KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hi!
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a "Struff J-L. -  Chardy J." tenisz meccs miért szakadt félbe?
Nem találok róla sehol infót, leginkább az érdekel h folytatják-e még.

Szia. Szerintem az eső miatt szakították félbe, holnap 12:30 tól folytatják elvileg.

Idézetet írta: clay Dátum június 27, 2013, 21:48:47
Szia. Szerintem az eső miatt szakították félbe, holnap 12:30 tól folytatják elvileg.
Köszi

melyik magyar csatorna közvetíti winbledonból a női döntőt?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 06, 2013, 16:01:40
melyik magyar csatorna közvetíti winbledonból a női döntőt?

A digisport ...


Egy roman forumon olvastam(vagyis a barátom) a matched bettingrol, miszerint kulonbozo irodak alltal ajanlott free beteket es bonuszokat kihasznalva eleg szep osszegekre tehetunk szert,(kozel 1500 eurora).talaltam egy sracot aki irt egy konyvet errol es 20 euroert arulta a kozelmultban, sikerult felvennem vele a kapcsolatot de a konyvet mar nem akarja eladni semmi penzert, allitasa szerint tul ertekes es attol tart hogy ingyenes lesz es valaki kozzeteszi, viszont segit bonuszokat kiporgetni>eddig 2 irodanal sikerult minimalis veszteseggel nagyon rovid ido alatt kiszedni a bonuszokat.

Kerdesem az lenne h van itt a forumon olyan akinek van tapasztalata vagy valamifele leirasa az efele fogadasokkkal kapcsolatban?

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 08, 2013, 14:47:48
Egy roman forumon olvastam(vagyis a barátom) a matched bettingrol, miszerint kulonbozo irodak alltal ajanlott free beteket es bonuszokat kihasznalva eleg szep osszegekre tehetunk szert,(kozel 1500 eurora).talaltam egy sracot aki irt egy konyvet errol es 20 euroert arulta a kozelmultban, sikerult felvennem vele a kapcsolatot de a konyvet mar nem akarja eladni semmi penzert, allitasa szerint tul ertekes es attol tart hogy ingyenes lesz es valaki kozzeteszi, viszont segit bonuszokat kiporgetni>eddig 2 irodanal sikerult minimalis veszteseggel nagyon rovid ido alatt kiszedni a bonuszokat.

Kerdesem az lenne h van itt a forumon olyan akinek van tapasztalata vagy valamifele leirasa az efele fogadasokkkal kapcsolatban?

Ha már két irodánál is kiforgattad a bónuszt, akkor tulajdonképpen mit akarsz tudni? Lehet nem ugyanarra gondolunk, de szerintem itt sima arb fogadásokról van szó, amiről rengeteg helyen olvashatsz ingyen...

az olyan irodaktol is szeretnem kiforgatni a penzt ahol a bonuszfeltetelek joval szigorubbak,pl ahol egy szelvenyre tobb merkozest kell tenni.Ezt hogy tudnam megoldani arbitrageval.Es erdekelnenek h mijen irodaknal mijen buktatok vannak. :beerchug:


Idézetet írta: yossarian Dátum július 08, 2013, 19:56:59
Ha már két irodánál is kiforgattad a bónuszt, akkor tulajdonképpen mit akarsz tudni? Lehet nem ugyanarra gondolunk, de szerintem itt sima arb fogadásokról van szó, amiről rengeteg helyen olvashatsz ingyen...

Knapp a mester ilyesmiben  ::) de ne kezdjétek bombázni privát üzenetekkel, biztos leirja ide.

Vagy egy tucatnyi emberrel konzultálok ezzel kapcsolatban privátban, valóban lehet szépen növelni a tőkét és szerintem nincsen felső határ, nem áll meg a számláló 1500 eurónál, mivel az irodák folyamatosan adják a bónuszokat.

