KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: misk@ Dátum szeptember 20, 2013, 15:47:01
:bash: direkt ki van kötve nálunk a csengő... de ha lenne, akkor valószínű a feleségem nyitna ajtót, és megkérdezné mit segíthet  ;D
és a postással milyen a kapcsolatod?

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 20, 2013, 15:15:02
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/a-nap-szepe-csenge/

Ha a képeken látható jány beCSENGEtne hozzátok, mit csinálnátok?
Nagyobb esélyt adok annak,hogy a Kozármisleny BL döntőt játszik mint hogy a Csenge megjelenjen nálunk bár most szivesen tévednék.

Idézetet írta: BetElek Dátum szeptember 21, 2013, 22:48:11
Sziasztok!

Remélem nem tűnök, nagyon tudatlannak, csak  olvastam egy cikket és nem nagyon értem a lényegét.
Valaki "felhomályosítana" kicsit ezekről a dolgokról?
Hol tudnék még ilyen és hasonló témáknak után olvasgatni?

"A gyors észjárású játékosok már biztos kapcsoltak, hogy a Pinnacle oddsaitól nagyban eltérő szorzókat profitábilis lehet megjátszani. Ez így is van, mivel a valódi piaci értékeket a Pinnacle oddsai reprezentálják leginkább.
Minden major sportágra igaz, hogy hosszú távon nyerő leszel, ha a Pinnacle határaitól legalább 1.5 ponttal eltérő line-ra fogadsz."

Előre is köszi!


Hol olvastad. engem is érdekelne. köszi

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 20, 2013, 15:15:02
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/a-nap-szepe-csenge/

Ha a képeken látható jány beCSENGEtne hozzátok, mit csinálnátok?

Basszus, kár volt megnézni. Felzaklat, annyira atom p..na



Idézetet írta: BetElek Dátum szeptember 22, 2013, 12:36:50
http://www.hatharom.com/2013/08/12/penz-beszel-avagy-igy-mukodik-a-vilag-legjobb-fogadoirodaja

Engem az érdekelne igazából, hogy lehetne ezt alkalmazni valahogy.

Nagyon jó cikk, köszönöm!

A gyakorlatban úgy tudod alkalmazni, hogy figyeled az odds összehasonlító oldalakat és ha a Pinnacle szorzójától magasabbat találsz valahol, akkor szisztematikusan megrakod.
(más megközelítésben: ha elhisszük, hogy a Pinnacle szorzói tükrözik legjobban az esélyeket, akkor az attól eltérő szorzókon és vonalakon jó eséllyel leszünk nyereségesek)

Az is megoldás, hogy amikor a Pinnacle szorzót változtat, akkor te egy lassabban reagáló bukinál még az eredeti vonalat játszod. Abban is van ilyenkor érték.


Idézetet írta: BetElek Dátum szeptember 22, 2013, 12:36:50
http://www.hatharom.com/2013/08/12/penz-beszel-avagy-igy-mukodik-a-vilag-legjobb-fogadoirodaja

Engem az érdekelne igazából, hogy lehetne ezt alkalmazni valahogy.

Kérdezni akartam ezzel kapcsolatban. Csak nem akartam hülyének kinézni.
A pinnacle oddsainál van magasabb?. Néha előfordul. majd megnézem ugy is mostanában állandóan
az oddsportal oddsait nyálazom.

Plusz mára egy érdekes dolog(bár mindennapos)

FTC-UTE vendégre a nyitó odds 4,33 volt bet 365ön most adnak 6,5 öt de még lesz több is szerintem
Ez már VALUE vagy nem? több mint 50% al több
De ilyen volt a DVTK-Honvéd hazai 2,6ért
vagy a ZTE-SZPARI 2,4ért

Idézetet írta: betörő Dátum szeptember 22, 2013, 15:59:11
Kérdezni akartam ezzel kapcsolatban. Csak nem akartam hülyének kinézni.
A pinnacle oddsainál van magasabb?. Néha előfordul. majd megnézem ugy is mostanában állandóan
az oddsportal oddsait nyálazom.

