KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 03, 2013, 15:16:35
Betfair-en, Betdaq-on és Smarkets-en kívül ismertek/használtok más fogadótőzsdéket is, amivel érdemes lehet foglalkozni?

Matchbook, de nincs számlám náluk.

Szeretnék számlát nyitni a 188bet-nél, de az adatok megadásánál egyszerűen nem tudok @-ot tenni az email címnél. :redchug: Másolással sem lehet megoldani, chaten beszéltem egy angol csajszival, aki a billentyűzetemben kereste a hibát, mondom az Okay. 8) Mindenhol máshol jó, de nem igaz, hogy egy kukac miatt nem tudok már harmadjára sem regelni. Tudja valaki a megoldást?



Sziasztok!

A bet365-nek nincs valami listája ahol leírja, hogy az adott napom milyen meccsekre lehet majd élőben fogadni?

Idézetet írta: Bubi15 Dátum május 19, 2013, 10:44:22
Sziasztok!

A bet365-nek nincs valami listája ahol leírja, hogy az adott napom milyen meccsekre lehet majd élőben fogadni?

De igen, az eseménynaptárban meglehet nézni.

http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum május 19, 2013, 11:01:05
De igen, az eseménynaptárban meglehet nézni.

http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp

Köszönöm, de ide csak a hamarosan kezdődő eseményeket teszik be. Itt nem lehet megnézni, hogy mondjuk délután 4-5 fele milyen meccsekre lehet majd fogadni?

Idézetet írta: Bubi15 Dátum május 19, 2013, 11:34:58
Köszönöm, de ide csak a hamarosan kezdődő eseményeket teszik be. Itt nem lehet megnézni, hogy mondjuk délután 4-5 fele milyen meccsekre lehet majd fogadni?

Meg lehet nézni délutánra is, holnapra, egy hétre előre. Az élő fogadásoknál a hangerő gomb mellett az eseménynaptárban.

Mekkora vakegér voltam..  ;D

Köszönöm!

Az iroda vesztesnek értékelte ki az egyik nyertes fogadásomat. Írtam nekik, de még mindig nincs változás. Az első levél óta eltelt 36 óra. Várjak tovább avagy tudtok javasolni valamilyen megoldást?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 28, 2013, 09:12:21
Az iroda vesztesnek értékelte ki az egyik nyertes fogadásomat. Írtam nekik, de még mindig nincs változás. Az első levél óta eltelt 36 óra. Várjak tovább avagy tudtok javasolni valamilyen megoldást?

Én valószínűleg írnék még nekik, mellékelve hiteles bizonyítékokat, ha az már megvolt, akkor keresve továbbiakat, esetleg idézve az üzletszabályzatukból, ha már letelt a válaszadásra szánt idejük (ha megvan határozva ilyen), és persze mindezt erélyesebben hangvételben. Melyik irodáról van szó, ha nem titok?

Köszönöm.
Nem titok csupán lemaradt: BetClic.

Unibet fogadás alszámláról, hogy lehet a Póker alszámlára elküldeni a pénzt?
Külön ilyen opciót nem találok. A bet 365-nél ez egyszerűbb

Tettem egy arbos fogadást, viszont nem vagyok biztos benne, hogy minden okés vele, aki megszakértené nekem, jelezné privátban, és átküldöm a képet! Köszi előre is!

Aki mondd nekem egy fogadoirodat, ahol nagy oddsokat szoktak adni az underdogra (nagyobbat, mint mashol ) az kap 5 EUROT Skrillen... ( Marathon, bet365, pinnacle, betfair kilove...) masik kovetelmeny, hogy legyen lehetseges RON alapu szamlat nyitni... ( Privat uzenetben kerem, ha valaki tud valamit) ritkan nezek erre