TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Sziasztok!

Azt tudtátok, hogy a piros lap nem számít a kiosztott büntetőlapok számához? Ezt a választ kaptam a tegnapi Ausztria-Magyarország meccsre:

Tisztelt Játékosunk!

Ahogy Ön is a levelében említi, 3 darab sárga lap került kiosztásra a mérkőzésen.

Mivel Ön arra fogadott, hogy 3,5-nél több sárga lap lesz ezért lett vesztes a fogadása, vagyis a fogadás teljesen jól lett kiértékelve.

Megértését köszönjük.

Vicc :D

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum június 15, 2016, 07:31:58
Sziasztok!

Azt tudtátok, hogy a piros lap nem számít a kiosztott büntetőlapok számához? Ezt a választ kaptam a tegnapi Ausztria-Magyarország meccsre:

Tisztelt Játékosunk!

Ahogy Ön is a levelében említi, 3 darab sárga lap került kiosztásra a mérkőzésen.

Mivel Ön arra fogadott, hogy 3,5-nél több sárga lap lesz ezért lett vesztes a fogadása, vagyis a fogadás teljesen jól lett kiértékelve.

Megértését köszönjük.

Vicc :D

Azt kérded: tudjuk-e, hogy a piros lap nem számít a büntetőlapokhoz?

Az ügyfélszolgálat azt írta: te 3,5-nél több sárgára fogadtál.

Nyert már valaki a napin?  Nem nagyon értem miért nem lehet a nyertesek listáját pár btű kicsillagozásával kirakni az oldalra? Így lazán  lehet csalni, nem azt mondom ,hogy csalnak is csak semmi kontroll nincs a játékosok irányából.

Akkor is lehetne csalni, ha nyilvánosságra hoznának egy listát, mert lehetnek kamu nevek is, ezt mi nem tudhatjuk.

A sorsolások nyilvánosak! Bárki odamehet.  ;)
Bár az is igaz,hogy a kihúzott nevek között is lehetnek kamu nevek  ::)

#890 június 16, 2016, 15:57:13, Knapp
Idézetet írta: Irtis Dátum június 16, 2016, 15:31:56
Akkor is lehetne csalni, ha nyilvánosságra hoznának egy listát, mert lehetnek kamu nevek is, ezt mi nem tudhatjuk.

Akkor legalább azt észrevennénk, hogy ha a nyertesek között vagyunk és valamiért mégsem kapjuk meg a pénzt.
Néha előfordul ilyen akkor is, ha nincs csalás mögötte.
Talán nincs is olyan iroda, ahol ez ne fordult volna már elő valakivel.

Másrészt az ismétlődő nevek számából lehet következtetni arra, hogy összesen hányan játszanak ebben a promóban.
Nekem ez is hasznos infó tud lenni.   :)

Hja, én írok ma nekik ezzel kapcsolatban, talán hatásos lenne, ha emailben vagy facebookon mások is jeleznék ezt nekik...

Rájöttek, hogy túl sokat vállaltak  ;D
Az sem igaz, hogy innen senki sem kapott semmit. Tény, hogy most az Eb miatt vélhetően sokkal többen játszanak, de az sem igaz, hogy senki nem kapott semmit. Írok nekik én is, de kb annyi haszna lesz, mintha falra hánynám a borsót

Mindegyik promót megcsináltam eddig, de sose húztak egyiknél sem. Tegnap el is felejtettem ezt a csodás irodát, de a francia meccs 88. percében a napi fogadás miatt toltam egy nem lesz gól fogadást.... na pár perc alatt lett is rögtön kettő.... De legalább ma 11:15-kor jött a mail a feltöltésről. Úgyhogy, ha nehezen is, de lehet nyerni a sorsoláson.
Egyébként tutira megnőtt a létszám, mert több embert hallottam, akik nem szoktak neten fogadni, de most az EB miatt csinálják, és nekik a Pro a legegyszerűbb, leggyorsabb megoldás.

Idézetet írta: Dortbo Dátum június 16, 2016, 17:24:30
Mindegyik promót megcsináltam eddig, de sose húztak egyiknél sem. Tegnap el is felejtettem ezt a csodás irodát, de a francia meccs 88. percében a napi fogadás miatt toltam egy nem lesz gól fogadást.... na pár perc alatt lett is rögtön kettő.... De legalább ma 11:15-kor jött a mail a feltöltésről. Úgyhogy, ha nehezen is, de lehet nyerni a sorsoláson.
Egyébként tutira megnőtt a létszám, mert több embert hallottam, akik nem szoktak neten fogadni, de most az EB miatt csinálják, és nekik a Pro a legegyszerűbb, leggyorsabb megoldás.

Ráadásul amíg a nagycsapatok hozzák magukat, addig nem is fogy el az új játékosok pénze!   :P


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 16, 2016, 16:02:26
Rájöttek, hogy túl sokat vállaltak  ;D
Az sem igaz, hogy innen senki sem kapott semmit. Tény, hogy most az Eb miatt vélhetően sokkal többen játszanak, de az sem igaz, hogy senki nem kapott semmit. Írok nekik én is, de kb annyi haszna lesz, mintha falra hánynám a borsót

Azért az előző promó után elég komoly kérdőívben faggatták a játékosokat arról, mi volt a véleményük.
Én ki is fejtettem nekik, hogy könnyű volt teljesíteni a feltételeket, így eléggé unalmas volt (elég volt havonta egyetlen egy fogadást kötni), talán a visszajelzéseknek is köszönhető, hogy most meg napi szinten próbálnak minket fogadásra bírni.  :)

#894 június 16, 2016, 18:51:08, Punter
Idézetet írta: Sziszka123 Dátum június 15, 2016, 07:31:58
Sziasztok!

