22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Persze, a hiba nálad van... :D még véletlenül sem az 1xbet klón kuraszói fos szarnál.

Idézetet írta: Főnix Dátum augusztus 15, 2022, 05:34:27Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.
Már régebb óta játszom itt. Eddig semmi gond: befizetés, kifizetés skrillen. Tegnap kifizetést akartam indítani, viszont nem kaptam meg sms-ben a megerősítő kódot. Többször próbáltam, nem jött. Írtam nekik, válasz: ők elküldték, a gond nálam van. Az sms-ek jönnek a telefonomra, kipróbáltam. Appot használok, webes felületre belépni nem tudok, mert oda is kell sms kód.
Befizettem kártyáról, gondoltam ez lesz a megoldás... Nem: kifizetéskor ott is kell az sms megerősítő kód, de azt továbbra sem kapok. Mi lehet a megoldás?
Chaten írtál nekik? Kérd meg a chatest, hogy küldjék a megerősítő kódot az e-mailedre.

Szar ügy, bár tudnék okosat írni, de semmi sem jut eszembe. ESetleg nem tudom, lehet-e tel.számot változtatni mondjuk a chat-es gyerekkel, mondjuk mit tudom én 20-as vagyok, arra nem jön sms, aztán próbából beírnék egy család által használt 30-as számot. Aztán ha mondjuk arra megjön, már ha be tudsz lépni, tudod állítgatni, akár vissza beírni a régi számod.

Én megnéztem, nekem kifizetésnél semmit sem két, összeget kell beírni, meg a skrill-es mailt, aztán küldik is...


amit még akarok írni, otp tiltott le kártyákat amiatt, hogy a 22bethez akartak vele befizetni. Ez még hetekkel korábban volt, szóval a mostani helyzetről nem tudok, de mondjuk meg sem merem próbálni, nekem a skrill be és kifizetés is működik eddig.

Tegnap vettem ki először pénzt tőlük. Egy jó fél óra múlva a skrillen volt és a skrillről az utalás 5 perc alatt a kártyámon landolt.Nekem alig egy óra alatt minden flottul ment. Ergó egyenlőre én nem panszkodom rájuk.Nem kértek semmi okmányt bár lehet hogy azért mert többször fizettem  be a skrillről hozzájuk és játszottam az 1xbeten is.A fene tudja,szerintem néha ez szerencse kérdése is.

#153 január 15, 2023, 22:28:50, MessiÁs
Este felé a semmiből jött az email egy majdnem 14ks "ingyen fogadásról". Igazából nem is freebet ez, mert a tétet is odaadják. 3meccses kötés min 1,50odds/meccs.

2 saját tippem volt a német és az Ikast. Aztán nagyon gondolkodtam mi legyen a harmadik és meggyőzött  @oakland23 elemzése Katarról. Sajnos 28,5es opció nem volt így maradt a 29.
Nagy küzdelem árán meglett 29., utána még volt támadás a 30.ért nem ment be. Úgy 55k lett volna, így 33k. A semmiből.

Amúgy is jó iroda, sose szivattakSzámodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Nekem is jott, fele ennyi osszegben, otos kombit tettem, sajnos csak negy jott, de eselytelen volt, mert mar a masodik elvitte...

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Pár hetes jövedelmező arbolás után észrevettem, hogy a 22Bet lekorlátozott. Nem tétben, hanem az oddsok lettek sokkal kisebbek. (Pl.: nekem 2.2 de ha kilépek másnak 2.44) Nincs mit tenni, ott kell hagyni az irodát, mondom akkor kiveszem a pénzem. VISA kártyával fizettem be, de a kifizetéseknél nincs ott a VISA opció. Próbáltam Mastercardra vagy Skrill-re kikérni, de elutasítja, miszerint "csak oda lehet kifizetést kérni, amivel a befizetés történt". Kb. 65 ezer forintról van szó. Ügyfélszolgálat 5 napja nem válaszol. Megoldás lenne átbukni valahová a pénzt, de ezek után már nem merem megkockáztazni, hogy esetleg még több pénz legyen "ezen az oldalon". Van valami ötletetek? Esetleg megoldás lenne ha fizetnék be kisebb összeget Skrill-ről? Engedné utána oda kivenni az egészet? (Esetleg megnézné e valaki nekem, hogy neki van e kifizetésnél VISA opció? Engem szívat direktbe a 22Bet vagy senkinek nincs?)

Köszönöm.


@BlackZolee

Áthelyeztem ide a hozzászólásod, mivel jobban talál ebben a témában.

Idézetet írta: BlackZolee Dátum január 28, 2023, 18:09:53Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Pár hetes jövedelmező arbolás után észrevettem, hogy a 22Bet lekorlátozott. Nem tétben, hanem az oddsok lettek sokkal kisebbek. (Pl.: nekem 2.2 de ha kilépek másnak 2.44) Nincs mit tenni, ott kell hagyni az irodát, mondom akkor kiveszem a pénzem. VISA kártyával fizettem be, de a kifizetéseknél nincs ott a VISA opció. Próbáltam Mastercardra vagy Skrill-re kikérni, de elutasítja, miszerint "csak oda lehet kifizetést kérni, amivel a befizetés történt". Kb. 65 ezer forintról van szó. Ügyfélszolgálat 5 napja nem válaszol. Megoldás lenne átbukni valahová a pénzt, de ezek után már nem merem megkockáztazni, hogy esetleg még több pénz legyen "ezen az oldalon". Van valami ötletetek? Esetleg megoldás lenne ha fizetnék be kisebb összeget Skrill-ről? Engedné utána oda kivenni az egészet? (Esetleg megnézné e valaki nekem, hogy neki van e kifizetésnél VISA opció? Engem szívat direktbe a 22Bet vagy senkinek nincs?)

