Paypal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

Tesóm neten szeretne vásárolni és csak Paypallal lehet fizetni, viszont még soha nem használtam(használtunk) ilyet. A Paypal feltöltése érdekelne: csak banki átutalással lehet? vagy csak nem találjuk tesómmal, hogy lehet bankkártyáról feltölteni, mint az MB-nél? A magyar segítséget nyújtó oldal csak a bankszámlásat említi meg.

Köszi a válaszokat előre is.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 12, 2011, 10:34:00
Üdv!

Tesóm neten szeretne vásárolni és csak Paypallal lehet fizetni, viszont még soha nem használtam(használtunk) ilyet. A Paypal feltöltése érdekelne: csak banki átutalással lehet? vagy csak nem találjuk tesómmal, hogy lehet bankkártyáról feltölteni, mint az MB-nél? A magyar segítséget nyújtó oldal csak a bankszámlásat említi meg.

Köszi a válaszokat előre is.

Én csak közvetítőként használom a Paypal-t, mármint nem konkrétan hozzájuk töltöm fel a pénzt.

Kiválasztjátok, hogy Paypal-es fizetés, ott megadjátok a kártyának az adatait, s ők levonják ezt az összeget, s átküldik az illetőnek.

Figyelem: eleinte van valamilyen kártya-azonosítós művelet is.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 12, 2011, 10:34:00
Üdv!

Tesóm neten szeretne vásárolni és csak Paypallal lehet fizetni, viszont még soha nem használtam(használtunk) ilyet. A Paypal feltöltése érdekelne: csak banki átutalással lehet? vagy csak nem találjuk tesómmal, hogy lehet bankkártyáról feltölteni, mint az MB-nél? A magyar segítséget nyújtó oldal csak a bankszámlásat említi meg.

Köszi a válaszokat előre is.
A pay-palt nem kell feltölteni ,az csak közvetítő ....

Paypalról sehova nem lehet befizetni (fogadóiroda, pokeriroda)? Tud valaki valami helyet, ahova igen?

Magyarországról nem lehet.


Sziasztok. Van 3400ft-om Paypalon ezt elszeretném cserélni Moneybookers-re.
Azaz én elküldöm paypalon és ő meg nekem moneybookerssen.

Ha olyan mondja aki már régóta fent van és megbízható egyértelmű hogy én utalom először.

Nincs esetleg valakinek 5-6$-ja Paypalon? MB-n tudnám átküldeni.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 05, 2012, 15:36:36
Nincs esetleg valakinek 5-6$-ja Paypalon? MB-n tudnám átküldeni.
Nekem van igaz csak 3,02dolcsim-2,25euro ami gondolom kevés Neked.

Idézetet írta: fili76 Dátum október 06, 2012, 08:07:17
Nekem van igaz csak 3,02dolcsim-2,25euro ami gondolom kevés Neked.

Annyi kevés sajnos, de azért köszi!

Nem használom a PayPal-t,de jó ha van,s ma kaptam egy emailt.

" Security Center !

Dear valued PayPaI member,

Attention! Your PayPaI Account Could Be Suspended!

Identity protection matters. And PayPaI works day and night to help keep your identity safe.

That's why it has come to our attention that your PayPaI account information needs to be updated as part of our continuing commitment to protect your account and to reduce the instance of fraud on our website.

If you could take 5-10 minutes out of your online experience and update your personal records you will not run into any future problems with the online service.

However, failure to update your records will result in account suspension.

Once you have updated your account records, your PayPaI session will not be interrupted and will continue as normal.

To login to your PayPaI account and update your records click on the following link:

update

Updating your billing information and security questions will prevent unauthorized third party access,

and possibly unauthorized purchases. We thank you for your cooperation.

Sincerely,
PaypaI "



Ez mi akarna lenne?

Adathalász e-mail. Ne klikkelj semmire. Ha véletlenül mégis ráklikkeltél és bejelentkeztél, nagyon gyorsan ird be kézzel, hogy www.paypal.com és ott is jelentkezz be majd cserélj jelszót!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 10, 2012, 11:33:39
Adathalász e-mail. Ne klikkelj semmire. Ha véletlenül mégis ráklikkeltél és bejelentkeztél, nagyon gyorsan ird be kézzel, hogy www.paypal.com és ott is jelentkezz be majd cserélj jelszót!

Ohhh,köszi. :)
Szerencsére nem klikkeltem sehova,pedig be akartam jelentkezni most,szóval  :beerchug:
Jövök 1-el :) köszi. :ok:

Minden olyan Paypal, MB, Neteller üzenet amelyik nem szólit neveden nem eredeti. Ezekre kell főleg figyelni, az ilyen adathalászok nagyon ritkán tudják a valódi neved.

Sziasztok!

Szükségem lenne 4500 ftra Paypalen, Skrillen fizetnék érte. Ha valaki tud segíteni akkor dobjon egy privát üzenetet legyen szíves. Csak olyanok írjanak, akik már régóta tagjai a fórumnak mert nem akarok kockáztatni.

Köszi!