Jó tudni, hogy 20 euróért adható el ez a tudás, bár én 15-ért is leírtam volna az "Írj cikket a sportfogadásról" felhívásra!   ;D
(valószínűleg a szponzor irodák nem szívesen látnák az org címoldalán a módszereket és tényleg nem érné meg ez miatt elveszíteni a támogatásukat, ezért maradt a fórumos megoldás)

Látatlanban megkockáztatom, hogy annak a bizonyos könyvnek a nagyobb fele már valamilyen formában bekerült ide a fórumra, mivel itt a különböző irodáknak külön témája van és ahol bónusz is igényelhető, ott az szóba is kerül. (tudom, mert általában én hozom szóba! hehe. Az "Egyéb fogadóirodák" témában enyém a hozzászólások 18,19%-a. Ez kb. annyit jelent, hogy nem sokan olvassák rajtam kívül...  :D  )
Na és a forgatási-számítási technikákat is leírtuk már többször is, amelyek a freebetek (ingyen fogadások, fogadásbiztosítások) optimális felhasználásáról szól.

Azért az alapdolgok:

- a bónuszok ingyenes arbitrázs kereső oldalakkal is kiforgathatóak

(surebet.com, bmbets.com, betbrain.com, oddsportal.com, rebelbetting szoftver ingyenes verziója)
Regisztrálni érdemes ezekre az oldalakra, mert nagyon megkönnyíti a keresést.
(Az arbitrázsról nem írok most bővebben, a fórumon komoly szakirodalma van ennek is, annyi a lényege, hogy egy esemény valamennyi kimenetelét megfogadjuk egy időben különböző irodáknál úgy elosztva a tétet, hogy  garantált haszonra tegyünk szert. A bónuszforgatáshoz az is elég ha kicsi veszteségünk van ezeken a fogadásokon.)

- a bónuszos irodákkal kapcsolatban regisztráció előtt tájékozódni kell, az "apró betűs bónuszfeltételek" elolvasása az alap, ez mellett az adott iroda itteni fórumtémáját is illik átfutni.

- ha kevés a tőkénk, akkor a kisebb bónuszokkal kell kezdeni és szép folyamatosan haladni a nagyobbak felé

- érdemes egyszerre több bónuszos irodát forgatni, mert egyrészt gyorsabban haladhatunk, másrészt a bónuszos irodák között arbolva lényegében mindegy, melyik oldal nyer, nem a "szabad" pénzünk vándorol oda.
(ez a módszer olcsóbb is, ha veszteséget bevállalva forgatunk, hisz az 1-2% veszteségünkért cserébe a teljes tétünk bónuszt forgat itt vagy ott)

- szerintem érdemes listát vezetni a bónuszt adó irodákról az itteni fórum illetve a különböző gyűjtőoldalak pl. az arbitrázs keresők) segítségével.
Eltérő bónuszokat kaphatunk attól függően, hogy honnan regisztrálunk egy irodához!

Én is írogatom, hogy hol mekkora bónuszt és milyen feltételekkel adnak, de regisztráció előtt mindenképpen ellenőrizni kell ezeket, mert gyorsan változhatnak a feltételek.
A kizárásokra különösen oda kell figyelni: a magyar ügyfeleket illetve bizonyos fizetési módokat (pl. skrill) nem mindenhol támogatják bónusszal.  :)

Alapból azt szoktam javasolni, hogy a forintban bónuszt adó irodákkal kell kezdeni - a különböző devizanemű számlák között nehezebb arbolni, illetve folyamatosan számolgatni kell egy szimpatikus árfolyammal - majd lehet menni az eurósak felé.



Idézetet írta: Galt88 Dátum július 08, 2013, 20:13:47
az olyan irodaktol is szeretnem kiforgatni a penzt ahol a bonuszfeltetelek joval szigorubbak,pl ahol egy szelvenyre tobb merkozest kell tenni.Ezt hogy tudnam megoldani arbitrageval.Es erdekelnenek h mijen irodaknal mijen buktatok vannak. :beerchug:

Az egyes irodák buktatóiról nem lehet általánosságban írni, ezt a különböző irodák témáiban érdemes megbeszélni...
Itt nagyon elvesznének a konkrétumok.

Ha kötésben kell játszani, akkor kizárt, hogy arbitrázzsal tudjunk forgatni.
A betsson témában próbáltam erre is tippet adni, bár én még nem vágtam bele...


