KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Dezmop Dátum szeptember 30, 2012, 10:49:15
Szia hangyás !

Az ázsiai hendiket úgy számolják, hogy ha van egy 1.0 1.5 felett tipped és a mérközésen
csak egy gól lesz akkor a feltett tétednek a felét leveszik a másik fele meg viszajár.
Kombinácioban az össztét felét leveszik nálad 400 ft de mivel még egy feles tipped volt igy a
400 ft is tovább felezödik és a maradék pénzed szorzódik fel a eltalált szorzókal legalább is igy tudom.

Köszönöm a választ,és a segítséget! :ok:

Az lenne a kérdésem,hogy most a Bet365,Bwin,Sportingbet......fizet e a magyar államnak,hogy itt van,vagy ebből semmi bevétel nincs?

Idézetet írta: Larsson Dátum október 04, 2012, 14:59:22
Az lenne a kérdésem,hogy most a Bet365,Bwin,Sportingbet......fizet e a magyar államnak,hogy itt van,vagy ebből semmi bevétel nincs?

Itt nem adózik egyetlen iroda sem a hazai Szrt-n kívül.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 24, 2012, 09:34:25
OK, ez eddig nekem is megvolt.

Én valami olyasmire gondoltam, hogy van ez a 10 mérkőzést.
A meccseket jelölöm mondjuk számokkal 1-10-ig, a kimeneteleket meg ABC-vel
Tehát az 1-es meccset venném 1X-be, akkor játszik az 1A és az 1B
A 2-es meccset venném háromesélybe 2A 2B 2C is játszik
A hármast X2-be tehát 3B és 3C
...

és így tovább.

Azt tényleg könnyen ki lehet számolni, hogy hány szelót kell kitölteni, és hogy összes ;)en mennyibe kerül a 'projekt', de én olyasmire gondoltam, hogy bepötyögöm valahova, hogy melyik meccsnél mik a kimenetelek, és a program kidobja nekem az összes variációs lehetőséget. Mondjuk egy 10-es kombinál papíron leírogatni az összes lehetőséget az én agyi képességeimmel nem két perc. l

Helló oakland!
Kérdésedre a legjobb megoldás a Hujo-Soft. Valamikor réges-régen vettem tőle programot akkor még flopi lemezen küldte. Sokáig újságokban hirdette magát. Írd be a keresőbe úgy látom még létezik. A youtub-on is vannak videók. Totókulcs szerkesztő programok is vannak, minden amit akarsz csak keresni kell.

Benfica - Eto futsal stream-et vadászok 20 perce... Valaki, vmit esetleg?

sziasztok!

A szakdolgozatomat az online szerencsejátékról írom. Tudnátok segíteni azzal, hogy kitöltitek a hozzá kapcsolódó kérdőívemet? Teljesen anonim, és csak pár percet venne igénybe:  https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFAyenA2cHpzT0pweXlOdmp0NnYxbFE6MQ


Köszönöm :)

Srácok!

Valaki dióhéjban el tudná magyarázni a betfairnél működő back-lay fogadás lényegét?
Köszi!


Hogyan lehet konkrét hozzászólásra hivatkozni itt az orgon? (csak adott oldalra tudok)

Irtam privátban is, de ide is kiteszem, hátha másnak is szüksége lehet rá:

A kiválasztott hozzászólás cimére / tárgyára (pl. Re: valami) jobb klikk és hivatkozás másolása.

Tudna valaki abban segíteni, hogy a Bwin-en kívül melyik irodánál lehet fogadni jégkorongban csapat 2,5 under/over-ra?
Inkább a kisebb bajnokságokban, mint például olasz, francia, és norvég, dán.
Előre is köszi!  :)

Idézetet írta: dobog Dátum október 18, 2012, 07:55:36
Tudna valaki abban segíteni, hogy a Bwin-en kívül melyik irodánál lehet fogadni jégkorongban csapat 2,5 under/over-ra?
Inkább a kisebb bajnokságokban, mint például olasz, francia, és norvég, dán.
Előre is köszi!  :)

Gondolom a klónjainál is lehet: gb, partybets, betoto.

Idézetet írta: dobog Dátum október 18, 2012, 07:55:36
Tudna valaki abban segíteni, hogy a Bwin-en kívül melyik irodánál lehet fogadni jégkorongban csapat 2,5 under/over-ra?
Inkább a kisebb bajnokságokban, mint például olasz, francia, és norvég, dán.
Előre is köszi!  :)
Expekt -et nézd meg
meg Betsson -on is látok ilyet

Ha valaki tudja, tegnap, vagyis ma, hogy kivel mikor értem haza az jelentkezzen!!! Köszönöm  :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

( Laci, Pupu) ?