Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Én úgy tudom sosem közvetlenül az irodához fizetünk be és sosem onnan kapjuk a pénzt hanem egy harmadik pénzügyi szolgáltatótól. Milyen alapon tiltják ezt a pénzügyi szolgáltatót? Kizárt dolog hogy ez törvényes. Mintha kb a revolutot tiltaná a kormány. Lesznek itt perek, bőven.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 07, 2023, 13:15:49Én úgy tudom sosem közvetlenül az irodához fizetünk be és sosem onnan kapjuk a pénzt hanem egy harmadik pénzügyi szolgáltatótól. Milyen alapon tiltják ezt a pénzügyi szolgáltatót? Kizárt dolog hogy ez törvényes. Mintha kb a revolutot tiltaná a kormány. Lesznek itt perek, bőven.
Igen, igy van. Nehéz megmondani, hogy ennek lesz valami eredménye egyáltalán. Még az sem látszik pl. a kivonaton, hogy milyen kódolással megy át a tranzakció. Nem biztos, hogy szerencsejátékként van megjelölve és elég egyszerű változtatni a kódoláson (nem a bank kódolja, hanem aki levonja a pénzt).

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 07, 2023, 10:34:20Köszi az infot!
Akkor ez nagy bukó lesz.
Lehet mindenkinek kifelé szedni a pénzét, ha nem akarja kockáztatni, hogy elveszíti azt.


Nagyon sok szerencsejáték-oldalra fizettem már be, pókeres, sportfogadó vagy épp stackelős "karrierem" során, olyan is volt, mely épp bedőlt, olyan is, melynek alig volt ezer felhasználója. Szóval saját tapasztalataim alapján, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ha el is veszítjük a bet365-öt, Unibetet egyszer, hogy ne fizessen ki valamilyen módon.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 07, 2023, 13:15:49Én úgy tudom sosem közvetlenül az irodához fizetünk be és sosem onnan kapjuk a pénzt hanem egy harmadik pénzügyi szolgáltatótól. Milyen alapon tiltják ezt a pénzügyi szolgáltatót? Kizárt dolog hogy ez törvényes. Mintha kb a revolutot tiltaná a kormány. Lesznek itt perek, bőven.

A K&H banknak sikerült. Évek óta nem lehet K&H-s kártyával befizetni sehova.

#139 június 07, 2023, 15:31:12, Pozzato
Amikor 2014-ben óriási pánik volt a honi szerencsejáték piacon, akkor itt a fórumon is szinte világvége hangulat uralkodott, minden megszűnik, majd járunk a lottózóba mixezni vagy át szloviba stb., végül azóta eltelt nyolc év. Mi változott? Semmi. A jelentős irodák többsége jelen volt, elvileg úgy, hogy tiltás van. Majd jött az év eleji licensz dolog, utána ez a bankkártyás dolog.

Egyet kell megérteni: a Fidesz számára lényegtelen, hogy mi lesz pár tízezer fogadóval, mint ahogyan nem érdekli őket a szegények sorsa sem, illetve semmilyen rétegé. Szóval, ilyeneket írni, hogy jogszabály, meg EU-s törvények, felesleges, amikor környezetvédelem alatt álló területeket írtottak ki, majd építettek oda ingatlanokat, hiába figyelmeztet EU, különböző szervezetek, nem izgatja őket, akkor ott a fogadók érzései/pénztárcája lesz az utolsó, amivel Orbán foglalkozik. Miután már hónapok óta terítéken van a Huxit, így most már kimondva is tesznek arra, amit az EU akar. Amikor rendre vétózunk mindent, mert az oroszokat akarjuk támogatni, amikor már Orbánék annyira tesznek az EU-s pénzekre, hogy maguk a Fidesz-tagok ismerik el, van élet EU-s pénzeken kívül is, nem kell az, akkor mégis mit várnak az emberek? Hogy majd ilyen lényegtelen kérdésben változik az álláspont? Az EU meg leszarja a magyarokat, ha ilyen idióták, hogy négyszer erre az emberre szavaztak, akkor a többi már nem izgatja őket.

Egyetlen dologban lehet bízni: a fogadóirodákban. Sovány vigasz, de itt olyan nincs, hogy majd a Fidesz segít, meg ők nem olyanok. Orbán Viktort egyetlen dolog érdekli: saját hatalma. Leszarja, kitől mit vesznek el, ha kell, belekényszerítik Kordáékat abba, hogy adja el oroszoknak az ingatlanát (akarom mondani, épp véletlenül nekik adják el, mielőtt még jönne értem a fekete Volga). A fogadóirodák számára viszont ugyan nem nagy piac a magyar, de azért fontos. Ezért van az, hogy még több iroda elérhető, anno Unibet is harciasan lépett fel nyolc évvel ezelőtt. Valószínűleg nem fognak perelni (mint ahogyan az emberek sem, mert illegálisan játszanak külföldi irodákban), viszont alternatíva biztosan lesz, mert mindig volt. Legyen az Revolut, Skrill vagy bármi, de szerintem július elsejétől is megy tovább az üzlet. Az irodák pedig engedni fognak, legyen szó bet365-től és Skrill kooprodukcióról, csak egyet kell megjegyezni: korrektül kell velük bánni. Ha a fogadó korrekt, nem csinál 15 számlát, nem csal stb., akkor ők is azok és segítenek, ellentétben a magyar kormánnyal.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 07, 2023, 10:35:51Bet365re nem lehet befizetni skrillről, unibetre változó hogy engedik-e. Más irodáknál van ahol elérhető.
Bet365-re is lehet skrillről, épp tegnap fizettem be

Idézetet írta: Mehecske Dátum június 07, 2023, 16:13:32Bet365-re is lehet skrillről, épp tegnap fizettem be

Mikor regisztráltad a számládat a bet365nél?