Plusz mára egy érdekes dolog(bár mindennapos)

FTC-UTE vendégre a nyitó odds 4,33 volt bet 365ön most adnak 6,5 öt de még lesz több is szerintem
Ez már VALUE vagy nem? több mint 50% al több
De ilyen volt a DVTK-Honvéd hazai 2,6ért
vagy a ZTE-SZPARI 2,4ért

Ha nézed az oddsportalt, akkor láthatod, hogy akad magasabb odds annál, amit a Pinnacle kínál, még ha ez általában nem is áll fenn sokáig (mármint jelentős különbség), mivel a bukik is mennek egymás után, amiben az arbosok is segítenek nekik.  :)

Inkább fordított elmozdulásnál mondanám, hogy value:
ha 6,5-ről leesik 4,33-ra a "komolyabb" irodáknál és te még meg tudod fogadni valahol 5-ös szorzó felett vagy akár 6-os odds-ért.


Nekem akkor tűnt föl, hogy az oddsmozgásokkor beragadó magasabb szorzókban van érték, amikor az interwetten és a pinnacle között arboltam rendszeresen. Az interwettenen különösen hajlamos kint hagyni a piaci átlag fölötti oddsokat, amikor mindenki más csökkenti. Feltűnt, hogy nagyon sokszor az interwetten oldala nyert. Ha arb nélkül játszottam volna meg ezeket a fogadásokat, akkor jó sokat nyerhettem volna. Azóta is figyelem azokat a helyzeteket, amikor az interwetten kínálja a legmagasabb oddsot a piac által lenyomott oldalon. Ezek továbbra is igen jó %-ban jönnek. Ma pl. ilyen volt a Swansea győzelme. Ezzel a stratégiával valóban nyereségesnek lehet lenni hosszútávon. Persze nem szabad ész nélkül, túl nagy tétet tolni az intewetten oldalára, mert az piaci oddscsökkenés csak egy jó jel, de semmiképp sem garancia, hogy a fogadásunk jönni fog.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 22, 2013, 13:57:50
Nagyon jó cikk, köszönöm!

A gyakorlatban úgy tudod alkalmazni, hogy figyeled az odds összehasonlító oldalakat és ha a Pinnacle szorzójától magasabbat találsz valahol, akkor szisztematikusan megrakod.
(más megközelítésben: ha elhisszük, hogy a Pinnacle szorzói tükrözik legjobban az esélyeket, akkor az attól eltérő szorzókon és vonalakon jó eséllyel leszünk nyereségesek)

Az is megoldás, hogy amikor a Pinnacle szorzót változtat, akkor te egy lassabban reagáló bukinál még az eredeti vonalat játszod. Abban is van ilyenkor érték.

Köszönöm, majd oda figyelek rá:)!

Megmondanátok ezmiez?:

ChatBot: Ordog kockát dob 1d6 és ezt kapja: 2

Idézetet írta: Alibi Dátum szeptember 24, 2013, 11:13:41
Megmondanátok ezmiez?:

ChatBot: Ordog kockát dob 1d6 és ezt kapja: 2

Egy gyenge dobás, ahogy örditől megszoktuk. ;D

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 22, 2013, 18:16:16
Nekem akkor tűnt föl, hogy az oddsmozgásokkor beragadó magasabb szorzókban van érték, amikor az interwetten és a pinnacle között arboltam rendszeresen. Az interwettenen különösen hajlamos kint hagyni a piaci átlag fölötti oddsokat, amikor mindenki más csökkenti. Feltűnt, hogy nagyon sokszor az interwetten oldala nyert. Ha arb nélkül játszottam volna meg ezeket a fogadásokat, akkor jó sokat nyerhettem volna. Azóta is figyelem azokat a helyzeteket, amikor az interwetten kínálja a legmagasabb oddsot a piac által lenyomott oldalon. Ezek továbbra is igen jó %-ban jönnek. Ma pl. ilyen volt a Swansea győzelme. Ezzel a stratégiával valóban nyereségesnek lehet lenni hosszútávon. Persze nem szabad ész nélkül, túl nagy tétet tolni az intewetten oldalára, mert az piaci oddscsökkenés csak egy jó jel, de semmiképp sem garancia, hogy a fogadásunk jönni fog.


Nem csak az Interwettenre jellemző ez, több európai buki beragad éjszaka!
Nekem a Tipico és a Fortunawin bónuszainak forgatásánál tűnt fel, akkor találtam jó szorzópárokat, ha megmozdult hirtelen a piac.

Ha abból indulunk ki, hogy a meccs kezdetére alakulnak ki az erőviszonyokat leginkább tükröző odds-ok, akkor minden korábbi, jelentősen eltérő szorzó value!
Ez a felismerés hozott nekem pár százezer forint pluszt az utóbbi években.