KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 25, 2013, 14:11:23
Feltételezem, azt hiszed, hogy mivel a hosszabításban nyert a Dortmund 2-0ra és te őket tetted hendivel, nyerned kéne.. De sajnos ez nem így van. A tényleges végeredmény minden esetben, minden irodánál a rendes játékídőt jelenti, kivéve ha ezt fel nem tüntetik..

Egy érdekes kérdés volt csak, de a fejemben azért ott motoszkál, hogy a tényleges végeredmény egy német kupameccs esetében, ahol egy mérkőzésen dől el a továbbjutás vajon tényleg csak a 90 perc értendő-e... :)

Az, hogy külföldi irodák erről hogyan vélekednek kevésbé érdekel, ezért írtam, hogy tippmixpro... :)

Ilyen tekintetben, semmiben sem különbözik a tippmixpro a többi irodától..Végeredmény= rendes játékidő

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 25, 2013, 14:16:06
Bwin, partybets, gamebookers, betoto, giocodigitale, goalbet.    Ezek az irodak ugyanazokat a szorzokat es ajanlatokat hasznaljak tobbe kevesbe.

Aki tud mondani meg egy bwin szorzokat hasznalo irodat amire tudok regisztralni es tudok fogadni...kap tolem 10 eurot...halam jeleul. Megjegyzem en mar regota keresek ilyen irodat  ;D

Bár nem hiszem, hogy sokra mész vele,de találtam neked egy ilyet:http://forum-arbingexperts.com/viewtopic.php?f=6&t=3

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 25, 2013, 14:38:37
Bár nem hiszem, hogy sokra mész vele,de találtam neked egy ilyet:http://forum-arbingexperts.com/viewtopic.php?f=6&t=3

ismerem...de semmi hasznalhatot nem kaptam sajnos

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 25, 2013, 15:04:58
Van valakinek ötlete, hogy hol lehetne eladni egy majdnem új Iphone-t? Apródon csak cserével jönnek, ajánlottak már érte robogót, házi mozi rendszert, tabletet, de még versenykerékpárt is. Nekem kp kellene, vagyis nem nekem, hanem annak aki helyett árulom :)

Vatera?

Idézetet írta: petikee Dátum szeptember 25, 2013, 14:05:09
Sziasztok!

Van olyan a fórumon, aki tegnap tippmixpro-n fogadott a dortmund 0:1-es hendikep-es győzelmére? Ha igen akkor ő hogyan értelmezi a szótárban található hendikep definíció alatt a "tényleges végeredmény" kifejezést?

Köszi,
Peti

Senki nincs ilyen? :)

Idézetet írta: petikee Dátum szeptember 25, 2013, 17:33:34
Senki nincs ilyen? :)
1. 0-1-es hendikep nem volt a Dortmund meccsre, 1-0-s hendikep volt.
2. Már leírták neked, hogy a rendes játékidő számít kupameccseknél is.
3. Mi a faszt kéne még írni?


3. Mi a faszt kéne még írni?


Mondjuk 3 db  2.00 odss körüli meccs pontos végeredményét holnapra   :laugh:   (Ezt sokan megköszönnék  ;D)

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 25, 2013, 14:33:59
majdnem biztos vagyok benne hogy jelenleg nincs több  bwin klón

Idézetet írta: borgosh Dátum augusztus 31, 2013, 13:03:25
Sztem csak te nem tudsz rola :P fogadjunk, hogy a goalbet-et se ismerted  ;D ;D

Idézetet írta: borgosh Dátum augusztus 31, 2013, 12:55:52
Szuksegem lenne olyan irodakra amik a bwin motorjat hasznaljak, tehat ugyanazok a szorzoi mint bwinnek...amikrol eddig tudok az a partybets, gamebookers es szinte ugyanaz a goalbet...


Ha valaki meg tud ilyen irodat halas lennek ha segitene :D :great: :great:
Idézetet írta: borgosh Dátum augusztus 31, 2013, 13:08:06
Aki meg tud legalabb kettot kap tolem 5 eurot :P
Idézetet írta: benson Dátum augusztus 31, 2013, 23:41:45
betoto
Idézetet írta: benson Dátum szeptember 15, 2013, 22:38:32
Klónok:
http://forum-arbingexperts.com/viewtopic.php?t=3&p=3
Ezzel gyakorlatilag megmondtam a másodikat (giocodigitale).

Nem a vacak 5€ miatt írtam, hanem mert senki nem fog neked írni újabbakat 10€-ért. Mert nincs. Ha mégis, akkor mea culpa.  8)

Nem tudja valaki hogy a bet365-ön van e 0,25 és 0,75 ös ázsiai hendi, mert így normálban nincs kiírva.
0, 0,5 ilyenek vannak ????


Idézetet írta: betörő Dátum szeptember 28, 2013, 09:52:19
Nem tudja valaki hogy a bet365-ön van e 0,25 és 0,75 ös ázsiai hendi, mert így normálban nincs kiírva.
0, 0,5 ilyenek vannak ????

A 0,25-ös ugye az, amikor a tét egyik fele a 0-ás, a másik fele a 0,5-ös hendire megy.
Ezért írja a bet365 a 0, 0,5-öt a 0,25 helyett.


Na,ezt jól elcsesztem!
3 hónapja,mikor előfizettem a Geeksre,nem figyeltem oda és véletlenül a recurringen keresztül fizettem elő.
A gond ott van,hogy a betangelt szerettem volna kipróbálni,de ezek a buzzancsok lenyúlták a lóvét ügyesen! ;D

Az lenne a kérdésem,hogy valahogyan vissza lehet e mondani ezt az ismétlődő 3 havonta történő előfizetést?
(alkalmankéntire,tehát,hogy csak akkor ismétlődjön,ha én akarom?)

Illetve,ha nincs mondjuk pénzem a skrill accountomban,ezek,akkor is levonják a pénzt pl.a VISA kártyámról,(mert hozzá van rendelve)vagy annyira azért nem bátrak?
Előre is köszi a segítséget!!