KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum január 09, 2013, 22:29:39
Aha értem, akkor meg kell néznem, hogy milyen összeget szedett le, azt beírni, és kész is, ez egy teszt volt tőlük!

Köszönöm a segítséget!!!!  :beerchug:

Nincs mit!
Így ellenőrzik, h valóban Tiéd a kártya.

Tisztelt Fórumtársak!

Van valakinek valamilyen tapasztalata a BetOnline irodával kapcsolatban? (A sportfogadás része érdekelne.)

Válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: parczo Dátum január 15, 2013, 14:25:11
Tisztelt Fórumtársak!

Van valakinek valamilyen tapasztalata a BetOnline irodával kapcsolatban? (A sportfogadás része érdekelne.)

Válaszokat előre is köszönöm.
Nekem annyi,hogy egyszer befizettem bónusz miatt.Elvesztettem a lét.Állandóan bombáznak a bónusz emailjeikkel,megkérdeztem ,hogy ha élek az egyikkel mi lesz az előző bónusz forg. követelményével azt is teljesíteni kell vajon.
2 nap múlva válaszoltak akkor sem kaptam semmilyen érdemleges választ,úgyhogy azóta hanyagoltam őket.

Sziasztok!
Van valakinek valamilyen infója, hogy Németországban a sportfogadás mennyire felkapott, milyen irodák vannak (gondolok ilyen hazai Szerencsejáték Zrt.-re vagy valami hasonlóra?) és valaki tisztában van nevével elérhetőségével esetleg!?

Köszönöm előre is  :ok: :police:

Oddset az állami lottó által működtetett iroda. A piacot nemrég liberalizálták, pár online iroda már licensszel működik, pl. a bet365, bwin. Más offline egyelőre nem tudom ha van.

Üdv!

A keresztbe fogadáshoz, visszafogadáshoz, sure bethez kéne nekem vmilyen kalkulátor, létezik ilyen?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 28, 2012, 22:51:45
Biztos tippmixeznek...
Ott 10-20%-os veszteséggel ez megtehető.

Halló!
Van itt valahol egy orvos?

Egyébként nem minden területen jellemző a hálapénz és ugyanilyen gondja lehet minden vállalkozónak is, aki papíron minimálbért keres. (sőt, az összes vendéglátós, fodrász stb. aggódhatna, ha a rezsiköltségeit alá kéne támasztania az adóbevallásával...)

Jajj, ezt a kérdést el is felejtettem.
Szerintem minden orvosra jellemző a hálapénz, csak a mértéke a kérdés.
És azért nem hasonlítanám össze a minimálbéres fodrászokkal (rajtuk most a kata segíthet egyébként) pl., mert itt sokkal több pénzről van szó.


Idézetet írta: stdavid Dátum január 23, 2013, 12:14:31
Üdv!

A keresztbe fogadáshoz, visszafogadáshoz, sure bethez kéne nekem vmilyen kalkulátor, létezik ilyen?

Szia stdavid!

Szerintem ez neked hasznos lehet:
http://www.arbcruncher.com/multiback-betting-calculator.asp

Multiback - Multilay - Back/Lay - Dutch - Each Way - Draw No Bet stb.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 23, 2013, 12:36:46
Jajj, ezt a kérdést el is felejtettem.
Szerintem minden orvosra jellemző a hálapénz, csak a mértéke a kérdés.
És azért nem hasonlítanám össze a minimálbéres fodrászokkal (rajtuk most a kata segíthet egyébként) pl., mert itt sokkal több pénzről van szó.

Az alapkérdésed az volt, hogyan mossák tisztára a pénzt.
A minimálbéres példát azért hoztam, mert ott lényegében lehetetlen igazolni, hogy a papíron kimutatott nettó jövedelemből meg is lehet élni.
Egy átlagos orvos alkalmazottként azért fel tud mutatni havi 200e körüli jövedelmet, ami után adózott is. Persze ezzel sem tud "luxus" kiadásokat igazolni.
A fodrász a normál munkájáért is "fekete pénzt" kap, az is adózatlan. A "tisztára mosásra váró" jövedelmek nagysága ilyen értelemben összevethető.
(Persze a maximálisan elérhető fekete pénz egy orvosnál jóval magasabb lehet bizonyos pozíciókban, főleg, ha az ügyeletei alatt még váratlanul rendre meg is indulnak a szülések... De azt hiszem, az orvosok többségének nem jut akkora hálapénz, hogy arra érdemes legyen irigykedni.  :)  A szülésznő pl. már eleve nem olyan "pénzelt szakma", mint a szülést vezető orvosé. )

Abban meg nem vagyok biztos, hogy egy pultos, egy felszolgáló, egy postás, egy pizzafutár vagy akár egy fodrász borravalója nem üti egy mentőorvos hálapénzét.

