SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BobyBob Dátum december 29, 2019, 18:35:41
Sziasztok! Kb. 1 évvel ezelőtt volt téma az h valaki egy az egyben ugyanazt a tippet teszi mint a másik a kieséses szakaszban. Akkor olyasmit lehetett olvasni h lehet lesz rá megoldás. Az e havi játékban én is ennek lettem áldozata és másoknál is láttam ilyet, arra lennék kíváncsi h lehet-e ez ellen valami szabályt kitalálni? Tudom ez plusz munkával is járhat azoknak akik javítgatják, ezért teljes mértékben elfogadom azt is ha minden marad ugyanúgy.

Sajnos ez a dolog a tavaly elmaradt, viszont folyamatban van ennek a küszöbölése.

Valószínűleg úgy lesz megoldva, hogy a rájátszásban a párbajoknál egy eseményre csak egy tipp születhet. Amennyiben az egyik játékos tippelt egy eseményre, akkor az ellenfele ugyanarra már nem fog tudni.


Fontos információ!

Modósult a szabályzat (2020 februártól érvényes). Konkrétan a következő dologgal egészítettük ki:

"Rájátszás - szabályzat:

9. Egy párbaj során egy esemény kimenetelére egy tipp születhet (nem tippelhetsz ugyanarra, mint ellenfeled)."


Ez elméletileg automatikusan fog működni. Tehát X vs. Y párbaj esetén, ha X tippelt egy csapat győzelmére, akkor elméletileg Y-t a rendszer ugyanarra nem engedi tippelni.

Természetesen lehetnek hibák, így arra kérünk benneteket, hogy amennyiben hibát észleltek (pl. ellenfélnek ugyanarra sikerült tippelnie - teljes megegyezés), akkor jelezzétek nekünk.

Köszönjük, s sikeres versenyt mindenkinek!  :beerchug:

Sziasztok!
Olvasom ezt az új szabályt, és bár értem benne a jószándékot (valamint a játék tisztaságát elősegítő ötletet), de most egy kicsit azt érzem, hogy átestünk a ló túlsó oldalára. Köztudott, hogy vannak olyan napok, amikor jóval kevesebb a "fogadási szempontból kedvezőbb" mérkőzés (ennél szebben nem tudtam megfogalmazni). Pl. egy hétfői napon (labdarúgásban) egy-két olyan mérkőzés van csak, ami a nagyobb bajnokságokban átcsúszik a hétvégéről a hét első napjára. Erre sokkal szívesebben és könnyebben tud tippelni az ember, mint egy alig ismert ország alig ismert csapatára.
Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki esetleg este ér csak haza a munkából, és akkor tudja megtenni a tippjeit, és ha addigra az ellenfele esetleg már kilőtte a három leginkább fogadható mérkőzést, akkor a másiknak marad a Maldív-szigeteki U-16-os női harmadosztály?
Arról nem is beszélve, hogy ha ellenfelem esetleg egy mérkőzésre hazai győzelmet tippel, én pedig vendégsikert fogadnék, akkor abban nem látok semmi kivetnivalót. Sőt, így még izgalmasabb a verseny, hiszen az egyik játékos duplán jól járhat ilyen esetben a tippjével. Szóval szerintem elég lett volna egy olyan megkötés a szabályzatba, hogy ugyanarra a mérkőzésre ugyanazt a tippet nem lehet leadni (tudtommal úgyis ezzel volt a baj korábban).
Mindez persze csak egy vélemény volt, és éljen a Maldív-szigeteki U-16-os női harmadosztály!  :great:

A korlátozás egy esemény kimenetelére vonatkozik, tehát ha az ellenfeled hazaira fogadott, nyugodtan mehet a tipp a döntetlenre vagy vendégre. Ugyanigy bármilyen más piacra is mehet a tipp ugyanazon az eseményen belül (handicap, alatt/felett stb.).

