Sportingbet gondok...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedves "logikai ellentmondás vélelmező".
Sajnos ez nem "sztori" ahogy megfogalmaztad volt. Nem "sztori", hanem a szomorú valóság! Amit kizárólag önzetlenségből és lehetséges segítségül osztottam meg veletek. :'(
A logikai "ellentmondás" nem az általad felvetett (kifogásolt) logikai eszmefuttatásban rejlik  szerintem, hanem ebben az egész mai állapotban amelyet a "saját bőrömön" tapasztaltam meg a SPORTINGBET-nél. :'(
De nézzük amit kifogásolsz logikailag (csak neked, csak most):
Amit sajnos félreértettél, bemásolom:
"Ami egyoldalú előnyt biztosít a kaszinónak az hátrányos a fogadónak (játékosnak) és hátrányos a kaszinónak is."
Miért is?
A kaszinó egyoldalú előnye nyilván hátrányos a fogadónak (például a ruletten a több o-a, stb..), és nyilván épp úgy hátrányos a kaszinónak is mivel a fogadók nem vagy csak elvétve játszanak ilyeneken, persze ez nagyon leegyszerűsített példa volt, elnézés kérek érte, Én persze egész másra gondoltam volt.
További eszmefuttatásodat sajnos nem tudtam követni, még egyszer elnézésedet kérem ezért. :'(
Most - előre - kérek elnézést mindazoktól akik a SPORTINGBET kaszinó munkatársai lévén szintén nem értenék e fentebbi hajnali eszmefuttatásomat.
Sziasztok. :'( :'(


Kedves benson.
Köszönöm a hozzászólást, még várnék az esetleges további észrevételekre a válasz előtt, bár lehet nem ártana átgondolnod kifogásaidat.
Szia. :'(

Kedves Ügyfelünk!

Mi itt, a sportingbet.org-on mindent megteszünk az ügyfélkiszolgálás színvonalának emelése érdekében!

Kérem, töltse ki alábbi, elégedettségi kérdőívünket, ezzel is segítve munkánkat!

Az Ügyfélszolgálattól kapott válasz:

1. Kielégítő volt
2. Kielégítetlen maradtam

Ha és amennyiben önök írták, bár ezt nem tudhatom. ::) ???
Lehet, hogy csak valaki bemásolta? :'(
Kedves SPORTINGBET!
Köszönöm szíves levelüket, bár kissé meglepett, mert az önök fentebb bemásolt döntése szerint már nem vagyok "ügyfelük".
Az "az ügyfélkiszolgálás színvonalának emelése" vonatkozásában csak saját tapasztalataimra támaszkodhatok a SPORTINGBET-nél amely mint fent részletesen bemutatásra került kevesebb mint lesújtó. Kérem fentiek alaposabb átnézését.
Üdvözlettel.
:'( :'( :'( :'(

Kedves Ügyfelünk!

Mi itt, a sportingbet.org-on mindent megteszünk az ügyfélkiszolgálás színvonalának emelése érdekében!

Kérem, töltse ki alábbi, elégedettségi kérdőívünket, ezzel is segítve munkánkat!

Az Ügyfélszolgálattól kapott válasz:

1. Kielégítő volt
2. Kielégítetlen maradtam

A SPORTINGBET kedves munkatársait kérem kicsit visszafogottabban legyenek kedvesek írni, ha szükségesnek vélik. :bash:
Délutánig sajnos nem vagyok nett közelben.
Sziasztok. (köszönöm a sok hozászolást) :'( :'( :'(

A kérdőívet ki kell bővítenünk, hogy pontosabb képet kaphassunk ügyfeleink elégedettségéről:

Az Ügyfélszolgálattól kapott válasz:

