1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha átrakom arra, hogy számlapénz után kapjak, akkor azt írja, hogy nem vehetek részt a promóban, ha meg visszarakom fogadás utánira, akkor ugyan ezt mint eddig..Mindegy elengedem sztem hatha, egyszer jó lesz. Az ügyfélszolgálat is csak tolja a cookies hülyeségét, és nem fogják fel, hogy már megcsináltam, és nem müködik. 2 eszközről és 3 böngészőből probáltam, egyikel se ment..Ha van még esetleg valakinek javaslata azt várom örömmel  ;D

Nekem sem gyarapodott, nekem fogadás utánira volt állítva... Azt hittem ez a Bonus pontos rendszer még nem működik, mert pl a Shop sem volt elérhető... De most akkor átraktam arra, hogy Bónusz számlaegyenleg után... hátha...  ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 23, 2019, 13:40:27
Nekem sem gyarapodott, nekem fogadás utánira volt állítva... Azt hittem ez a Bonus pontos rendszer még nem működik, mert pl a Shop sem volt elérhető... De most akkor átraktam arra, hogy Bónusz számlaegyenleg után... hátha...  ???

Szerintem ez főleg a befizetés után gyarapodik. Legalábbis én ezt tapasztaltam, kiválaszthatod bármelyiket. Amikor novemberben befizettem 250K-t, rögtön lett sok bónuszpontom, utána 2 hónap alatt hiába fogadtam sokat, nem sokat gyarapodott.

Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 23, 2019, 14:27:31
Szerintem ez főleg a befizetés után gyarapodik. Legalábbis én ezt tapasztaltam, kiválaszthatod bármelyiket. Amikor novemberben befizettem 250K-t, rögtön lett sok bónuszpontom, utána 2 hónap alatt hiába fogadtam sokat, nem sokat gyarapodott.

Igen, befizetésnél én is kaptam. De azóta nemhogy keveset, egy darabot sem...  ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 23, 2019, 14:42:47
Igen, befizetésnél én is kaptam. De azóta nemhogy keveset, egy darabot sem...  ???

Meg van az ingyenes Lucky Wheel, az is olyan, hogy ha fizetsz be, akkor 2-3 napig valószínű nyersz rajta valami ingyen játékot, mióta nem volt befizetése 2 hónap alatt egyszer sem pörgött ki az a Free game a keréken, pedig 4-5-ször egy héten pörgetek kíváncsiságból  ;D A bónuszpontok is így működnek kb. Meg mintha egyszer valami olyasmit olvastam volna, hogy ha van kifizetésed, akkor az nullázza a pontokat, amiket még nem kértél ki.

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 18, 2019, 09:33:51
Kártyára

Szia! Melyik bank? Nekem CIB és nincs jóváírva. Neked ahogy az 1xbet kifizette meg is érkezett?
Egyszer a CIB már visszadobott egy bet365ös tranzakciót amikor kifizettek volna 😤

Idézetet írta: Superhero Dátum január 26, 2019, 01:24:00
Szia! Melyik bank? Nekem CIB és nincs jóváírva. Neked ahogy az 1xbet kifizette meg is érkezett?
Egyszer a CIB már visszadobott egy bet365ös tranzakciót amikor kifizettek volna 😤

Szia!
OTP bank,mastercard kártya.
Pont most kértem kifizetést,kíváncsi leszek,most mennyi idő.

Idézetet írta: davixxx Dátum január 23, 2019, 10:08:36
Ha átrakom arra, hogy számlapénz után kapjak, akkor azt írja, hogy nem vehetek részt a promóban, ha meg visszarakom fogadás utánira, akkor ugyan ezt mint eddig..Mindegy elengedem sztem hatha, egyszer jó lesz. Az ügyfélszolgálat is csak tolja a cookies hülyeségét, és nem fogják fel, hogy már megcsináltam, és nem müködik. 2 eszközről és 3 böngészőből probáltam, egyikel se ment..Ha van még esetleg valakinek javaslata azt várom örömmel  ;D

Ugyanez van nálam is. párszor felvettem a pontokat és fogadtam belőle,most azt írja nem vehetek részt a promócióban...  ::)
Chatesnek fogalma sincs,e-mail-ben sem kaptam semmi értékelhető infót,mint ha ugyanúgy a chates írta volta,annyira kimért volt a levél.

Nekem meg azt, hogy nincs elég pontom.. Közbe a chates szerint 2800 pontom van..

Ja és igen, szerintem a chates meg aki emailben válaszol az ugyan az. Úgy, hogy szerintem ez patt helyzet.. A legjobb tanácsa az volt, hogy szerinte még többet kell fogadni, hogy kapjak pontokat, de közbe meg 3 naponta 1x le lehet kérni a pontokat. Ha 1 pontod van ha 1000, ez nem ezen múlik. De hát úgy néz ki, ez egy akkora megoldhatatlan probléma ami kifogott az 1x-eseken... >:( :o ::) ::) ::)

Sziasztok,
sajnos elkövettem a hibát és regisztráltam erre a nagyszerű fogadási oldalra.
Nyertem is egy kis pénzt, amit nem tudok felvenni. Valaki segítene akár privátban?
A gond az, hogy mastercard-al fizettem be, amire nem engedi a kifizetést, mást meg nem tudok használni, mert nem arról fizettem be.

Idézetet írta: gyime10 Dátum január 28, 2019, 18:29:46
Sziasztok,
sajnos elkövettem a hibát és regisztráltam erre a nagyszerű fogadási oldalra.
Nyertem is egy kis pénzt, amit nem tudok felvenni. Valaki segítene akár privátban?
A gond az, hogy mastercard-al fizettem be, amire nem engedi a kifizetést, mást meg nem tudok használni, mert nem arról fizettem be.

Skrillről befizeted a minimumot és 20 percen belül ki is fizetnek skrillre, onnan meg kiutalhatod bankkártyára vagy ha van skrill kártyád akkor felveheted.

Kifizetésnél az E-kifizetés vagy ID szám a skrillhez regisztrált email címed.

Köszönöm, működik.

#148 január 28, 2019, 21:38:27, Superhero
Idézetet írta: Zsoca Dátum január 28, 2019, 13:27:33
Szia!
OTP bank,mastercard kártya.
Pont most kértem kifizetést,kíváncsi leszek,most mennyi idő.

Nekem ma reggel jött meg. VISA.

1xbeten kicsit be vannak rúgva  :D

vallecano meccsen 1.03 hogy nem lesz öngól

1.08 az hogy az első gól nem öngól lesz  ;D :D