Köszönöm.

A Skrillt se rizikóznám most mert gáz van náluk. A 22Bet ügyfélszolgálata gyalázatos, zaklatni kell őket.

Idézetet írta: BlackZolee Dátum január 28, 2023, 18:09:53Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Pár hetes jövedelmező arbolás után észrevettem, hogy a 22Bet lekorlátozott. Nem tétben, hanem az oddsok lettek sokkal kisebbek. (Pl.: nekem 2.2 de ha kilépek másnak 2.44) Nincs mit tenni, ott kell hagyni az irodát, mondom akkor kiveszem a pénzem. VISA kártyával fizettem be, de a kifizetéseknél nincs ott a VISA opció. Próbáltam Mastercardra vagy Skrill-re kikérni, de elutasítja, miszerint "csak oda lehet kifizetést kérni, amivel a befizetés történt". Kb. 65 ezer forintról van szó. Ügyfélszolgálat 5 napja nem válaszol. Megoldás lenne átbukni valahová a pénzt, de ezek után már nem merem megkockáztazni, hogy esetleg még több pénz legyen "ezen az oldalon". Van valami ötletetek? Esetleg megoldás lenne ha fizetnék be kisebb összeget Skrill-ről? Engedné utána oda kivenni az egészet? (Esetleg megnézné e valaki nekem, hogy neki van e kifizetésnél VISA opció? Engem szívat direktbe a 22Bet vagy senkinek nincs?)

Köszönöm.

Átbukást felejtsd el, csak elméletben létezik. Ha át lehetne bukni, akkor elég lenne csak a célhelyen megtenni a fogadásokat, és simán 0-ról pénzt tudnál csinálni.

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 28, 2023, 23:33:39A Skrillt se rizikóznám most mert gáz van náluk. A 22Bet ügyfélszolgálata gyalázatos, zaklatni kell őket.

Mi az, hogy gáz van. Konkrétabban légyszi!

Egyébként @BlackZolee

Meg akartam nézni, hogy nekem van-e még VISA, és amikor először beléptem, nem volt se VISA, se MAstercard, szinte semmi. Aztán közben böngészgettem máshol, biztos letelt valami időkorlát a 22beten, hogy tétlen voltam, erre akarok nézni egy szorzót, látom, hogy kiléptet. Belépek újra, és mit látok, felajánlja, hogy kérhetnék ki pénzt VISA-ra is. WOW.

Azt megjegyzem, hogy mióta van ez a háború, pár kártyát tiltottak amiatt, hogy orosz irodákhoz akartak befizetni, én mikor ezt megtudtam, meg sem próbáltam.

De amúgy tényleg próbálj meg skrillel befizetni, valami 780 FT a minimum. Most legfeljebb ennyit veszítesz még rajta, de ha meg működik, akkor meg van oldva, hisz kikéred mindet skrillre. Én ezt tenném a helyedben, mert hogy 66000 ezer ragad benn, vagy 65000, hát az már kb mindegy.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 29, 2023, 09:17:17Mi az, hogy gáz van. Konkrétabban légyszi!


A saját tapasztalat, hogy először nem lehetett kártyára kifizetni pár hete, majd már befizetni se lehetett Rapid Bank Transferrel, most meg már semmilyen alternativával nem enged befizetni és kifizetni se. És ahogy láttam több embernek sem. Az ügyfélszolgálat válasza hogy nem tudják mikor tudják megoldani a problémát, válasszak alternatív befizetési módot (egyik sem működik). Azért ez egy pénzügyi cégnél minden csak nem megnyugtató... :-\

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 28, 2023, 18:17:03Sepa utalas?

Köszönöm az ötletet, ezzel elfogadták a kérelmet, remélem meg is érkezik.
Jövök egy sörrel neked.  :beerchug:

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 29, 2023, 09:47:15A saját tapasztalat, hogy először nem lehetett kártyára kifizetni pár hete, majd már befizetni se lehetett Rapid Bank Transferrel, most meg már semmilyen alternativával nem enged befizetni és kifizetni se. És ahogy láttam több embernek sem. Az ügyfélszolgálat válasza hogy nem tudják mikor tudják megoldani a problémát, válasszak alternatív befizetési módot (egyik sem működik). Azért ez egy pénzügyi cégnél minden csak nem megnyugtató... :-\

Azt írod, semmilyen alternatívával nem enged befizetni. Magyarul neked skrillel sem lehet?

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 29, 2023, 09:47:15A saját tapasztalat, hogy először nem lehetett kártyára kifizetni pár hete, majd már befizetni se lehetett Rapid Bank Transferrel, most meg már semmilyen alternativával nem enged befizetni és kifizetni se. És ahogy láttam több embernek sem. Az ügyfélszolgálat válasza hogy nem tudják mikor tudják megoldani a problémát, válasszak alternatív befizetési módot (egyik sem működik). Azért ez egy pénzügyi cégnél minden csak nem megnyugtató... :-\

Nem lehet, hogy a magyarokat próbálja leválasztani a kormány a skrillhez hasonló szolgáltatókról, és amíg nem tisztázódik minden, addig a skrill inkább nem engedi a szolgáltatás használatát? Aztán vagy kitiltanak minden magyart, vagy megy tovább ahogy volt...