1. Kielégítő volt
2. Kielégítetlen maradtam
3. Hatására elsírtam magam

Idézetet írta: magyar1 Dátum július 26, 2013, 09:53:22
Kedves "logikai ellentmondás vélelmező".
Sajnos ez nem "sztori" ahogy megfogalmaztad volt. Nem "sztori", hanem a szomorú valóság! Amit kizárólag önzetlenségből és lehetséges segítségül osztottam meg veletek. :'(
A logikai "ellentmondás" nem az általad felvetett (kifogásolt) logikai eszmefuttatásban rejlik  szerintem, hanem ebben az egész mai állapotban amelyet a "saját bőrömön" tapasztaltam meg a SPORTINGBET-nél. :'(
De nézzük amit kifogásolsz logikailag (csak neked, csak most):
Amit sajnos félreértettél, bemásolom:
"Ami egyoldalú előnyt biztosít a kaszinónak az hátrányos a fogadónak (játékosnak) és hátrányos a kaszinónak is."
Miért is?
A kaszinó egyoldalú előnye nyilván hátrányos a fogadónak (például a ruletten a több o-a, stb..), és nyilván épp úgy hátrányos a kaszinónak is mivel a fogadók nem vagy csak elvétve játszanak ilyeneken, persze ez nagyon leegyszerűsített példa volt, elnézés kérek érte, Én persze egész másra gondoltam volt.
További eszmefuttatásodat sajnos nem tudtam követni, még egyszer elnézésedet kérem ezért. :'(
Most - előre - kérek elnézést mindazoktól akik a SPORTINGBET kaszinó munkatársai lévén szintén nem értenék e fentebbi hajnali eszmefuttatásomat.
Sziasztok. :'( :'(

Pedig elég világosan levezettem az ellentmondásokat. Kérhetnék egy "Köszönet"-et azoktól, akik értették? Ha egy sem lesz, ígérem matematikusként újra átgondolom az egészet.

"A kaszinó egyoldalú előnye nyilván hátrányos a fogadónak (például a ruletten a több o-a, stb..), és nyilván épp úgy hátrányos a kaszinónak is mivel a fogadók nem vagy csak elvétve játszanak ilyeneken, persze ez nagyon leegyszerűsített példa volt, elnézés kérek érte, Én persze egész másra gondoltam volt."

No akkor vegyük át ezt az egyszerű kis példát. A ruletten van ugye a 0, ez a kaszinó egyoldalú előnye. Azt mondod, ez egyben hátrány is neki, hiszen ha nem lenne, akkor jobban járna, mivel többen játszanának ruletten. Eddig jól gondolom, hogy így gondolod? Oké, többen ruletteznének, de összességében nullszaldósan, mivel nincs 0, eltűnt a ház előnye. Fifty-fifty, fej-írás lett belőle, amin gyakorlatilag semmi haszna nincs a kaszinónak. Szóval akkor mivel is járna jobban, ha nem lenne a 0? Ha pedig egészen másra gondoltál, akkor miért nem azt írtad le érvként?

Idézetet írta: benson Dátum július 26, 2013, 08:39:18
Továbbá az első kettőből ez rakható össze:  Ami hátrányos a fogadónak (játékosnak) az hátrányos a kaszinónak is, és így az előnyös a fogadónak (játékosnak). Vagyis: ami hátrányos a fogadónak, az előnyös a fogadónak.

Ennek a cáfolatát továbbra is kíváncsian várom. Lehet, hogy új eredményekre bukkantál a matematikai logika területén? Megosztanád velünk?

Srácok!
Bent van ma valamelyikőtök a HQ-n?

Elfelejtettem beállítani, hogy megkapjam ma a feltöltési bónuszt!
Gáz mi, hogy a sportingbetnél gürizek és pont én maradok le róla!   :D

Yossarian, ha arra jársz, tolj már be a listára légyszí!

Kösssz!
Jövök neked egy tuti tippel!  ;)


Töröljétek már a témát, vagy basszátok be az archívum legmélyére, hogy ne is lássam! Annyi értemle van, mint pattanásnak a seggemen.

Ráadásul most igen nagy kár basztani az SB-t, a bónuszprogramjuknak és naptáruknak köszönhetően kb top3-as iroda jelenleg!

