KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A fogadóiroda órája csak tájékoztató jellegű.
Érdemes - főleg kosárlabdánál - párhuzamosan két irodát figyelni és egy órát is mutató stream-et keresni.

kicsit off, semmi köze a sportfogadáshoz, de érdekel:
írta itt az újság, hogy helyrajzi szám alapján valahogy a neten meg lehet tudni, hogy milyen helyrajzi számhoz milyen tulajdonos tartozik?

Kérdem én, mégis hol, s hogyan?


szumos kolléga, te nem vágod?


Idézetet írta: caps lock Dátum február 26, 2013, 11:23:24
https://www.mepar.hu/help.html

Talán segít,egy próbát megér.

Ez megvolt nekem is. de csak addig jutok, hogy beírom a hrsz-t, aztán jelzi nekem, hogy a térképen hol találom a földet. Ezt én is tudom, hogy hol van, csak azt nem, hogy kinek a nevén  :)


Sziasztok

Batfair fogadáshoz keresnék gyors(minél kevesebbet késő) tenisz streameket lehet fizetős is. HD stream létezik egyáltalán? Mert nem találtam egyet se.     

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 26, 2013, 10:14:50
kicsit off, semmi köze a sportfogadáshoz, de érdekel:
írta itt az újság, hogy helyrajzi szám alapján valahogy a neten meg lehet tudni, hogy milyen helyrajzi számhoz milyen tulajdonos tartozik?

Kérdem én, mégis hol, s hogyan?


szumos kolléga, te nem vágod?
Ingyenes nem hinném, hogy lenne. Én ezt használtam, ha csak az infora van szükség, akkor 1000 Ft-ért adják a nem hiteles tulajdoni lapot. Ügyfélkapu regisztráció kell hozzá.

http://www.foldhivatal.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=173

Idézetet írta: vida Dátum február 26, 2013, 12:55:41
Sziasztok

Batfair fogadáshoz keresnék gyors(minél kevesebbet késő) tenisz streameket lehet fizetős is. HD stream létezik egyáltalán? Mert nem találtam egyet se.     
A bet365-ön rengeteg meccsről van kép. (be kell hozzá jelentkezni azt hiszem)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 26, 2013, 16:49:16
A bet365-ön rengeteg meccsről van kép. (be kell hozzá jelentkezni azt hiszem)

Bet365 regem az nincs(nem mintha nem 1perc lenne) de egy idő múlva nem fogja kiverni náluk a biztosítékot hogy nem fogadok csak videózom? 
A WTA hivatalos oldalán találtam egyet http://www.tennistv.com/ ez fizetős. Használta már valaki?


Idézetet írta: vida Dátum február 26, 2013, 19:32:46
Bet365 regem az nincs(nem mintha nem 1perc lenne) de egy idő múlva nem fogja kiverni náluk a biztosítékot hogy nem fogadok csak videózom? 
A WTA hivatalos oldalán találtam egyet http://www.tennistv.com/ ez fizetős. Használta már valaki?

Szerintem 1500 ft-ot be kell fizetned, hogy elérhetőek legyenek a bet365-ös stream-ek, ha meg már befizettél, 50 ft-os téteket időnként fel is tehetsz belőle, hogy megnyugtasd őket.   :)

Bár ha még új vagy náluk, akkor illene a 15000 ft-os kezdőbónuszt plusz a mobilbónuszukat is kiforgatni. Az egyik legbőkezűbb iroda, ha bónuszról van szó.
(viszont teniszt nem célszerű játszani a betfair és a bet365 között, mert ahogy emlékszem a feladott meccsek értékelése eltér: "1 set" illetve "void"...)

Sziasztok!

Marketagentről tudtok valamit, már 5-6 hate nem írták jóvá a válaszok után járó pontokat, így nem tudok leutalni skrillre.

Írtam már nekik többször is, de válaszra sem méltattak ...

A teniszben a +5 egyik neve mellett pontosan mit jelent ?
Ha set-eket összeadom és vesztene 4 set-tel akkor a +5 miatt nyerne?

Idézetet írta: KT76 Dátum február 27, 2013, 16:07:53
A teniszben a +5 egyik neve mellett pontosan mit jelent ?
Ha set-eket összeadom és vesztene 4 set-tel akkor a +5 miatt nyerne?

Ha a game-eket adod össze a set-ek helyett, akkor igen.


Sziasztok!

Milyen képlettel lehet kiszámolni, hogy 2 oddson egyenlő legyen a nyereségünk?

pl. 1,40ért megfogadtam meccs előtt hogy 3,5 gól alatt lesz a meccs. Majd élőben 3,7re felment az odds a 3,5 gól felettre. Mekkora téttel kell megraknom a a 3,7es oddsot, hogy ugyanannyi legyen a profitom ha 3,5 gól felett/alatt lesz?(mondjuk 100Ft-tal fogadtam meccs előtt a 3,5 gól alattra 1,40ért)

Valaki segítsen gyorsan, köszönöm!

Idézetet írta: Polypo Dátum március 03, 2013, 11:40:42
Sziasztok!

Milyen képlettel lehet kiszámolni, hogy 2 oddson egyenlő legyen a nyereségünk?

pl. 1,40ért megfogadtam meccs előtt hogy 3,5 gól alatt lesz a meccs. Majd élőben 3,7re felment az odds a 3,5 gól felettre. Mekkora téttel kell megraknom a a 3,7es oddsot, hogy ugyanannyi legyen a profitom ha 3,5 gól felett/alatt lesz?(mondjuk 100Ft-tal fogadtam meccs előtt a 3,5 gól alattra 1,40ért)

Valaki segítsen gyorsan, köszönöm!

Az 1.4-et kell elosztanod 3.7-tel (= 0.378)
Ha az első tippre 1 egységet tettél, akkor erre 0,378 egységet kell tenned.

Úgy is kiszámolhatod, hogy eleve az 1.4-es szorzóval elérhető nyereséget osztod vissza.
Pl. 1000 ft-ért fogadtál, akkor 1400 lenne a bruttó nyereséged és ezt osztod 3,7-tel.
378 ft-ot kell ebben az esetben feltenned.

A gyorsaság kedvéért az első esetben a pontot illetve a második esetben a nullákat lehagyhatod, ha 14-et osztod 37-tel, akkor is ugyanez az eredmény.