhatsz is rá...  :D
A vonalkódot, meg az azonosítószámot azért ne firkáld össze...

Sziasztok!
Fogadtam az előbb asztaliteniszre , de mivel ezt nem ismerem szeretném megkérdezni hogy ez hogy is működik, mi a szabálya mert nagyon zavaros.
Adott a Jakab János- Chia-sheng lee meccs, 2-0 ra vezeti a szetteket(vagy itt játék) a honfitársunk. Ekkor fogadok arra hogy innen már biztosan megnyeri a mérkőzést, mérlegelvén hogy 5 szett van összesen, és a sárga még nem nagyon produkált semmit, mondom legrosszabb esetben is 3:2 re kikap.
Jött a 3. szett, itt nyert a Chia, 4. szettet meg megnyerte János és már boldogan kortyoltam volna tovább a teát, amikor látom hogy jön az 5 szett és nincs vége a mérkőzésnek! mondom wtf??Nekünk magyaroknak 4-1 re lehet csak nyerni? :D
5. szettben végig lehetett fogadni Jánosra 1.05-1.10 körül változott az oddsa, furcsáltam is, mert elvileg innen már mindenképp nyer , gondoltam ez csak ilyen formalitásképpen játszák le. Aztán szerencsére persze nyert.
Szóval valaki aki ért az asztaliteniszhez kérem segítsen hogy ez hogy van mert nagyon furcsa :D


/Egyébként közbe olvastam a neten hogy: " A mérkőzés nyertese az, aki három játszmát megnyer. " ennek fényében pláne nem értem./

4 nyert játékig mennek ezek a mérkőzések ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum május 10, 2012, 10:55:30
4 nyert játékig mennek ezek a mérkőzések ;)

Köszi :D

Ezek szerint a wikipédia HAZUDOTT, már intézem is a perelést :D

Idézetet írta: Merovingi Dátum május 10, 2012, 11:03:02
Köszi :D

Ezek szerint a wikipédia HAZUDOTT, már intézem is a perelést :D

Nincs mit! :ok:

A hivatalos szabályzatban ez szerepel:

http://www.pongworld.com/more/rules.php#official

2.12   A MATCH
2.12.01   A match shall consist of the best of any odd number of games.

Azaz nem határoz meg egy bizonyos játékszámot, csak azt, hogy páratlan számú játékot kell kiírni, és az alatt kell nyerni. Miután itt 7 játékot írtak ki, így 4 nyertig mentek.

Sziasztok.
Kérdésem: BET365.irodánál játszom, a problémám, hogy pénzt szeretnék rakni a számlámra és nem tudok. Maestro kártyám van, amivel már 2x utaltam pénzt a számlámra. Most ez nem sikerül (5000 Ft.), voltam a pénzintézetemnél és ott azt mondták, hogy nem lehet utalni fogadó irodákhoz pénzt utalni (már 2x sikerült kártyával, Takarékszövetkezetnél vagyok), mert nem támogatják! Banki átutalásnál pedig olvastam, hogy minimum 35.000 Ft. kell utalni.Hogy van ez nem értem? Most nem tudom mi tévő legyek, sok pénzt nem akarok utalni, bankkártyámmal nem tudok utalni! Ha tud valaki tanácsot adni segítsen, köszönöm!!!

Idézetet írta: Janob24 Dátum május 10, 2012, 12:19:02
Sziasztok.
Kérdésem: BET365.irodánál játszom, a problémám, hogy pénzt szeretnék rakni a számlámra és nem tudok. Maestro kártyám van, amivel már 2x utaltam pénzt a számlámra. Most ez nem sikerül (5000 Ft.), voltam a pénzintézetemnél és ott azt mondták, hogy nem lehet utalni fogadó irodákhoz pénzt utalni (már 2x sikerült kártyával, Takarékszövetkezetnél vagyok), mert nem támogatják! Banki átutalásnál pedig olvastam, hogy minimum 35.000 Ft. kell utalni.Hogy van ez nem értem? Most nem tudom mi tévő legyek, sok pénzt nem akarok utalni, bankkártyámmal nem tudok utalni! Ha tud valaki tanácsot adni segítsen, köszönöm!!!

Szia! Ha nem támogatja a bankod a szerencsejátékos feltöltést, akkor bankot kell váltani szerintem. Meg lehet próbálni egy Skrill számla létrehozását, és a pénznek azon keresztül való feltöltését, de az a baj, h amikor oda feltöltöd a pénzt, be kell jelölni, hogy szerencsejátékra akarod-e feltölteni a pénzt. Nem tudom, h a bank tudja-e ezt szűrni, h itt milyen opciót választottál, mert ha tudja, akkor bár bankkártyáról nem tudsz rá pénzt rakni, de utalni tudsz rá, és akkor onnan rakod fel a pénzt bet365re.

Hogyan tudok skrill számlát létrehozni?