Azt tudtátok, hogy a piros lap nem számít a kiosztott büntetőlapok számához? Ezt a választ kaptam a tegnapi Ausztria-Magyarország meccsre:

Tisztelt Játékosunk!

Ahogy Ön is a levelében említi, 3 darab sárga lap került kiosztásra a mérkőzésen.

Mivel Ön arra fogadott, hogy 3,5-nél több sárga lap lesz ezért lett vesztes a fogadása, vagyis a fogadás teljesen jól lett kiértékelve.

Megértését köszönjük.

Vicc :D


A kiállított játékos két sárga után kapta a pirosat. Hülyeség vagy nem, de jogosan nem számít még egy büntetőlapnak, hanem már csak a következmény.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 16, 2016, 16:02:26
Rájöttek, hogy túl sokat vállaltak  ;D
Az sem igaz, hogy innen senki sem kapott semmit. Tény, hogy most az Eb miatt vélhetően sokkal többen játszanak, de az sem igaz, hogy senki nem kapott semmit. Írok nekik én is, de kb annyi haszna lesz, mintha falra hánynám a borsót

Szerintem inkább alábecsülitek a Tippmixpron fogadók számát. Napi 500 000 Ft-ot osztanak ki, 100-szor 5 000 Ft-os egyenlegfeltöltés formájában, amihez mindössze 500 Ft-tal kell fogadni. Az Szrt. pedig - mint az összes többi fogadóiroda - nem jótékonyságból üzemel, azaz szinte biztos, hogy előre megvizsgálják, hogy milyen promó éri meg nekik. Ha 10 000 fogadóval, 2 000 Ft-os átlagtéttel, és 5%-os marzzsal számolunk, akkor vagyunk ott, hogy a profitjuk felét (!) visszaadják egyenlegfeltöltés formájában (és akkor még nem is vettük számba a főnyeremények értékét). 10 000 napi fogadónál a 100 nyertesbe bekerülni 1% (!!!) esélyünk van, de valószínűleg ennél többen fogadnak...

Szóval aki abban reménykedett, hogy itt kétnaponta 5000 Ft egyenlegfeltöltést fog nyerni, az csúnyán tévedett. Hozzáteszem, én egyszer már nyertem.  :)

#896 június 16, 2016, 20:16:14, Knapp
Idézetet írta: Tigris Dátum június 16, 2016, 18:59:14
Szerintem inkább alábecsülitek a Tippmixpron fogadók számát. Napi 500 000 Ft-ot osztanak ki, 100-szor 5 000 Ft-os egyenlegfeltöltés formájában, amihez mindössze 500 Ft-tal kell fogadni. Az Szrt. pedig - mint az összes többi fogadóiroda - nem jótékonyságból üzemel, azaz szinte biztos, hogy előre megvizsgálják, hogy milyen promó éri meg nekik. Ha 10 000 fogadóval, 2 000 Ft-os átlagtéttel, és 5%-os marzzsal számolunk, akkor vagyunk ott, hogy a profitjuk felét (!) visszaadják egyenlegfeltöltés formájában (és akkor még nem is vettük számba a főnyeremények értékét). 10 000 napi fogadónál a 100 nyertesbe bekerülni 1% (!!!) esélyünk van, de valószínűleg ennél többen fogadnak...

Szóval aki abban reménykedett, hogy itt kétnaponta 5000 Ft egyenlegfeltöltést fog nyerni, az csúnyán tévedett. Hozzáteszem, én egyszer már nyertem.  :)

Azért élőben inkább 12% közelében van az a marzs, ahogy nézem.  :)

Egyébként meg már 2013-ban, az indulás évében több, mint 40,000 játékos volt a tippmixpron, és naponta vb és EB nélkül is átlagosan 20 millió ft felett tettek fogadásokat.
Ennek ez most a sokszorosa lehet.

Ami meg most a játékosok profitja, pár nap múlva még lehet az irodáé!   :P
Szerintem a többi iroda sem véletlenül akciózik vadul, van még pár hét elbukni az eddigi esetleges hasznunkat. hehe


Idézetet írta: Knapp Dátum június 16, 2016, 19:57:02
Azért élőben inkább 12% közelében van az a marzs, ahogy nézem.  :)

Egyébként meg már 2013-ban, az indulás évében több, mint 40,000 játékos volt a tippmixpron, és naponta vb és EB nélkül is átlagosan 20 millió ft felett tettek fogadásokat.
Ennek ez most a sokszorosa lehet.

Ami meg most a játékosok profitja, pár nap múlva még lehet az irodáé!   :P
Szerintem a többi iroda sem véletlenül akciózik vadul, van még pár hét elbukni az eddigi esetleges hasznunkat. hehe

Meccs előtt is kb. 7-10% között van, ami egy kiemelt sporteseményen pocsék, már az 5% is csak a középmezőnybe elég. Az 5%-al igazából az általuk ténylegesen bezsebelt pénzre gondoltam, mert akár ilyen gyenge oddsokon is lehetnek veszteséges piacaik, főleg, ha jönnek a tutik.

Egyébként egy márciusi cikk szerint már több, mint 130 000-en próbálták ki a sportfogadást náluk, ami eléggé jelentős szám, bár ebből a többség valószínűleg nem rendszeres fogadó. :)

Sziasztok,

azt tudjátok, hogy milyen feltételekkel lehet a napi nyereményt kiforgatni?

Én a szabályzatban csak annyit találtam, hogy sportfogadásra használható és kp-ra nem váltható.
Illetve nyomon lehet valahol ezt követni, meg ha volt amúgy is pénz a számlámon akkor melyiket kezdi el először "használni"?

Köszi,
s

Egyszer kell megforgatni sportfogadáson bármilyen oddson. Gyakorlatilag kp.