Elérhető online fogadóirodák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az alábbi cikkben összegyűjtjük azon fogadóirodákat amelyekhez regisztrálhatnak honi játékosok:


A lista folyamatosan frissül. Amennyiben megjegyzésetek, észrevételetek van a listával kapcsolatban megkérünk benneteket, hogy jelezzétek itt.

Jó és hasznos kezdeményeznek tartom!

Viszont szerintem egy dologgal mindenképpen érdemes lenne kibővíteni. Mert ugyebár, itt, az interneten, vajon mit kell érteni "honi játékosok" alatt? A Magyarországon élő magyarokat? Netán a Romániában élő erdélyi magyarokat? Esetleg a szlovákiai Felvidéken, a szerbiai Vajdaságban vagy a bárhol máshol külföldön élő magyarokat? Pontosan kik is azok az online "honi játékosok"?

Talán érdemes lenne úgy is összegyűjteni a fogadóirodákat, hogy XY országból a következőkhöz lehet regisztrálni...
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Valóban egy eléggé átfogó fogalom az, hogy "honi", de ezt mindenki fantáziájára bízzuk, hogy döntse el mire is gondoltunk. ;)

Egyrészt örülök a kezdeményezésnek, hasznos egy ilyen ilyen lista mindenkinek, aki nyitott új irodákra, másrészt viszont felhívhatjuk vele azokra az irodákra is a figyelmet, amelyek eddig nem kerültek a NAV látóterébe. 

Idézetet írta: Knapp Dátum március 24, 2017, 18:35:27
Egyrészt örülök a kezdeményezésnek, hasznos egy ilyen ilyen lista mindenkinek, aki nyitott új irodákra, másrészt viszont felhívhatjuk vele azokra az irodákra is a figyelmet, amelyek eddig nem kerültek a NAV látóterébe.

Meg kell szerezni a NAV-os IP-címeket, s azokat kitiltani az oldalról.  ;D

Van-e valahol olyan lista, ahol meg lehet tudni, hogy a külföldi állampolgár melyik romániai fogadóirodáknál fogadhat?
Vagy van-e olyan lista, ahol azok a fogadóirodák vannak felsorolva, amelyikeknél - különböző okok miatt - nem lehetséges a fogadás?


Idézetet írta: csabax Dátum május 05, 2018, 10:31:59
Van-e valahol olyan lista, ahol meg lehet tudni, hogy a külföldi állampolgár melyik romániai fogadóirodáknál fogadhat?
Vagy van-e olyan lista, ahol azok a fogadóirodák vannak felsorolva, amelyikeknél - különböző okok miatt - nem lehetséges a fogadás?

Lehet, hogy külföldiként (nem román állampolgárként) nem engednek majd fogadni, de megér egy próbát.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 05, 2018, 17:50:20
Lehet, hogy külföldiként (nem román állampolgárként) nem engednek majd fogadni, de megér egy próbát.
Engednek fogadni. Legalábbis egyes multinacionális cégeknél engednek. Bár az is igaz, hogy ez olyan fogadóirodákra vonatkozik, amelyek Magyarországon is, Romániában is egyaránt működnek (pl. Unibet).
Viszont a pénzbefizetés érdekes tapasztalat:
Mivel Magyarországon leginkább a BET365-öt használom, értelemszerűen azon a fogadószámlámom is van a pénz nagy része. Ám meglepetésemre itt, Erdélyben, kiderült, hogy ezt nem használhatom, mert a BET365 tiltva van Romániában. Sebaj, ha ott nem lehet, akkor lehet majd máshol, gondoltam. Azt hittem, hogy egyszerű és könnyű lesz pénzt befizetni, valamint igazolni, hogy én vagyok én, de meg kellett tapasztalnom, hogy sajna egyáltalán nem így van. Annyira macerás, hogy nagyon. A sok hercehurca közben rájöttem, hogy sokkal jobban járok, ha előszedem az évtizedek óta hanyagolt román állampolgárságomat, kérvényezem a szükséges romániai dokumentumokat és majd ezek birtokában intézkedem fogadásügyileg.
(Ennél az esetnél láthatom majd az előnyét annak, hogy magyar-román kettős állampolgár vagyok. Erdélyben születtem és éltem jó ideig, majd pedig Magyarországra költöztem és immár több évtized óta ott élek.)

Sziasztok,
Mi annak a neve, ahol élő fogadás közben ki tudom venni a pénzt?
Vagy milyen termek vannak,ahol ez az opció érvényes?

Kifejezés hiányában nem tudom,mi alapján keressem :)

cashout, de manuálisan vissza tudsz fogadni gyakorlatilag ugyanaz

Az "el nem érhető" fogadóirodákhoz május 1-től csatlakozott a TheGreek iroda is.
Az ügyfelek számláját illetve egyenlegét a BetCris irodához irányítják, amely ugyan megbízható (az sbr szerint A+), de magyar ügyfelek nem is regisztrálhatnának náluk...

A TheGreek azt ígéri, hogy megforgatás nélkül egyből kikérhetők a BetCris-hez átkerült összegek, ugyanakkor az oldalon nem elérhető sem a befizetés, sem a kifizetés egyelőre.
Ez vagy az azonosítás hiányának, vagy a "magyarságunknak" szól.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 02, 2019, 20:16:22
Az "el nem érhető" fogadóirodákhoz május 1-től csatlakozott a TheGreek iroda is.
Az ügyfelek számláját illetve egyenlegét a BetCris irodához irányítják, amely ugyan megbízható (az sbr szerint A+), de magyar ügyfelek nem is regisztrálhatnának náluk...

A TheGreek azt ígéri, hogy megforgatás nélkül egyből kikérhetők a BetCris-hez átkerült összegek, ugyanakkor az oldalon nem elérhető sem a befizetés, sem a kifizetés egyelőre.
Ez vagy az azonosítás hiányának, vagy a "magyarságunknak" szól.

Levelezést, chattelést nem folytattál velük?

Valaki ismeri ezeket a fogadóirodákat? (Campobet,Melbet,Librabet,Malina sports) és ha igen akkor megírná a tapasztalatait?


Idézetet írta: Adam2000 Dátum október 28, 2019, 21:40:14
Valaki ismeri ezeket a fogadóirodákat? (Campobet,Melbet,Librabet,Malina sports) és ha igen akkor megírná a tapasztalatait?

Kerulni, kerulni, kerulni...