KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia ! Nem, csak egyszer igényelheted a bónuszt. És elvileg két számlát se csinálhatsz, mert zárolni fogják. Javítsatok ki, ha nem így van. Remélem tudtam segíteni. :)

Idézetet írta: Latzka Dátum július 23, 2012, 10:40:17
Talán ez lenne? --> http://www.usatoday.com/sports/olympics/medal-tracker.htm#country-tab

Ki állította össze ezt a táblázatot?
Ezek a nyamvadék kínaiak ennyire jók lettek a sportban?
Hiába a világ naggyá tette őket és most kezdenek világuralomra törni.

Hungary 3 gold 5 silver 6 bronze és water polo-ban a 7. helyre várnak, ebben egy kis provokációt érzek vagy lenézést.
Persze lehet hogy igazuk van mert kis hazánkban rendesen szétbaszták a minőségi sportot.

Ma az NS is előrukkol egy prognózissal, ami elég optimisára sikerült :)

"Nagy fába vágtuk a fejszénket: megtippeltük a játékok mind a 302 versenyszámának dobogósait. Természetesen játékról van szó, ám mi komolyan vettük: lehet böngészni, lehet vele vitatkozni, lehet vele egyetérteni, ami pedig a magyar küldöttségre vonatkozó végeredményt (8 arany-, 7 ezüst-, és 12 bronzérem) illeti, szurkolhatunk, hogy legalább megközelítőleg olyan jól sikerüljön a londoni olimpia, mint amennyire kollégáink optimisták. Ha kíváncsiak arra, kiktől várjuk a 27 érmet, továbbá arra, hogy ez a ,,szereplés" hányadik helyet éri az éremtáblázaton, feltétlenül nézzék meg csütörtöki számunkat. Megéri!"

Valaki tud valami jó kis bónuszról az olimpiára?Valahogy engem nem árasztanak el az ajánlatok.

A tegnap esti, izlandi bajnoki Fram - Hafnarfjordur meccs összefoglalójáról nem tud valaki egy linket?

Srácok!

Két olyan fogadásom van, amit benéztem bet365-ön, és mondanom se kell, ezeken múllik a kombim! Nem értem ezeket, most nyerek, visszatérítik, vagy mire vonatkozik ez? Egyiket ki se fizették, pedig azt hittem kifogják!

Egyik:

Választás: Norvégia - nők
Esemény: 2012 olimpia - kézilabda - nők - Oroszország - nők v Norvégia - nők
(Torna - párosítás)
Esemény időpontja: 08/11/2012
Szorzó: 1,57
Eredmény: Függőben

///Ez most mi?  Utána néztem h nincsenek is a norvég kézisek az oroszokkal egy csoportban! Ki éri el a jobb eredményt? (azt hittem a következő meccsük a norvégoknak..)

Másik:

Választás: Magyaroszág
Esemény: 2012 olimpia - kézilabda - Magyarország v Dél-Korea
(Torna - párosítás)
Esemény időpontja: 08/12/2012
Szorzó: 1,35
Eredmény: Függőben

///Erre konkrétan azt hittem, hogy a dél-koreaiak elleni mérkőzés!


Szia midi !

A második szelvény szerintem 8.hó 12 napján játszák
Az elsöt 08.hó 11 én legalább is a dátumok szerint . :cya:

10:30  Norvégia - Dél-Korea    Nők 

azaz 11:30 kor kezdödik ma az expekt szerint a kereset mecsed!

midi!

Arra fogadtál, hogy ki végez előrébb az adott párosításban az olimpián!
És mivel ugye minden csapat bejuthat a döntőbe, ezért az utolsó, illetve utolsó előtti nap szerepel dátumként.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 25, 2012, 20:00:50
Ki állította össze ezt a táblázatot?
Ezek a nyamvadék kínaiak ennyire jók lettek a sportban?
Hiába a világ naggyá tette őket és most kezdenek világuralomra törni.

Igen, főleg ha megnézed hogy 1988-ban Szöulban mi 11, a kínaiak meg 3 aranyat nyertek... És még Barcelonában is előttük voltunk, a helyzet gyökeresen akkor kezdett megváltozni, mikor az itthoni sportpályákból, pénzhiány miatt megszűnő kis egyesületek pályáiból plázák nőttek ki, a kínaiak pedig elnyerték az olimpia rendezés jogát, és tudatos kiválasztásba és munkába kezdtek fiatal sportolókkal, nemzetközileg is jegyzett edzőkkel, kajakban és vívásban pl. magyarokkal.  Mondjuk 1 millárd 300 millió emberből a választási lehetőség is nagyobb, illetve pénzügyileg is biztos más alapokat vezettek, főleg az olimpia előtt. De ha most megnézzük hány tizenéves sportolójuk végez dobogón, a következő 20 év biztos róluk szól...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 01, 2012, 08:28:41
midi!

Arra fogadtál, hogy ki végez előrébb az adott párosításban az olimpián!
És mivel ugye minden csapat bejuthat a döntőbe, ezért az utolsó, illetve utolsó előtti nap szerepel dátumként.

hát alaposan benéztem :D Főleg a délkorea-magyarországot :D mondjuk úgy érzem h meglesz mindkettő :)

Sziasztok a következö lenne a kérdésem . Tegnap tettem egykombi szelvényt aminek
az egyikfele bejött de ott maradt a másik fele kiértékeletlenül  erre tippeltem
FC Twente - FK Mlada Boleslav (Ki jut tovább?) FC Twente ?   ez eddig stimel nyert a Twente
amit ma néztem meg ,hogy a visszavágó 8 hó 9 én lesz erre a bwinél nem figyeltem  hiszen a mérközés mellék fogadásainál raktam ezt a tétet azt hittem, hogy csak az aznapi meccsre
fogadok és döntetlen esetén....  a Twente jut tovább .Kérdésem:  Akkor valószinü hogy ez a fogadás
a 08 09 ére vonatkozik? A szelvényen ez szerepel 2012. 08. 02. 19:45  FC Twente - FK Mlada Boleslav  Ki jut tovább?  FC Twente ? 1.10 itt nem eset szó 08.09 éröl :(
Aki tud segitsen . Köszönöm.

Arra fogadtál, hogy ki jut tovább, így meg kell várnod a második mérkőzést.

Köszönöm a válaszod csacsa44 ezt jól benéztem :bash: visszont a Twente majdnem biztos befutó. :cya: 

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem a gmail e-mailemre annyi idétlen,értelmetlen spam üzenet jön,hogy már nem bírom őket törölni. A szűrő nem segít,úgyis jönnek a spam üzenetek. Valakinek valami ötlete,hogy ezeket a spam üzeneteket megtudjam szűrni?  ???

  Tisztelt kollégák ! 

Szeretném tudni ,hogy csetelésnél a mondat végére hogyan tudok  :D smileyt rakni .

válaszokat elöre is köszönöm  :)