Niké

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Van itt valaki aki a Niké online felületén játszik? Mennyire vannak lekorlátozva a tétek az irodánál? Vagy mi a maximum tét egyes eseményeknél? Én nem tudok regisztrálni egyelőre az oldalra, viszont amikor bármilyen eseményt kiválasztok(mintha fogadni szeretnék) akkor minden esetben 15000 euróban állapítja meg a maximális tétet. Ez igen barátinak mondható szerintem. Szóval valaki valamilyen tapasztalat?

Idézetet írta: vinatieri Dátum február 09, 2017, 14:32:20
Sziasztok! Van itt valaki aki a Niké online felületén játszik? Mennyire vannak lekorlátozva a tétek az irodánál? Vagy mi a maximum tét egyes eseményeknél? Én nem tudok regisztrálni egyelőre az oldalra, viszont amikor bármilyen eseményt kiválasztok(mintha fogadni szeretnék) akkor minden esetben 15000 euróban állapítja meg a maximális tétet. Ez igen barátinak mondható szerintem. Szóval valaki valamilyen tapasztalat?

Szia,

eddig nekem semmi problémám nem volt, max. tétről nem tudok beszélni, nekem 800 eur volt amit egy single meccsre fogadtam, nagyobb tétet még nem nyomtam. Én úgy tudom sima szelvényen a nyeremény max 15000 eur. (tehát ha egy 1,1-es szorzót fel akarsz adni azt már nem tudod 15 ezerért, csak kb. 13600-ért  :D )
System fogadásnál nem tudom pontosan mennyi a max nyeremény, de ettől nagyobb az biztos. Rossz tapasztalatom még nem volt  :)

Köszönöm a segítséget Gerry! Akkor a max. nyeremény van 15 ezer euróban megállapítva. Pedig amikor a kiválasztott esemény alatt beírod a kívánt tétet(és 15 ezer eurónál többet írsz be) akkor figyelmeztet, hogy a maximális tét 15 ezer euró. Emiatt is kérdeztem rá.  ;)

lehet ide magyar lakcímmel regisztrálni? látom 300 €-s kezdőbónusz is van :beerchug:

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi a maximum összeg, amit egy "tranzakcióból" egy nap alatt fel lehet venni irodánál?
Van számlám, online játszok, most itt az ideje, hogy felvegyek pár ezer eurót. Az után, hogy az online felületen kikérem a pénzt, hány napot kell várni, amíg jelzik, hogy mehetek felvenni? És attól számítva hány napom van rá, hogy elmenjek felvenni?
Köszi a válaszokat!

Idézetet írta: barnanag Dátum április 24, 2017, 12:51:10
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi a maximum összeg, amit egy "tranzakcióból" egy nap alatt fel lehet venni irodánál?
Van számlám, online játszok, most itt az ideje, hogy felvegyek pár ezer eurót. Az után, hogy az online felületen kikérem a pénzt, hány napot kell várni, amíg jelzik, hogy mehetek felvenni? És attól számítva hány napom van rá, hogy elmenjek felvenni?
Köszi a válaszokat!

Megválaszolom akkor a saját kérdésem, 1000 euró a napi maximum, amit fel lehet venni. Magyar bankszámlára nem utalnak ki. Kifizetési kérelemnél nem jön visszaigazolás, hogy mehetsz-e felvenni, de látszik hogy zárolva van X euro a számládon.

Sziasztok,

Magyarként kpfelvét csak irodában lehetséges? Személyesen? Vagy nyissak egy szlovák bankszámlát, melyik az egyszerűbb?

Előre is köszi!

Idézetet írta: the_dawg Dátum augusztus 15, 2018, 17:09:04
Sziasztok,

Magyarként kpfelvét csak irodában lehetséges? Személyesen? Vagy nyissak egy szlovák bankszámlát, melyik az egyszerűbb?

Előre is köszi!

Én nem nyitottam bankszámlát, hanem személyesen veszek fel mindig pénzt. A napi limit 1000 euró, de lehet halmozni. Tehát hétfőn lekérsz a rendszerben 1000 eurót, kedden még ugyanennyit, szerdán még 500-at, csütörtökön pedig felveszed a teljes 2500-at. Arra kell figyelni, hogy ha egyszerre több, mint 2000 eurót szeretnél felvenni, akkor jelentik a szlovák rendőrségnél az adataid. Elvileg ez valami rutin, de én inkább mindig 1990 eurót szoktam felvenni.

Van itt egyébként olyan, akinek van Niké irodában dolgozó megbízható ismerőse? Dobjon már egy privátot, amennyiben igen. Köszi!

Köszönöm a választ!