Idézetet írta: Mehecske Dátum június 07, 2023, 17:33:349-10 éve kb

Ezért lehet.
Akik több éve regeltek és használtak skrillt, ami teljesen verifikált, azoknak van ilyen opció.
Egy pár éve már bevezették, hogy az új számláknál már nincs ilyen lehetőség. 

Nekem az remlik hogy a beten alapbol nincs ugyan skrill,de egy bankkartyas befizetes utan lehet kerni. A lényeg hogy elobb fizess be sajat kartyaval.

Legalabb is egy ideig szerintem ez igy volt. Mar nincs igy?

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 07, 2023, 15:28:27Amikor 2014-ben óriási pánik volt a honi szerencsejáték piacon, akkor itt a fórumon is szinte világvége hangulat uralkodott, minden megszűnik, majd járunk a lottózóba mixezni vagy át szloviba stb., végül azóta eltelt nyolc év. Mi változott? Semmi. A jelentős irodák többsége jelen volt, elvileg úgy, hogy tiltás van. Majd jött az év eleji licensz dolog, utána ez a bankkártyás dolog.

Egyet kell megérteni: a Fidesz számára lényegtelen, hogy mi lesz pár tízezer fogadóval, mint ahogyan nem érdekli őket a szegények sorsa sem, illetve semmilyen rétegé. Szóval, ilyeneket írni, hogy jogszabály, meg EU-s törvények, felesleges, amikor környezetvédelem alatt álló területeket írtottak ki, majd építettek oda ingatlanokat, hiába figyelmeztet EU, különböző szervezetek, nem izgatja őket, akkor ott a fogadók érzései/pénztárcája lesz az utolsó, amivel Orbán foglalkozik. Miután már hónapok óta terítéken van a Huxit, így most már kimondva is tesznek arra, amit az EU akar. Amikor rendre vétózunk mindent, mert az oroszokat akarjuk támogatni, amikor már Orbánék annyira tesznek az EU-s pénzekre, hogy maguk a Fidesz-tagok ismerik el, van élet EU-s pénzeken kívül is, nem kell az, akkor mégis mit várnak az emberek? Hogy majd ilyen lényegtelen kérdésben változik az álláspont? Az EU meg leszarja a magyarokat, ha ilyen idióták, hogy négyszer erre az emberre szavaztak, akkor a többi már nem izgatja őket.

Egyetlen dologban lehet bízni: a fogadóirodákban. Sovány vigasz, de itt olyan nincs, hogy majd a Fidesz segít, meg ők nem olyanok. Orbán Viktort egyetlen dolog érdekli: saját hatalma. Leszarja, kitől mit vesznek el, ha kell, belekényszerítik Kordáékat abba, hogy adja el oroszoknak az ingatlanát (akarom mondani, épp véletlenül nekik adják el, mielőtt még jönne értem a fekete Volga). A fogadóirodák számára viszont ugyan nem nagy piac a magyar, de azért fontos. Ezért van az, hogy még több iroda elérhető, anno Unibet is harciasan lépett fel nyolc évvel ezelőtt. Valószínűleg nem fognak perelni (mint ahogyan az emberek sem, mert illegálisan játszanak külföldi irodákban), viszont alternatíva biztosan lesz, mert mindig volt. Legyen az Revolut, Skrill vagy bármi, de szerintem július elsejétől is megy tovább az üzlet. Az irodák pedig engedni fognak, legyen szó bet365-től és Skrill kooprodukcióról, csak egyet kell megjegyezni: korrektül kell velük bánni. Ha a fogadó korrekt, nem csinál 15 számlát, nem csal stb., akkor ők is azok és segítenek, ellentétben a magyar kormánnyal.

Azert emlegettem az eut, mert anno amikor az unibet nekiment a pernek, utana maradt abba a tiltas. Fuggetlenul attol mit tenne vagy nem tenne Orban, szerintem azzal az irodak ujra megprobalkozhatnak ha igy ellehetetlenitik oket. Aztan hogy mi lenne az eredmenye annak  ha nyernenek is, nem tudom.

Ez a K&H bank erdekes egyebkent, kartyarol skrillre nem enged feltölteni, visszafelé viszont működik skrillről megy a pénz K&H-s kártyára.

A K&H-nál már évek óta nem lehet fizetni csak a Szerencsejátéknak, ez így benne is van az ÁSZF-ükbe. Ezért is hagytam ott őket. De csak kifelé van tiltva, visszafelé működik.

Ha a Beten a befizetések között van Skrill, akkor nincs nagy para.
Kell csinálni egy Skrill accountot (1 perc).
Skrill-re a feltöltés banki átutalással ingyenes (több nap), bankkártyás befizetés 1% díj (azonnali).
Skrill-ről a kifizetés bankszámlára utalás ingyenes (több nap), bankkártyára kifizetés 2% díj (1 nap).
Vagyis meg lehet csinálni hogy se a befizetés se a kifizetés ne kerüljön semmibe.

Idézetet írta: zero977 Dátum június 08, 2023, 11:12:45Ha a Beten a befizetések között van Skrill, akkor nincs nagy para.
Kell csinálni egy Skrill accountot (1 perc).
Skrill-re a feltöltés banki átutalással ingyenes (több nap), bankkártyás befizetés 1% díj (azonnali).
Skrill-ről a kifizetés bankszámlára utalás ingyenes (több nap), bankkártyára kifizetés 2% díj (1 nap).
Vagyis meg lehet csinálni hogy se a befizetés se a kifizetés ne kerüljön semmibe.

Ez szuper annak a kevés embernek akinek ősidőkből származik az accountja. Akinek, nem annak már kevésbé.