KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 11, 2012, 06:49:38
Ha buksz visszaadok 50k-t, ha nyersz 100k-ra igény tartok. :)

Ez most komoly, vagy csak majomkodsz?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 11, 2012, 09:23:56
Ez most komoly, vagy csak majomkodsz?

Biztos, hogy az utóbbi..

Amúgy skrill ---> bank tényleg aznap a számlán van?

Arra az 50re nyerne 200at ha ő feltenné. Nem kell komolyan venni.
Bár a tipp tetszik.

Szerintetek akkor a kifizetés menne 1 nap alatt? bet365-skrill-utalás

Milyen buktatók lehetnek?

Ellenőrizték már a dokumentumaidat?
Én még repülővel küldött levelet is kaptam Angliából, hogy igazoljam a lakhelyem :D

Idézetet írta: ceruza Dátum december 11, 2012, 10:11:42
Én még repülővel küldött levelet is kaptam Angliából

Melyik társasággal repült? Nekem Lufthansával!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Lacoste1927 Dátum december 11, 2012, 10:02:09
Arra az 50re nyerne 200at ha ő feltenné. Nem kell komolyan venni.
Bár a tipp tetszik.

Szerintetek akkor a kifizetés menne 1 nap alatt? bet365-skrill-utalás

Milyen buktatók lehetnek?

Mivel fizetnél be? Mert ha bankkártyával, akkor nem kérheted ki skrillre.

Chaten megkérdeztem azonosítva vagyok.
Skrillről fizetek be.

Idézetet írta: Lacoste1927 Dátum december 10, 2012, 22:25:36
Sziasztok!

14-én pénteken du. lesz 100000Ft-om.
17-re 500.000Ft-ot kell csináljak belőle.

Gondoltam, hogy vasárnapig bet365-ön felviszem 2 nap alatt, vasárnap kifizetés Skrillre.
Skrill kiutalás hétfőn, megjön aznap.
Működhet?

Ti mire fogadnátok és melyik irodánál?
1,1 odds max 25db. 50000Ft-ról indulva.

Simán lehet, csak kemény pöcörő, és sok szerencse kell hozzá!

ami én kinéztem hétvégére, azok ezek:
(de azt is mondhatnám, hogy ezek azok  :D )

Schalke-Freiburg hazai 1.66-ért. Schalke utóbbi meccsei nem sikerütel a bundesben, reménykedtem benne, hogy hétvégén sem jön nekik össze, és a Freiburg ellen otthon szép oddsot adnak rájuk. Most 1.66, mondjuk szombatra lesz az 1.50 is...

Vasárnapra Barca-Atletico 2.5 gól fölött opciót játszom. Messiék megmutatják Falcaoéknak, hogy hol tartanak ők, és hol a Barca. Ha a Real simán lefocizta a 'ticot, akkor a Barca simán lő hármat... Persze majd ne Jordi Alba kerüljön az ötösre, mert a bambinó 2 méterről is felsőlecet lőtt, ezzel 30 kilót vett ki a zsebemből. Mondjuk a cigány Messi is odatehette volna pontosan Thiago elé a bőrballont...
Monjuk az az 5-6 kapufa tényleg extrém volt, ami ott kipattant, most majd befelé fog.

Real-Espanyol meccsen pedig Real 2.5 over a tippem, az is lehet vagy 1.50. Ronaldoék kihasználják, hogy a Barca megszopatja a 'ticot, otthon amúgy is jobban pörög a Real, ez az Espanyol meg most egy vicc így Coutinho és Weiss nélkül.
CR-nek amúgy is bökheti a csőrét, hogy Falcao elépofátlankodott a góllövőlistán  ;)

Én eddig ezeket néztem ki hétvégére, én ezekre teszek nagyobb pénzt.

Amúgy meg egy tanács!
Olyan tippekre, ami egy emberen múlik, nem igazán érdemes nagy pénzt tenni. Pláne nem biatlonra, ahol begörcsölhet, eleshet, beszarhat a puska, vagy egyszerűen lehet rossz napja az adott versenyzőnek. Például foci esetén ha a Schalkéból kiküldenek egy embert, attól még simán nyerhetnek, de ugyanígy a Barca és a Real meccsén is simán összejöhetnek a gólok, míg ha egy emberre fogadsz, tuti azzal történik valami...

Persze ha kurvára kell a pénz, és van vér a pucuban, akkor hajrá! Én drukkolni fogok!  :ok:

A két női kézi elődöntő döntetlenre is mehet 50-50 000, aztán ha csak az egyik X, már meg is van a kívánt 500e.   ;D

Idézetet írta: gerry Dátum december 10, 2012, 22:58:38
Sziasztok!

14-én pénteken du. lesz 100000Ft-om.
17-re 500.000Ft-ot kell csináljak belőle.

Gondoltam, hogy vasárnapig bet365-ön felviszem 2 nap alatt, vasárnap kifizetés Skrillre.
Skrill kiutalás hétfőn, megjön aznap.
Működhet?

Ti mire fogadnátok és melyik irodánál?
1,1 odds max 25db. 50000Ft-ról indulva.

.........................................

Pénteken befizetsz, és a következőt ajánlom:

Biatlon / Nők - (Pokljuka) - 7.5 km Végső helyezés

Gossner M. - Végső helyezés    1-3    5.00

este kifiztés, és kész is vagy  ;)


Gössner 2. lett!

Bízom benne, hogy megfogadtad, én megmondtam a tutit! Segítséget kértél, megkaptad, gratulálok!!!!  :beerchug:

UI: azért pár üveg Jim Beam-et küldj a nyereményből, gondolj bele 1 óra alatt kerestem neked 400 000 ft-ot! Előre is köszönöm, címem privátban megkapod!  ;)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 11, 2012, 10:00:59
Amúgy skrill ---> bank tényleg aznap a számlán van?
Megtörténhet, már páran irtak ilyent, köztük én is. A lényeg, hogy reggel kell kikérni, és délutánra lehetséges, hogy meg is érkezik.

Idézetet írta: gerry Dátum december 14, 2012, 15:09:36
Gössner 2. lett!

Bízom benne, hogy megfogadtad, én megmondtam a tutit! Segítséget kértél, megkaptad, gratulálok!!!!  :beerchug:

UI: azért pár üveg Jim Beam-et küldj a nyereményből, gondolj bele 1 óra alatt kerestem neked 400 000 ft-ot! Előre is köszönöm, címem privátban megkapod!  ;)

Tegnapról mára el élőztem a 100.000Ft-ot.
Most ülök itt 0Ft-al és azon gondolkozok, hogy állok a barátnőm, munkatársaim elé akiktől kölcsön kértem.
Nem kívánom senkinek.

Tényleg ennyire bal f*sz vagy? Akkor ehhez nincs mit hozzáfűzni.
Megszegted a sportfogadók legfőbb szabályát: Kölcsön pénzből ne játssz.

Szerintetek ha most valaki elkezdi teljesen tiszta lappal online tolni-fogadás,póker,kaszinó- mekkora összeget lehet
minden iroda érintésével összeszedni pusztán bónuszokból?

Nagyon ajánlom az önkizárás funkciót, minden normális irodánál van ilyen. Aki ilyen gondokkal küszködik, annak nem szabad játszani!!!