Idézetet írta: TiB Dátum január 23, 2013, 14:57:23
Van egy pincér ismerősöm, elképesztő storykat mesélt, és elképesztő összegeket, buta bártulajokról, és pénzüket szóró sportolókról, csak hogy az oldal tematikájába is vágjon a dolog. A kedvenc storym, hogy egy spanyol kosaras kért egy üveg Dom Perignont, de csak egy üres üvegük volt, és teletöltötték Törleyvel. A kosaras mattrészegen meg azt hitte hogy...pedig nem ;D
Lehet írni kéne egy könyvet róla :) Na de bocs az offért :)

A vendéglátás itthon erről szól: vagy a vendéget lopod meg, vagy a főnöködet.
A legjobbak mindkettőt megteszik párhuzamosan.  :D

Nem értek a Betfair kereskedéshez, de a mai skót Moterhwell-Dundee meccset
legmagasabban a hazaira a Pinnacle adja 2,31 ért, a kérdés az hogy a Betfair exchange az oddsportalon 2,43 at mutat. Tehát én ott akkor tehetek 2,43ért vagy ezek limitált példányok.?

Idézetet írta: betörő Dátum január 29, 2013, 11:59:41
Nem értek a Betfair kereskedéshez, de a mai skót Moterhwell-Dundee meccset
legmagasabban a hazaira a Pinnacle adja 2,31 ért, a kérdés az hogy a Betfair exchange az oddsportalon 2,43 at mutat. Tehát én ott akkor tehetek 2,43ért vagy ezek limitált példányok.?

Szerintem a Lay oddsot nézted az oddsportalon. A Back-et nézd! Az odds alatti szám mutatja, hogy mennyit tehetsz maximum azon az oddson.

Idézetet írta: betörő Dátum január 29, 2013, 11:59:41
Nem értek a Betfair kereskedéshez, de a mai skót Moterhwell-Dundee meccset
legmagasabban a hazaira a Pinnacle adja 2,31 ért, a kérdés az hogy a Betfair exchange az oddsportalon 2,43 at mutat. Tehát én ott akkor tehetek 2,43ért vagy ezek limitált példányok.?

Alapból a piacon minden szorzó "limitált" mennyiségben érhető el, hisz csak akkora összegben fogadhatsz rá, amennyiért valaki állja is a tétet.
A szorzónál meg ne felejtsd el beleszámolni a betfairnek fizetendő, alapból 5%-os jutalékot!

Ha jó (back) szorzót néztél, akkor is a 2,43 a valóságban 2,35. (az 1,43 egységnyi nyereségednek csak a 95%-át kaphatod meg)
Általában a Pinnacle szorzói a Betfair bruttó (mondjuk 2,43) és nettó (2,35) szorzói közé esnek, ezért alapból a Betfair szorzói azoknak lehetnek vonzóbbak, akik a magas forgalmuk miatt már az 5%-os jutalékból kedvezményre jogosultak.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 29, 2013, 13:17:44
Ha jó (back) szorzót néztél, akkor is a 2,43 a valóságban 2,35. (az 1,43 egységnyi nyereségednek csak a 95%-át kaphatod meg)

Én úgy vettem észre, hogy az oddsportal (mivel ott nézte) már a jutalákkal csökkentett back oddsot (ill. lay esetén a jutalékkal kalkulálva növelt oddsot) tünteti fel. De lay volt az a 2.43, több, mint valószínű.

Idézetet írta: benson Dátum január 29, 2013, 13:58:59
Én úgy vettem észre, hogy az oddsportal (mivel ott nézte) már a jutalákkal csökkentett back oddsot (ill. lay esetén a jutalékkal kalkulálva növelt oddsot) tünteti fel. De lay volt az a 2.43, több, mint valószínű.

Igazad lehet.
Mondjuk nálam úgy van beállítva az oddsportal, hogy a lay szorzókat ne is mutassa.
A lay most is 2.42.

Egyébként az is beállítás kérdése, hogy a jutalékkal számoljon-e az oldal és ha igen, akkor 5%-kal vagy ettől eltérő mértékkel. Már csak ezért is érdemes regisztráció után nézegetni a szorzókat.