Megújultunk! Itt jelezd ha valami gond akad az új oldalon!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 17, 2018, 08:28:51
Ez jó hír, de nem a mi érdemünk. Valamit változtathatott a freemail.

-Véleményem szerint, minden felhasználói szoftverhez hasonlóan, időtartam alapon pénzért kellene mérni az email póstafiókokat is! <A szerverek üzemeltetési költségei  szerintem a csillagokba emelkedett az elmult évek alatt>

Hogy negatívum is legyen. Ha kb. 20-30 percig inaktív vagyok az oldalon, akkor kiléptet és újra be kell írnom a felh.név-jelszó kombót. Régebben 12 óra alatt sem léptetett ki. Nem egy nagy valami, de jelzem.
Szép napot!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 17, 2018, 13:11:50
Hogy negatívum is legyen. Ha kb. 20-30 percig inaktív vagyok az oldalon, akkor kiléptet és újra be kell írnom a felh.név-jelszó kombót. Régebben 12 óra alatt sem léptetett ki. Nem egy nagy valami, de jelzem.
Szép napot!
Nem jelölöd be a bejelenkezve marad opciót.

Sokkal átláthatóbb volt a régi oldal a beharangozók tekintetében, itt fokozottan igaz, hogy a tegnapi hír már nem hír, mert senkit nem érdekel egy már lezajlott esemény beharangozója. Szóval felesleges a kapcsolódó cikkek ajánlgatása, mert senki nem fog rákattintani egy 3 nappal ezelőtti tenisz beharangozóra...A régi oldalra feljöttem, láttam, hogy van-e új cikk beharangozó, ha pedig idejét múlttá vált, eltűnt a süllyesztőbe helyesen, itt meg állandóan régi beharangozókba botlok és nem látom át könnyen, hogy van-e új cikk...

Idézetet írta: lavolpe Dátum április 19, 2018, 09:53:51
Sokkal átláthatóbb volt a régi oldal a beharangozók tekintetében
https://www.sportfogadas.org/friss

Felhasználói menüben találhatod amúgy ezt a hírfolyamot, még kezdeti álllapotban van, vannak hibái, de időrendben rendezve találod a cikkeket, ha nem követsz más felhasználót.


a chat menüpont egy ilyen hibát dob, utána tudtok nézni?

köszönöm


Idézetet írta: butyi Dátum április 26, 2018, 07:07:41
a chat menüpont egy ilyen hibát dob, utána tudtok nézni?

köszönöm

Chat-mentes élet következik.  :cya:



Igen,vágom.  ;) Viszont az új felületnél nálam ilyen nem volt. Most már ott van.  :D
A régi fórumrészen pedig be volt állítva,mégis kiléptet folyamatosan.

Most kipróbálom újra  ;D


A tippjáték oldalon, ha valaki valaki profitot termel, akkor a ROI% rosszul számolódik szerintem, veszteség esetén nincs ilyen probléma.

Idézetet írta: RiskAhead Dátum november 02, 2018, 09:24:27
A tippjáték oldalon, ha valaki valaki profitot termel, akkor a ROI% rosszul számolódik szerintem, veszteség esetén nincs ilyen probléma.

Ahány oldal annyi számolás. :D A tét is hozzá van számolva.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 02, 2018, 11:24:41
Ahány oldal annyi számolás. :D A tét is hozzá van számolva.

Jaa, hogy ez így van?! :D
Az elmúlt hónapokban azt érzem, hogy olyan jó kedélyű lettél Admin, de kedvelem a stílust!

"Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok" Churchill