KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mate.bazso.7 Dátum szeptember 14, 2012, 16:48:31
Sziasztok.Valaki megtudná mondani,hogy Bwinen jelenleg milyen kezdőbónusz van,milyen forgatási feltételekkel,mert a felületükön nem találom.köszönöm.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,4411.msg141644.html#msg141644 vagy a Friendship bónusz

Üdv

Tét korlátozás akkor is előfordulhat,ha 10-20 ezres tippekkel játszva,több tízezres leutalásokat végzünk? (nem nyerik ennyit,csak érdekelne:)
Tegyük fel havonta egyszer.
Kösz választ!

Feltöltőkártyás mobilnetet melyik szolgáltatónál legérdemesebb venni?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 21, 2012, 13:24:00
Feltöltőkártyás mobilnetet melyik szolgáltatónál legérdemesebb venni?

Vodafonenál:
USB stick + Sim kártya 4.990.-
Ebben benne van egy 1 GB-os 2.490 Ft-os hetijegy.
Aztán egy 3 GB-os havijegy 3.990.-

Olyan kérdésem lenne hogy, nincs valami programféle ami segít nekem abban hogy:
van például 10 mérkőzés
Az elsőt mondjuk játszanám 1X-be, a másikat 2-be, a harmadikat 1x2-be, a negyediket 1-be ...

Tehát valami olyasmire gondoltam, hogy beírom, hogy melyik meccsnél melyik kimeneteleket szeretném megjátszani, és így hányféle kombináció létezik.

Köszi a segítséget, biztos van erre megoldás, csak én vagyok vakon.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 23, 2012, 13:18:37
Olyan kérdésem lenne hogy, nincs valami programféle ami segít nekem abban hogy:
van például 10 mérkőzés
Az elsőt mondjuk játszanám 1X-be, a másikat 2-be, a harmadikat 1x2-be, a negyediket 1-be ...

Tehát valami olyasmire gondoltam, hogy beírom, hogy melyik meccsnél melyik kimeneteleket szeretném megjátszani, és így hányféle kombináció létezik.

Köszi a segítséget, biztos van erre megoldás, csak én vagyok vakon.

Összeszorzol 10 db számot: ezek a számok pedig fix meccsnél: 1, kéteselynél: 2, háromesélynél.3.
Pl. 2 x 1 x 1 x 3 x 1 x 2 x 2 x 2 x 3 x 1 = 144 kombináció.
(Nem kell mindenhez net vagy program  ;))

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 24, 2012, 08:24:27
Összeszorzol 10 db számot: ezek a számok pedig fix meccsnél: 1, kéteselynél: 2, háromesélynél.3.
Pl. 2 x 1 x 1 x 3 x 1 x 2 x 2 x 2 x 3 x 1 = 144 kombináció.
(Nem kell mindenhez net vagy program  ;))

OK, ez eddig nekem is megvolt.

Én valami olyasmire gondoltam, hogy van ez a 10 mérkőzést.
A meccseket jelölöm mondjuk számokkal 1-10-ig, a kimeneteleket meg ABC-vel
Tehát az 1-es meccset venném 1X-be, akkor játszik az 1A és az 1B
A 2-es meccset venném háromesélybe 2A 2B 2C is játszik
A hármast X2-be tehát 3B és 3C
...

és így tovább.

Azt tényleg könnyen ki lehet számolni, hogy hány szelót kell kitölteni, és hogy összes ;)en mennyibe kerül a 'projekt', de én olyasmire gondoltam, hogy bepötyögöm valahova, hogy melyik meccsnél mik a kimenetelek, és a program kidobja nekem az összes variációs lehetőséget. Mondjuk egy 10-es kombinál papíron leírogatni az összes lehetőséget az én agyi képességeimmel nem két perc. l

Sziasztok Mb számláról szeretnék pénzt kiutalni.Mi lenne ez a 8 jegyű kód amit megkell adni?
ADD A NEW BANK ACCOUNT
   
Country*:    
Account number - first 8 digits:


Hol tudnák a legolcsóbban online jegyet rendelni a jövő heti CFR-MU BL meccsre? A hely lehet ha legolcsóbb. Ahonnan már rendeltetek jegyet és megbízhatóak.  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 28, 2012, 13:32:22
Hol tudnák a legolcsóbban online jegyet rendelni a jövő heti CFR-MU BL meccsre? A hely lehet ha legolcsóbb. Ahonnan már rendeltetek jegyet és megbízhatóak.  :)

lehet,hogy már lekéstél erről. :-\

 
Üdv!

Olyan kérdésem lenne,hogy az alábbi szelvényen
hogy számolják ki nyereséget?

Sziasztok!

Elsősorban a határon túli kollégáktól kérdezném, hogy offline, nyomtatott és általában hetente megjelenő fogadási újságokat, magazinokat lehet vajon rendelni külföldről, vagy ezek tipikusan csak az adott irodánál szerezhetők be?
Felvidéken a Profík nevű újság érdekelne, de gondolom van több is.
Online régebben a csehek elérhetővé tették bizonyos újságjaikat, de már nem aktualizálják.

Üdv,  :cya:

Idézetet írta: hangyás Dátum szeptember 29, 2012, 07:21:02

Üdv!

Olyan kérdésem lenne,hogy az alábbi szelvényen
hogy számolják ki nyereséget?

Szia hangyás !

Az ázsiai hendiket úgy számolják, hogy ha van egy 1.0 1.5 felett tipped és a mérközésen
csak egy gól lesz akkor a feltett tétednek a felét leveszik a másik fele meg viszajár.
Kombinácioban az össztét felét leveszik nálad 400 ft de mivel még egy feles tipped volt igy a
400 ft is tovább felezödik és a maradék pénzed szorzódik fel a eltalált szorzókal legalább is igy tudom. 

Azt tudja valaki,hogy a legtöbb irodánál úgy van ha kapok egy kezdőbónuszt,akkor az alap befizetést sem tudom kiutalni,amíg meg nem forgatom az egészet,mert a Fortunawinen így jártam.Azt hittem a sját befizetésemmel rugalmasan azt csinálhatok amit akarok.Ez mindenhol így van?