Idézetet írta: HT Dátum február 03, 2020, 08:30:37
Sziasztok!
Olvasom ezt az új szabályt, és bár értem benne a jószándékot (valamint a játék tisztaságát elősegítő ötletet), de most egy kicsit azt érzem, hogy átestünk a ló túlsó oldalára. Köztudott, hogy vannak olyan napok, amikor jóval kevesebb a "fogadási szempontból kedvezőbb" mérkőzés (ennél szebben nem tudtam megfogalmazni). Pl. egy hétfői napon (labdarúgásban) egy-két olyan mérkőzés van csak, ami a nagyobb bajnokságokban átcsúszik a hétvégéről a hét első napjára. Erre sokkal szívesebben és könnyebben tud tippelni az ember, mint egy alig ismert ország alig ismert csapatára.
Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki esetleg este ér csak haza a munkából, és akkor tudja megtenni a tippjeit, és ha addigra az ellenfele esetleg már kilőtte a három leginkább fogadható mérkőzést, akkor a másiknak marad a Maldív-szigeteki U-16-os női harmadosztály?
Arról nem is beszélve, hogy ha ellenfelem esetleg egy mérkőzésre hazai győzelmet tippel, én pedig vendégsikert fogadnék, akkor abban nem látok semmi kivetnivalót. Sőt, így még izgalmasabb a verseny, hiszen az egyik játékos duplán jól járhat ilyen esetben a tippjével. Szóval szerintem elég lett volna egy olyan megkötés a szabályzatba, hogy ugyanarra a mérkőzésre ugyanazt a tippet nem lehet leadni (tudtommal úgyis ezzel volt a baj korábban).
Mindez persze csak egy vélemény volt, és éljen a Maldív-szigeteki U-16-os női harmadosztály!  :great:

9. Egy párbaj során egy esemény kimenetelére egy tipp születhet (nem tippelhetsz ugyanarra, mint ellenfeled).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 03, 2020, 18:40:44
9. Egy párbaj során egy esemény kimenetelére egy tipp születhet (nem tippelhetsz ugyanarra, mint ellenfeled).

Jogos. Bocsánat. Figyelmetlenül olvastam a szöveget.

SPF Kupa - Február 2020 - Rájátszás:

dert vs marciluca
Mido9292 vs BCsongor
Őrült Király vs hurkabalint
baliizu vs Várda64
evicus3333 vs Szigo
junglefever vs muki46
babuci91 vs A Hentes
chabialonso vs Assassin

Sok sikert!  :beerchug:

Kedves játékosok,

Figyelembe véve a globális sportvilág megállását, ebben a hónapban az SPF Kupa nem a hagyományos módon fog zárulni.
Nem lesz rájátszás.
A havi verseny március 27. estig tart, s az akkori ranglista alapján osztjuk szét a nyereményalapot a legjobb négy játékos között:

1. hely: 25 euró
2. hely: 15 euró
3-4. hely: 5-5 euró

Köszönjük a megértéseteket.

A játék áprilisi menetéről a későbbiekben fogunk tájékoztatni.  :cya:

E-sport a játékkínálatunkban!


Mostantól tippelhettek e-sportokra (CS:GO, Dota 2, Fifa) is játékainkban!  :great:

Sok sikert!  :topbet_125:

#580 március 25, 2020, 13:17:39, chabialonso
Sziasztok! Az  Almhults -Lonsboda mérkőzést érvénytelenítették, többek között az Unibetnél is. A 90. perc előtt jóval félbeszakadt verekedés miatt.  A kupában ez vesztesként van elkönyvelve, holott az Unibettől vettétek a szorzókat. Kérném érvénytelenként elkönyvelni! Köszi!

#581 március 25, 2020, 13:17:08, chabialonso
Sziasztok! Az   Almhults -Lonsboda
mérkőzést érvénytelenítették, többek között az Unibetnél is. A 90. perc előtt jóval félbeszakadt verekedés miatt.  A kupában ez vesztesként van elkönyvelve, holott az Unibettől vettétek a szorzókat. Kérném érvénytelenként elkönyvelni! Köszi!

Csatolmányként küldök bizonyítékként képet, az Unibet kiértékeléséről.

Hasonló szituációkban megkérünk, hogy jelezd a hibás kiértékelést a játék felületén (lásd az alábbi képen). Köszi.

SPF Kupa Infó!

A játék áprilistól szünetel mindaddig, amíg a sportesemények (java) visszatérnek mindennapjainkba. Kitartást!  :beerchug:

Nagy kár :( Én azt gondolom, aki játszik benne rendszeresen, szívesen folytatta volna jelen helyzetben is, a fehérorosz, tadzsik stb. meccsekkel