KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha adatforgalmi információt kér, abban az esetben kevés..:)

Idézetet írta: Latzka Dátum június 22, 2012, 13:59:03
Számítástechnikai(szerű) kérdés

Szóval munkahelyen, hogy működik/működhet a rendszergazdai figyelés a dolgozók netezését tekintve? Pár közösségi oldal blokkolva van, ez nem is lenne nagy dolog, de most olyat hallottam, hogy kiderült, hogy az egyik szobából poreszt néztek :) Én meg azért fogadok onnan, az org-ra feljövök stb. Viszont ott mindig privát böngészéssel tolom, azaz nem jegyzi meg a gép az előzményeket. Ezzel védem magam a rendszergazda ellen vagy ez kevés ahhoz? :D

A semminél jobb, de totális biztonságot nem nyújt. Ha nagyon ki akarják deríteni akkor ki tudják.

Ui: Poreszt néztek a másik szobába, jaja, persze..  :D

Idézetet írta: Latzka Dátum június 22, 2012, 13:59:03
Számítástechnikai(szerű) kérdés

Szóval munkahelyen, hogy működik/működhet a rendszergazdai figyelés a dolgozók netezését tekintve? Pár közösségi oldal blokkolva van, ez nem is lenne nagy dolog, de most olyat hallottam, hogy kiderült, hogy az egyik szobából poreszt néztek :) Én meg azért fogadok onnan, az org-ra feljövök stb. Viszont ott mindig privát böngészéssel tolom, azaz nem jegyzi meg a gép az előzményeket. Ezzel védem magam a rendszergazda ellen vagy ez kevés ahhoz? :D

Egyik barátom szerint (aki rendszergazda): vagy proxy szerver lehet a megoldás, vagy otthon bekapcsolva hagyod a gépedet, és rá RDP-zel (ezt ne kérdezd mi, én sem tudom), mert akkor az otthoni IP-det használod. De a legjobb megoldás a saját notebook + mobilnet kombi.

Köszi az infókat! Még megoldásként ott van a nagyobb spanolás az rg-vel :)

RDP = Remote Desktop Protocol lenne, de a legegyszerűbb ha összehaverkodsz a főnivel.

Idézetet írta: jaaas Dátum június 15, 2012, 12:52:56
Most vagy kiegyensúlyozott a mezőny, vagy elképzelésem sincs, miért ez az eredmény született :D
Újra le is kell játszaniuk, bár az eredményt nem semmísitik meg, de kötelező kihívás van, mivel a visszanézett meccset hat másik pontozzó 6-0 arányban Pacmant hozta ki győztesnek Bradley ellen. Csak nem fogadási csalás? ÁÁÁÁ, de hogy...NEM!

Idézetet írta: TiB Dátum június 21, 2012, 20:04:09
Csabber hogy tud egyszerre szurkolni a Real Madridnak és Portugáliának is? Mármint ehhez milyen magasan kell lennie az ego-elfogadási küszöbjének? Vagy ha már ezt a felső küszöböt nem csapja meg nála a két csapat, akkor a képernyőn látható zselémennyiség már csak zavaró lehet hosszútávon, nem?

A válaszaitokat előre is köszönöm. Ha lesz két pingvinem, a válaszadók között az egyiket kisorsolom.

Az egyik pingvinre igényt tartok, az egy kisorsoltból. Ennél jobb válasz nincs...  ;D

Valakinek volt már fortumo.com-nál valamilyen szolgáltatása? Valami tapasztalat,infó a kifizetéssel kapcsolatosan?  :)

Üdv mindenkinek.

Az lenne a kérdésem nem tud valaki olyan fogadó oldalt ahol magyar accountal lehet paypal számlával játszani mert ebay miatt néha jól jönne ha dirketbe oda tudnám tenni a pénzt. Ha nincs ilyen mint ahogy én sem találtam eddig akkor nem tudtok olyan oldalt aki nem kér személyazonosság ellenőrzést kifizetésnél?

Előre is köszönöm a válaszokat. üdv.

Idézetet írta: mezrajaed Dátum június 24, 2012, 21:31:10
Üdv mindenkinek.

Az lenne a kérdésem nem tud valaki olyan fogadó oldalt ahol magyar accountal lehet paypal számlával játszani mert ebay miatt néha jól jönne ha dirketbe oda tudnám tenni a pénzt. Ha nincs ilyen mint ahogy én sem találtam eddig akkor nem tudtok olyan oldalt aki nem kér személyazonosság ellenőrzést kifizetésnél?

Előre is köszönöm a válaszokat. üdv.

Paypal számlát biztosan nem tudsz használni magyar személyivel, sportfogadáshoz.
Kik nem kérnek személyit kifizetésnél? Vannak olyan cégek, akik ügyfelenként máshogy viselkednek, tudok oylanról akitől nem kértek unibetnél és expektnél sem, de másoktól meg igen. Szerintem nem tudsz ezzel sem játszani, de ebay-en is sok eladó van, aki már elfogad skrill fizetést is (van akiknél külön rá kell kérdezni).

Üdv

Lehet,hogy hülye kérdés lesz,de bet 365-nél meglehet nézni vagy meglehet tudni valahogy azt,hogy milyen fogadási kínálatot adnak egy soron következő eseményre amit élő fogadásban lehet követni?
Vagy csak akkor lehet megtudni,amikor meccs előtt 5-10 perccel kirakják az események közé az élő fogadásoknál.

Én viszonylag régen játszom már náluk, de szerintem nincs mód arra amit te szeretnél. Külön kínálat úgymond az, ami a kezdés pillanatáig elérhető, és külön piacok azok, amiket utána (előtte 5-10 perccel) megnyitnak.

Idézetet írta: caps lock Dátum június 25, 2012, 22:33:51
Üdv

Lehet,hogy hülye kérdés lesz,de bet 365-nél meglehet nézni vagy meglehet tudni valahogy azt,hogy milyen fogadási kínálatot adnak egy soron következő eseményre amit élő fogadásban lehet követni?
Vagy csak akkor lehet megtudni,amikor meccs előtt 5-10 perccel kirakják az események közé az élő fogadásoknál.

Az élő fogadásoknál a szelvény - gyors tét sor felett az első ikon az eseménynaptár.
Itt főleg a meccs előtti események jelennek meg, de ez majd játék közben valamilyen szinten bővül.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 26, 2012, 17:39:09
Az élő fogadásoknál a szelvény - gyors tét sor felett az első ikon az eseménynaptár.
Itt főleg a meccs előtti események jelennek meg, de ez majd játék közben valamilyen szinten bővül.

Kösz szépen!:)

Aki rendszeresen szokott kiutalni,azoktól kérdezném.
Melyik gazdaságosabb, ha egy irodától egyből kikérem banki átutalással, vagy pedig először Skrill-re,s onnan küldöm kártyára?