KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum október 01, 2013, 14:44:04
Na,ezt jól elcsesztem!
3 hónapja,mikor előfizettem a Geeksre,nem figyeltem oda és véletlenül a recurringen keresztül fizettem elő.
A gond ott van,hogy a betangelt szerettem volna kipróbálni,de ezek a buzzancsok lenyúlták a lóvét ügyesen! ;D

Az lenne a kérdésem,hogy valahogyan vissza lehet e mondani ezt az ismétlődő 3 havonta történő előfizetést?
(alkalmankéntire,tehát,hogy csak akkor ismétlődjön,ha én akarom?)

Illetve,ha nincs mondjuk pénzem a skrill accountomban,ezek,akkor is levonják a pénzt pl.a VISA kártyámról,(mert hozzá van rendelve)vagy annyira azért nem bátrak?
Előre is köszi a segítséget!!

A Skrill régi felületén (https://www.moneybookers.com/app/login.pl?l=EN) belépsz, és ott vissza tudod vonni az ismétlődő utalásokat. Megnyitod a History-t, majd a [recurring payments]-re kattintasz, ahol mutatja a rendszeres megbízásaidat. Itt tudod törölni. Az új felületen vagy egyáltalán nincs ilyen lehetőség, vagy nagyon eldugták.

Idézetet írta: benson Dátum október 01, 2013, 15:17:00
A Skrill régi felületén (https://www.moneybookers.com/app/login.pl?l=EN) belépsz, és ott vissza tudod vonni az ismétlődő utalásokat. Megnyitod a History-t, majd a [recurring payments]-re kattintasz, ahol mutatja a rendszeres megbízásaidat. Itt tudod törölni. Az új felületen vagy egyáltalán nincs ilyen lehetőség, vagy nagyon eldugták.
Köszönöm Szépen,Benson! :) :) :)
Ezt hamarosan kipróbálom!

Idézetet írta: mikisun Dátum október 01, 2013, 15:31:06
Köszönöm Szépen,Benson! :) :) :)
Ezt hamarosan kipróbálom!
Olyan konkrétan nincs,hogy törlés,de találtam egy cancel gombot,amelyre rámentem és ezt írja ki a skrill,hogy
are you sure you want to cancel ID ........?(a pontok helyén egy tranzakciós ID számai vannak,akkor itt kell megszakítani az előfizetést?)

Idézetet írta: mikisun Dátum október 01, 2013, 15:48:31
Olyan konkrétan nincs,hogy törlés,de találtam egy cancel gombot,amelyre rámentem és ezt írja ki a skrill,hogy
are you sure you want to cancel ID ........?(a pontok helyén egy tranzakciós ID számai vannak,akkor itt kell megszakítani az előfizetést?)
Igen.


Két dolog érdekelne!

1:Over/Under a fociban.
Általában melyik gólszámon szeretitek játszani az over/undert?Illetve van valamilyen bevált technikátok egy adott meccsen ezek eltalálására?
Mert,én eddig csak megérzésre mentem és nem is tettem még meg ilyet soha,de elég jónak mondható eddig a találati arányom.
Persze,lehet,hogy pénz felrakása után máshogy lenne.


2:Ázsiai handicap
-1,akkor arra fogadsz,az adott csapat legalább 2 góllal nyer.
+1 az hogy van?az adott csapat nem kap ki vagy nem lesz két gólos mínuszban?
Plusz
-0.5   +0.5      0  0       -1.5   +1.5     -1.5&-2.0   +1.5&+2.0
Akkor,hogy is vannak ezek?
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum október 06, 2013, 19:27:32
Két dolog érdekelne!

1:Over/Under a fociban.
Általában melyik gólszámon szeretitek játszani az over/undert?Illetve van valamilyen bevált technikátok egy adott meccsen ezek eltalálására?
Mert,én eddig csak megérzésre mentem és nem is tettem még meg ilyet soha,de elég jónak mondható eddig a találati arányom.
Persze,lehet,hogy pénz felrakása után máshogy lenne.


2:Ázsiai handicap
-1,akkor arra fogadsz,az adott csapat legalább 2 góllal nyer.
+1 az hogy van?az adott csapat nem kap ki vagy nem lesz két gólos mínuszban?
Plusz
-0.5   +0.5      0  0       -1.5   +1.5     -1.5&-2.0   +1.5&+2.0
Akkor,hogy is vannak ezek?
Köszi!

A találati arányod nem érdekes, csak ha az a találataidhoz járó szorzókkal kiszámolod, hogy mennyit nyertél/vesztettél volna valójában.  :)
Általában focinál 2,5 körül van a gólátlag, tehát az 50% valószínűséggel eltalálható szorzók e körül szóródnak.
Nyilván ha 1,5 felettre vagy 3,5 alattra tippelsz, akkor jobb lesz a találati arányod hosszútávon, de a profitod ettől még nem fog automatikusan emelkedni, hisz alacsonyabb szorzókat kapsz cserébe.
Sokféle stratégia létezik, van, aki élőben vár egyetlen gólra, van, aki kiválaszt pár várhatóan az átlagostól eltérő (magasabb-alacsonyabb) gólszámú meccset...
Vagy a statisztikák, vagy a megérzéseid, vagy a játék képe alapján neked kell kialakítanod, hogy mi alapján szűkítesz és mire fogadsz!

