KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mivel nagy a csend, szerintem nem tudták befejezni, vagy nem tetszik nekik valami a szoftveren, pl nem elég nagy a nyereség :D


Sajnos nem, de hamarosan beizzitom a második szervert is, mert igy nem mehet tovább.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 26, 2012, 12:19:58
Sajnos nem, de hamarosan beizzitom a második szervert is, mert igy nem mehet tovább.

Köszönöm a választ :ok:

Sziasztok!

Lenne ismét egy kérdésem hozzátok. Wifi rootert szeretnék vásárolni,de nem nagyon értek hozzá. A wifi rooternél nvan olyan,hogy melyik hány méterre fogható be? Vagy mindegyik egyforma és pl. csak 15m-ig fogható be?

Válaszotokat előre is köszööm! :)

Ha nagyobb távolságra kell, akkor mindenképp olyant vegyél, amelyiknek van külső antennája. Ezek elvileg nagyobb távolságra mennek, és ha szerencséd van, akkor az olcsóbbak között is találsz olyat, melyiknek az antennája lecsavarható és cserélhető. Egy ilyenhez lehet nagyobb antennát is kötni, mellyel megnövelheted a hatótávolságot. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy a céleszközök (laptop, mobil, stb.) antennái nem biztos, hogy le tudják nyomni ezt a távolságot falon és egyéb akadályokon keresztül.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 27, 2012, 10:33:38
Ha nagyobb távolságra kell, akkor mindenképp olyant vegyél, amelyiknek van külső antennája. Ezek elvileg nagyobb távolságra mennek, és ha szerencséd van, akkor az olcsóbbak között is találsz olyat, melyiknek az antennája lecsavarható és cserélhető. Egy ilyenhez lehet nagyobb antennát is kötni, mellyel megnövelheted a hatótávolságot. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy a céleszközök (laptop, mobil, stb.) antennái nem biztos, hogy le tudják nyomni ezt a távolságot falon és egyéb akadályokon keresztül.

Igen én főképp mobilra szeretném és 80 méternél nem kellene nagyobb távolságra. Erre mit ajánlsz?  :)

Sziasztok!
Tud vki egy hasznalhato,magyar Win7 telepitöhöz linket adni? Egy cd kepre gondoltam elsösorban. Nekem  egy butitott nemet hetesem van a gepen,ait a vasarlaskor hozzaadtak. Csinal különös dolgokat igy felev utan es az összes beallitast meg mindig nem talalom. Se lemezt,se kodot,semmit nem adtak hozza.
Elöre is köszi!


miért van 4-5 perc eltérés a bet365 és az eredmenyek.com oldal között? Előbbinél csak 65'-nél tart a meccs utóbbinál viszont már 70'-nél.

Idézetet írta: cocaine0927 Dátum május 30, 2012, 15:33:58
miért van 4-5 perc eltérés a bet365 és az eredmenyek.com oldal között? Előbbinél csak 65'-nél tart a meccs utóbbinál viszont már 70'-nél.

Szia!

Ez nem egy u19-es meccs? Ha igen, ott csak 40 perces egy fi, és így oldották meg az említett oldalon...

Üdv: Peti

Idézetet írta: petikee Dátum május 30, 2012, 15:40:32
Szia!

Ez nem egy u19-es meccs? Ha igen, ott csak 40 perces egy fi, és így oldották meg az említett oldalon...

Üdv: Peti

Nem! Thai Premier League: Royal Thai Army   1 - 0   Chiangrai, de már több meccsnél is észre vettem, azért köszi

Ez nekem is feltűnt már párszor, általában ilyenkor a fogadóirodák szolgálnak pontosabb idővel. Az eredmenyek.com (főleg az ilyen bajnokságokban) csak betesz egy időzítőt ami magától számolja a perceket, persze így nem tudják kiküszöbölni az elvesztegetett 2 percet pl kezdés előtt, vagy ha 1-2 perccel tovább tart a szünet, ezért lehet a pár minutumos eltérés! Remélem érthetően fogalmaztam  ;)

Bejön valakinél az lshunter tenisz szekciójában a link rész? Nálam nem. Hol lehet a probléma?

Ha arra gondolsz, hogy megjelennek-e a meccsek, akkor igen, és a link is előugrik, ha rákattintok, viszont elindítani nem tudom.