KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm Jaaas, ezek hasznos infók számmra.


Sziasztok !

Ázsiai hendikepröl szeretnék kérdezni. A +2.0 ás hendit megjátszom hazainál a -2,0 ás hendit
megjátszom vendégnél és ha a végeredmény pont két gól külömbség lesz pl 2-0  0-2 akkor
bukom mind a kettő fogadást ?Azaz ha a hendikep eredmény x re jön ki mindkettö oldalon.

Idézetet írta: Dezmop Dátum november 10, 2012, 08:49:44
Sziasztok !

Ázsiai hendikepröl szeretnék kérdezni. A +2.0 ás hendit megjátszom hazainál a -2,0 ás hendit
megjátszom vendégnél és ha a végeredmény pont két gól külömbség lesz pl 2-0  0-2 akkor
bukom mind a kettő fogadást ?Azaz ha a hendikep eredmény x re jön ki mindkettö oldalon.

Visszajár a tét.


Sziasztok!

Abban tudna valaki segíteni, hogy amennyiben bankkártyáról fizetek be egy irodához, majd MB-ről is, akkor azt követően kérhetek csak MB-re kifizetést?
Mondjuk bemegy 100 egység kártyáról, amiből csinálok 1000-ret. Ezt követően befizetek 10-et MB-ről. Majd kikérem a nyeremény 1000-et MB-re. Teljesítik? Vagy esetleg ezt iroda vállogatja?

Illetve az előttem írt NSO engem is érdekelne! :)

Köszi
G

Idézetet írta: TiB Dátum november 10, 2012, 12:52:10
Mi a szösz?

A szösz az egy olyan kicsi dolog, ami többnyire ruhákon fordul elő, és vagy a ruha saját anyagából, vagy más külső forrásból származó, amorf képződmény. Gyakran emlegetik egy bizonyos mösszel (=szöszmösz) kapcsolatban, ami a szösszel ellentétben önmagában nem tekinthető értelmes szónak a magyar nyelv mai állása szerint.

A kabátban tartózkodó személy, ha meglátja a gallérján szöszmötölni kezd.
Ha haj az alapanyaga, akkor a Szöszitől maradt, csak otthon meg ne lássák!


Sziasztok! A Paysafecarddal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Évekig nem lehetett Magyarországon
Paysafecardot vásárolni, most viszont a honlapjukon magyar nyelvű leírás fogadott, tudtok valami konkrétumot ezzel kapcsolatban?  Előre is köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: dobog Dátum november 10, 2012, 10:53:54
Sziasztok!

Abban tudna valaki segíteni, hogy amennyiben bankkártyáról fizetek be egy irodához, majd MB-ről is, akkor azt követően kérhetek csak MB-re kifizetést?
Mondjuk bemegy 100 egység kártyáról, amiből csinálok 1000-ret. Ezt követően befizetek 10-et MB-ről. Majd kikérem a nyeremény 1000-et MB-re. Teljesítik? Vagy esetleg ezt iroda vállogatja?

Illetve az előttem írt NSO engem is érdekelne! :)

Köszi
G

Bet365-ön így nem fognak kifizetni, a többi irodánál nem tudom, de gyaníthatóan azoknál is lesznek problémák.

Látom, hogy többen is milyen jól (és főleg eredményesen) eljátszogatnak az 888 termében. Ezért úgy döntöttem, hogy én is regisztrálok oda, és teszek egy próbát.
Viszont: ha már regelek oda, akkor azt a pokersavvyn keresztül tenném, mivel igen csábító promócióik vannak. Kérdés az, hogy vannak-e már valakinek tapasztalatai a savvyval kapcsolatban. Milyen nehéz összehozni a szükséges pontmennyiséget az 888-n termében, pontosan fizetnek-e stb.
Válaszokat előre is köszönöm!

Régebben sok termet kiszedtem savvy-vel. Tényleg jók a bónuszaik és rendesen fizettek nekem mindig. 888 meg asszem ipoker hálózat. Velük sem hiszem, hogy gond lenne, de még nincs közvetlen tapasztalatom ezzel a teremmel, de ipokeren sokat játszottam anno.

Egyébként, ha még nem regisztráltál savvyre, tudok egy olyan lehetőséget, hogy minden 2. kijátszott savvy után kapsz + 50 $-t megkötés nélkül. Ha érdekel, írj személyes üzit.

Nem tudjátok véletlenül, hogy mi volt a második Holdra lépő ember vezetékneve valamint, kíváncsi lennék az utolsó Holdra leszálló komp nevére is!!!!!!??????
Nagyon fontos lenne, Segítseteeeeeeeeek!!!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 15, 2012, 12:03:38
Nem tudjátok véletlenül, hogy mi volt a második Holdra lépő ember vezetékneve valamint, kíváncsi lennék az utolsó Holdra leszálló komp nevére is!!!!!!??????
Nagyon fontos lenne, Segítseteeeeeeeeek!!!

Jurij Gagarin és Szántód-Tihany - ha a Balatonra jó, jó az a Holdra is (de garanciát nem vállalok rá!)  ;D

Idézetet írta: misk@ Dátum november 15, 2012, 12:27:55
Jurij Gagarin és Szántód-Tihany - ha a Balatonra jó, jó az a Holdra is (de garanciát nem vállalok rá!)  ;D

:great:  ;D

Bet365-nél Abaqoosra lehet kérni kifizetést?