A -1 gól mást jelent, ha az ázsiai hendikepnél látod és mást, ha az európainál.
Az európainál, ahol 3 kimenetelre bontják az eredményeket, ott valóban 2 gólos győzelem kell a "H" kimenetelhez, azaz -1 gólról indul a csapat és meg kell fordítania.
Itt a +1 azt jelenti, hogy a vendég csapat nem kap ki, a "középső" kimenetel, a "-1 döntetlen" pedig azt, hogy pontosan egy góllal nyer a hazai csapat.

Ezzel ellentétben az ázsiai hendikep mindig két kimenetelben gondolkodik:
-0,5 vagy +0,5, ez az 1-esnek illetve az X2-nek felel meg. (lényegében a végeredményt 0,5-tel korrigáljuk és megnézzük, hogy úgy is nyertünk-e)
Na de itt is van -1 illetve +1, amit ázsiai hendi esetében úgy értelmezünk, hogy legalább 2 gólos hazai győzelemnél a "-1 H" nyert, egyetlen gólos hazai győzelemnél viszont "push", azaz a tétünket visszakapjuk.

Amit írtál, a -1,5&2 (más néven - 1,75) már egy komplikáltabb forma, mikor a téted egyik fele a -1,5-re, a másik fele a -2-re kerül, és így is értékelik ki.
Tehát a ha legalább 3 góllal nyer a hazai csapat, akkor a kínált szorzó alapján kapod meg a nyereményt, ha csak kettővel, akkor a -1,5-re feltett tét nyert, a -2-re rakott pedig visszajár.
(azaz a gyakorlatban a szorzóban kínált nyeremény fele lesz a tiéd)

Hogy tovább bonyolítsam, a over/under fogadásoknál is fogadhatsz az ázsiai határok szerint, azaz pl. arra, hogy a meccsen 2,75-nél több gól lesz!  :)
Ugye 2,75 = 2,5 és 3, azaz a tét fele ilyenkor a "2,5 felett"-re megy, a másik fele a "3 felett"-re.

Ha 0-2 gól van a meccsen: vesztettél
Ha pont 3 gól van a meccsen: a szorzó felét kapod meg a gyakorlatban (a tét fele nyert, a másik fele visszajár)
Ha 3-nál több gól van, akkor a teljes nyereményre jogosult vagy (tehát a feltüntetett szorzóval lesz kiszámolva a nyereményed, hisz a fogadásod mindkét része nyert)

Ezek a fogadási típusok nagyszerűek ahhoz, hogy a határokat pontosabban belődd és tompítsd a kockázatodat, hisz mondjuk egy 2,5-ös határ helyett egy 2,25-öst választva már a 2 gól elérése is azt jelenti, hogy a téted felét visszakapod.

Nos,Kedves,Knapp!
Nagyon-Nagyon Köszönöm a tényleg részletes leírást! :) :)


Most amerikaba vagyok Illinois, es nem tudok belepni az online oldalakra, mivel itt illegalis a sportfogadas.lehetseges e valamilyen modon belepnem es ugyanugy fogadhassak ?? vagy felejtsem el a sportfogadast mig itt vagyok? ha valaki tudna segiteni megkoszoonnem

Romániában, mondjuk Nagyváradon milyen sportfogadó iroda létezik?
Ha van akkor összevetve a tippmixel milyen az?
Online elérhető e ez az esetleges iroda?

Publicbet, Casa pariurilor, Stanleybet szokott lenni a legtöbb városban. Online csak az ajánlatuk érhető el.

http://www.publicbet.ro/offices
http://www.casapariurilor.ro
http://www.stanleybet.ro

Idézetet írta: betörő Dátum október 12, 2013, 10:43:50
Romániában, mondjuk Nagyváradon milyen sportfogadó iroda létezik?
Ha van akkor összevetve a tippmixel milyen az?
Online elérhető e ez az esetleges iroda?

Netán nagyváradi vagy? :)

Köszönöm a választ, nem vagyok az de ez a legközelebbi nagyváros "külföldről" ,hozzánk képest
Álladóan hallom a tót irodák pozitív tulajdonságait, gondoltam megkérdezem itt mi a helyzet Bihar megye másik oldalán.

Idézetet írta: betörő Dátum október 12, 2013, 16:45:27
Köszönöm a választ, nem vagyok az de ez a legközelebbi nagyváros "külföldről" ,hozzánk képest
Álladóan hallom a tót irodák pozitív tulajdonságait, gondoltam megkérdezem itt mi a helyzet Bihar megye másik oldalán.

És mi a következtetés?

Ez a http://www.stanleybet.ro bónusz nem tudom mi, de egy két esetleg több kanyart megéri megtenni úgyis járok ritkán arrafelé.
Rettegek már a szabályozástól (bár igazából nem tudom hogy áll) és nem árt kitekinteni előre gondolkozni, bár lehet nincs vele előrébb az ember. Majd az ajánlatokat is jobban átböngészem