KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 29, 2013, 14:46:35
Egyébként az is beállítás kérdése, hogy a jutalékkal számoljon-e az oldal és ha igen, akkor 5%-kal vagy ettől eltérő mértékkel. Már csak ezért is érdemes regisztráció után nézegetni a szorzókat.

Én is így gondoltam. Viszont érdekes módon, ha kilépek, akkor is a jutalékkal csökkentett szorzókat mutatja. Lehet, hogy a cookie tárolja ezt az infót a böngészőben.


Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e esetleg valakinek tapasztalata a Z-Code -dal kapcsolatban?
Vagy tud-e valaki akármilyen infót? Jót vagy rosszat...

köszönettel:

eleven11

Ha valaki meglát egy tippjátékot, azt a szabályzat nem is érdekli, csak hajrá hajrá hajrá? Kuldik a tippeket, de hogy mit lehet meg az odds magassága az p.csa  ;D :D


Idézetet írta: gerry Dátum január 30, 2013, 15:26:04
Ha valaki meglát egy tippjátékot, azt a szabályzat nem is érdekli, csak hajrá hajrá hajrá? Kuldik a tippeket, de hogy mit lehet meg az odds magassága az p.csa  ;D :D
Átfogalmaznám a kérdésedet. Isten állatkertjében miért ilyen alacsony a kerítés? :D

Vagy miért nőnek a hülyék ilyen nagyra? :D



Szaisztok

William Hill-en egy hét alatt a már a második fogadásom nem írják jóvá, legutóbb egy napig vártam, majd megkerestem őket Chat-en. Nem nagyon szeretnék velük minden 2-3. nap beszélgetni, akkor inkább kivárok 3 napot, ha végül jóváírják. Valakinek van tapasztalata jóváírások idejével kapcsolatban?

Előre is köszi a választ.

Üdv

Valaki tud olyan linket/oldat mondani ahol a SzerencseMix nevezetű kis újságot le lehet tölteni. Az Szrt oldalán a 2012-sek elérhetetlenek és hátha fent van máshol is.
Választ előre is köszönöm.

Idézetet írta: KT76 Dátum február 01, 2013, 18:17:57
Üdv

Valaki tud olyan linket/oldat mondani ahol a SzerencseMix nevezetű kis újságot le lehet tölteni. Az Szrt oldalán a 2012-sek elérhetetlenek és hátha fent van máshol is.
Választ előre is köszönöm.

http://lmgtfy.com/?q=szerencsemix  ;)

viccet félretéve fent van szrt oldalán és le is tudod tölteni, bár nemtudom mit tudsz kezdeni pl egy júniusi meccslistával :D

Idézetet írta: topdog Dátum február 01, 2013, 18:33:52
http://lmgtfy.com/?q=szerencsemix  ;)

viccet félretéve fent van szrt oldalán és le is tudod tölteni, bár nemtudom mit tudsz kezdeni pl egy júniusi meccslistával :D

Szerinted viccből kérdeztem mi?... Érdekes, hogy az Srt is tud róla, hogy elérhetetlen kb egy hónapja. Már levelet is írtam nekik és telefonáltam is, de azóta se történt semmi se.
Legalább megnézted volna, hogy nem lehet elérni a 2012-es eseményeket (2012 dec17 előttit pontosan ha belekötnél)
Te nem tudsz vele mit kezdeni én meg tudok....igazad van neked minek akkor.

Ismertek a bet365-n kívül olyan irodát még, ahol élőben lehetne fogadni tenisz meccsek pontjaira? Unibeten van most pénzem, ezen van ilyen opció, mert én nem találtam, vagy csak nagyobb meccseknél van? Többi irodára is kíváncsi vagyok, hogy van-e ilyen?

Köszönöm a választ.

sziasztok!

érdeklődni szeretnék az iránt hogy TI hogy látjátok érdemes belefogni hosszútávon ebbe a betfair-es stratégiába hogy élőben a foci meccsekre az x-et lay-elni mikor lett egy gól back-elni, elvileg ha nagyon oda figyel az ember a statisztikákra, és a meccsekre akkor az esetek nagy részében ki küszöbölhető a bukás (0-0 vagy az esélytelenebb csapat győzelme, persze néha így is biztos befog esni) de ha mondjuk minden 5.-6. bukó akkor is nyereséges nem is kicsit), én kezdőtőkének kb 150-200$-t gondoltam, naponta 8-9-10 élő meccset megjátszani, kb napi 25-30$ nyereséget szeretnék elkönyvelni, ha sikerülne akkor át térnék nagyobb tétre és akkor már be pályáznék a BETANGEL nevezetű programra is, mi a véleményetek meg ér egy próbát?

Idézetet írta: ceruza Dátum február 02, 2013, 16:25:08
Ismertek a bet365-n kívül olyan irodát még, ahol élőben lehetne fogadni tenisz meccsek pontjaira? Unibeten van most pénzem, ezen van ilyen opció, mert én nem találtam, vagy csak nagyobb meccseknél van? Többi irodára is kíváncsi vagyok, hogy van-e ilyen?

Köszönöm a választ.

BetClic