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 26, 2013, 10:35:15
Töröljétek már a témát, vagy basszátok be az archívum legmélyére, hogy ne is lássam! Annyi értemle van, mint pattanásnak a seggemen.
Ne basszál már ki velem! Kíváncsian várom a logikus gondolkodás legújabb tudományos eredményeit!  ;D

Véletlenül nem vagy tagja az ""European gambling research association"-nak? Gönczi óta nagyon figyelnek erre és minden ilyen tagot kizárnak. ::)

 Kedves benson.
Logikus gondolkodásról írsz? Miért nem próbálod meg te is az ilyesféle megnyilvánulásaid helyett?
Talán kezdhetnéd azzal,hogy "logikusan" végiggondolod az egész történéseket ha érdekel, ha nem érdekel kérlek ne írogass ide nem illő gyalázkodásokat, logikus ugye? :bash:
Legnagyobb Tisztelettel minden eddigi és leendő olvasó és/vagy érintett vagy nem érintettnek: Sokan csak provokálni szándékoznak ezt tisztán látom, a provokációk nem érdekelnek, kérem ezt mellőzzétek ha egy mód is van rá! :bash: :'(
A rendkívül sajnálatosan sok - értelmetlen - és tárgyatlan ide írt Provokációk miatt még-egyszer kinyilvánítom, hogy célom csupán annyi volt, hogy megosszam veletek a SPORTINGBET online kaszinóban velem bizonyítottan megtörtént azon történéseket amelyek véleményem szerint veletek (bárkivel) is bármikor megtörténhet. A jobbító szándék vezérelt és vezérel most is.
Felmerült bennem a kérdés, vajon ki (kik?) akarhatják ezen jobbító szándékomat félremagyarázni, kiforgatni, félreértelmezni? Kik akarhatják vajon a SPORTINGBET online kaszinó védelmében most is éppen azt tenni mint amit velem tett a SPORTINGBET kaszinó (lássad feljebbi idézett leveleikben).
A továbbiakban nem reagálok a gyalázkodó, ide nem illő írásokra. :'( :'(



Itt egy nagyon provokáló megjegyzés van, az pedig a topic címe. Több okot is felsoroltak már mások a zárolás lehetséges okára, többek között azt is, hogy a számlád valaki feltörhette. A Sportingbet vagy bármilyen más iroda nem fizet valakit azért, hogy a regisztrált felhasználók adatait hamisítsák. Ez ahogy te leírtad több, mint provokáció. Nem kell startból összeesküvés elméleteket kitalálni. Miután az első válaszokat figyelmen kivül hagytad, ne csodálkozz a következőkön.

UI: hiába nyomogatod a jelentés moderátornak gombot minden neked nem tetsző hozzászólásra.

Kedves magyar1!

Én mindvégig logikusan gondolkodtam itt (is). Világosan levezettem, hogy a hajnali gondolatmeneted hibás, ez napnál is világosabb. A helyett, hogy ezt elismerted vagy normálisan megcáfoltad volna, büszkeségből, vagy nem tudom miért, ezt támadásnak, kötözködésnek, provokációnak vetted. Gyalázkodásról meg végképp nem volt szó, ezt nem tudom mire vélni.

A Sportingbet-ben csalódtál, oké. Ez mindenkinek leesett. Ahogy TiB is írta, ideje továbblépni. Én egy szóval sem mondtam, hogy igaza van bármelyik félnek is, nem szeretnék ebben állást foglalni. A Sportingbet is tévedhet, meg nem loptak, hiszen visszakaptad (vagy visszakapod) a pénzed. Jobbító szándék vezérel? Akkor miért kell a bolhából elefántot csinálni? Ha megloptak volna, akkor talán érthető lenne ez a stílus, amivel felvázoltad az esetet, de így nehezen érthető. Ennél jóval cifrább, súlyosabb, gusztustalanabb eseteket is hallottunk már itt a fogadóirodákkal kapcsolatban (konkrét lopásról is), de azoknak nem kerített ekkora feneket a károsult, mint amit te itt előadtál.