KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 10, 2012, 14:00:14
Nem tud valaki olyan bankot:
- ahol tudnék úgy bankszámlát nyitni, hogy nincs alapdíja,
- akkor sem, ha a fizetésemet nem oda utaltatom,
- és mondjuk egy 1 éves lekötésre adnak ilyen 8% körüli kamatot?

Szia csacsi,

Nekem az AXA-nál van egy számlám, aminek
- havi alapdíja nincs
- úgy sem, hogy a fizetésem nem oda megy
- nemrég kötöttem ott le némi pénzt 3 hónapra 8,50%-on

Tehát minden, általad említett kritériumnak megfelel. Egy bibi van, hogy szerencsejáték oldalakra nem tudsz onnan befizetni, egyébként az egyik legkorrektebb bank Magyarországon.

Sziasztok!

A két bekarikázott odsnál lévő fogadás nem egy és ugyanaz? Csak mert, hogy kétféle szorzója van.
Ha van különbség a kettő között, akkor valaki elmagyarázná. Még kezdő fogadó vagyok.



Köszönettel, misiapa

Idézetet írta: misiapa Dátum május 15, 2012, 05:00:01
Sziasztok!

A két bekarikázott odsnál lévő fogadás nem egy és ugyanaz? Csak mert, hogy kétféle szorzója van.
Ha van különbség a kettő között, akkor valaki elmagyarázná. Még kezdő fogadó vagyok.



Köszönettel, misiapa

De igen, egy és ugyanaz. Magyarázat már többféle született az ilyen furcsaságokra, én szimplán azt mondom, ez az oddsmesterek hülyesége (hozzá nem értése). A bet365-nél ez egy jellemzően előforduló hiba (lásd mág ázsiai hendi vs. 1X2).

Ázsiai hendinél marketingszempontból nagyobbak az odds-ok.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 15, 2012, 08:51:41
Ázsiai hendinél marketingszempontból nagyobbak az odds-ok.

Ezt kifejtenéd bővebben?

Az asian-handicap ajánlatukkal többször is reklámozták magukat, igy valamivel nagyobb szorzókat is kinálnak pont ezért.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 15, 2012, 09:26:15
Az asian-handicap ajánlatukkal többször is reklámozták magukat, igy valamivel nagyobb szorzókat is kinálnak pont ezért.

Mondjuk erre magamtól is rájöttem, csak az nem világos, hogy miért akarják azt, hogy inkább egy AH -0,5-re tegyen a fogadó, mintsem egy sima 1-esre. Ez nekik így veszteség, hiszen többet kell nyereményként kifizetni.

Esetleg: többet költöttek AH marketingre, ergo nagyobb bevétel kell ebből a piacból, mint a többi fogadási típusból (kompenzálva a nagyobb marketingköltséget), ezt pedig csak nagyobb mennyiségű fogadással tudják elérni. Létezik, hogy piaconként nézik a profitot, nem pedig összesítve?

Ha viszont így van, akkor mi a magyarázat a misiapa által jelzett különbségre? Itt ugyanarról a piacról beszélünk, nem? Összesített gólok, További gólok száma - tök mindegy, hogyan nevezik, ez ugyanaz a piac.

Nem tudom, nekem ez akkor is logikátlan, hogy lényegében ugyanarra a fogadási kimenetelre nem egyforma szorzót kínálnak, marketing ide vagy oda. Akkor már inkább vegyék le a kínálatból a kisebbet, mintsem hogy hülyének nézzék őket a fogadók.

Az AH-pet lehet parlay szelvényre tenni? Mert szerintem nem. Épp ezért van magasabb szorzó arra, hiszen csak single-ként rakható, míg az ugyanazzal értelemmel rendelkező hagyományos hc-ket lehet kombinálni, hiszen nem lesz olyan, h fele tét vesztes, vagy nyertes. Persze ez csak egy okoskodás, ha lehet az AH-peket is kombinálni.

Hali!
A jégkorong vb -n egyenlő pontszámnál a gólarány vagy az egymás elleni eredmény számít?

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2012, 09:35:46
...Létezik, hogy piaconként nézik a profitot, nem pedig összesítve?

Ha viszont így van, akkor mi a magyarázat a misiapa által jelzett különbségre? Itt ugyanarról a piacról beszélünk, nem? Összesített gólok, További gólok száma - tök mindegy, hogyan nevezik, ez ugyanaz a piac.
Lehetséges az is, hogy piaconként nézik, és az is, hogy a különböző piacokra más-más algoritmusok vannak és más odds-compilerek vezetik. Innen is jöhet különbség.

Idézetet írta: misk@ Dátum május 11, 2012, 20:41:13
Szia csacsi,

Nekem az AXA-nál van egy számlám, aminek
- havi alapdíja nincs
- úgy sem, hogy a fizetésem nem oda megy
- nemrég kötöttem ott le némi pénzt 3 hónapra 8,50%-on

Tehát minden, általad említett kritériumnak megfelel. Egy bibi van, hogy szerencsejáték oldalakra nem tudsz onnan befizetni, egyébként az egyik legkorrektebb bank Magyarországon.

Köszi misk@! Ezt kerestem :)
Nem akarok szerencsejáték oldalra fizetni onnan, arra jó a másik bankszámlám.
Meg amúgy se akarok befelé fizetni, csak kifelé...  ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 15, 2012, 14:52:42
Az AH-pet lehet parlay szelvényre tenni? Mert szerintem nem. Épp ezért van magasabb szorzó arra, hiszen csak single-ként rakható, míg az ugyanazzal értelemmel rendelkező hagyományos hc-ket lehet kombinálni, hiszen nem lesz olyan, h fele tét vesztes, vagy nyertes. Persze ez csak egy okoskodás, ha lehet az AH-peket is kombinálni.
Úgy látom, AH-t is lehet kombiba rakni, akár feles, akár negyedes. Nem raktam meg, viszont nem figyelmeztet amikor a szelvényre rakom egy másik fogadással. Végül is a negyedes AH-t is ki lehet értékelni kombi szelvényen, ezt nemrég már kiveséztük ITT. Szóval ez nem indokolná a magasabb szorzót. Mindegy, nem ér ez ennyi szót, tartsák meg az irodák ezt a jó szokásukat, nekünk meg ki kell használni.

Idézetet írta: benson Dátum május 16, 2012, 08:39:56
Úgy látom, AH-t is lehet kombiba rakni, akár feles, akár negyedes. Nem raktam meg, viszont nem figyelmeztet amikor a szelvényre rakom egy másik fogadással. Végül is a negyedes AH-t is ki lehet értékelni kombi szelvényen, ezt nemrég már kiveséztük ITT. Szóval ez nem indokolná a magasabb szorzót. Mindegy, nem ér ez ennyi szót, tartsák meg az irodák ezt a jó szokásukat, nekünk meg ki kell használni.

Köszönöm benson! Ezek alapján azonban tényleg egy rejtély ez az egész :D

Hali !

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy OTP Junior (14-18, vagy 18-24 éveseknek való kártyáról) lehet- e befizetni Abaqoosra, Sportingbetre, szóval meg lehet- e oldani, hogy a kártyáról valamilyen úton-módon felkerüljön pénz valamelyik irodához ?

Előre is köszi a válaszokat ! :beerchug:

Teníszben sok iroda visszaadja a tétet ha feladja az a játékos amelyikre fogadtam. Eddig stimm, de mi az ábra ha a másikra tettem pénzt? Akkor nyerek vagy szintén csak a tétet kapom vissza?