Hja a freebetek kiforgatására mindig ugyanazt a képletet használom, ami a sportingbet, a betclic és részben a bet770 kezdőbónuszánál is használható illetve bármilyen ingyen fogadásnál vagy fogadásbiztosításnál.
Az elmúlt héten Wimbledon "tiszteletére" a paddy power és a youwin bombázott ilyesmikkel, sikerült is rekordot döntenem, egy freebet 103%-át szedtem ki garantáltan:

Paddy Power
10 eurós freebet
Tipp:
Djokovic - Del Potro -7,5 játék
4.5-ös szorzó
várható nyeremény: 35 euró (a tétet nem kapjuk meg)


Party Bets (a bwin szorzóit használják, de itt euró számlám van)
Tipp:
Del Potro +7,5
1.42-es szorzó
Tét: 24.65 euró
várható nyeremény: 35 euró


60%-ot illik kiszedni ezekből, bármely iroda is ajánlja, én 70% alatt rosszul érzem magam picit, de ez a 103% még engem is meglepett.  :)





Idézetet írta: Knapp Dátum július 08, 2013, 22:41:41
Az elmúlt héten Wimbledon "tiszteletére" a paddy power és a youwin bombázott ilyesmikkel, sikerült is rekordot döntenem, egy freebet 103%-át szedtem ki garantáltan:

Paddy Power
10 eurós freebet
Tipp:
Djokovic - Del Potro -7,5 játék
4.5-ös szorzó
várható nyeremény: 35 euró (a tétet nem kapjuk meg)


Party Bets (a bwin szorzóit használják, de itt euró számlám van)
Tipp:
Del Potro +7,5
1.42-es szorzó
Tét: 24.65 euró
várható nyeremény: 35 euró


60%-ot illik kiszedni ezekből, bármely iroda is ajánlja, én 70% alatt rosszul érzem magam picit, de ez a 103% még engem is meglepett.  :)

Grat hozzá, de azért ez önmagában is egy 7%-os surebet volt, ami szintén ritkaság. Ha pl. egy konkrét meccsre ad valamelyik iroda freebetet, akkor elég nehéz a 70%-ot elérni, én többnyire megelégszem a 60-65%-kal, de persze ha hamar belebotlok pl. egy 75%-osba, akkor nem hagyom ott.  ;) Viszont órágik nem vagyok hajlandó keresgélni azért az 1-2€ plusz profitért. Persze más a helyzet, ha pl. egy iroda kezdőbónusza a freebet, ami ráadásul vaskosabb is, és bármire ellőhető, ekkor már megérheti tovább keresgélni, és a 70-75%-ot megcélozni.

Idézetet írta: benson Dátum július 09, 2013, 14:59:34
Grat hozzá, de azért ez önmagában is egy 7%-os surebet volt, ami szintén ritkaság. Ha pl. egy konkrét meccsre ad valamelyik iroda freebetet, akkor elég nehéz a 70%-ot elérni, én többnyire megelégszem a 60-65%-kal, de persze ha hamar belebotlok pl. egy 75%-osba, akkor nem hagyom ott.  ;) Viszont órágik nem vagyok hajlandó keresgélni azért az 1-2€ plusz profitért. Persze más a helyzet, ha pl. egy iroda kezdőbónusza a freebet, ami ráadásul vaskosabb is, és bármire ellőhető, ekkor már megérheti tovább keresgélni, és a 70-75%-ot megcélozni.

Igazából akár 90% fölött is kitudod szedni bármikor,még úgyis ha nem áll fent surebet,ez úgy lehet ha freebet oddsa 8-10 körül mozog,nyilván az egy probléma vele,hogy értelemszerűen így a másik oldalt egy elég nagy téttel kell fedezni(kb a freebet 10 szerese)
pl a betclic 11.000-es bónusza,akár így is kiszedhető:

BetClic tét 11.000(odds 11) másik iroda tét   100 000(odds 11)    nyremény  121000   10000   91%
Nyilván ez elég durva így,de akár több irodánál is lehet tétet rakni,illetve ez egy kezdőbónsz,azért általában kisebb freebetekkel találkozunk,amit sokkal könnyebb fedezni :ok:
            

Nyilván minél nagyobb az arb annál nagyobb százalékban ki lehet szedni a freebetből.11 és 1,1 oddspár az is 0% ami nem mindig olyan könnyű találni.Én pl a correct score-t szoktam először megnézni,az oddsok nagyok, a Betfairen meg layelem itt a nagy téttel sincs gond.