Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


- Sokol Zapy - Sokol Zivanice - Over 1.5 1.280 :great:
- Sokol Zapy - Sokol Zivanice - Over 2.5 1.875

- Chelsea W - Lyon W - Over 1.5 1.240
- Chelsea W - Lyon W - Over 2.5 1.950

- Astoria Walldorf U19 - SC Feiburg U19 - Over 3.5 1.950

- Wolfsburg W -PSG W - Over 1.5 1.260
- Wolfsburg W -PSG W - Over 2.5,3.0 2.000

-  Libertad Asuncion - Cabarello - Over 2.5,3.0 1.950


- Giugliano - Catanzaro - Over 2.5,3.0 1.875


- Almere City - FC Utrecht - Over 3.0 1.900

- Lommel - KV Kortjik - Over 3.5,4.0 1.875

Ezt előre fogadásos sztorit lezártam, mert a szimulációk sem hozták meg az eredményeket...

Ha lesz még valami úgy is jelentkezem. :9

Tomkának még mindig csak az élőzés megy  :beerchug:  :crazy:

Ma estére van itt egy érdekes mérkőzés.
Már reggel is láttam, hogy szépen esik az odds a döntetlenre és most is még csökkent estére.

Club Lujan vs. Deportivo Laferrere - Under 1.5 2.140 :great:

Azt gondolom, hogy érdemes lenne megfogadni akár egy döntetlent vagy egy undert 1,5-t. Simán benne lehet egy döntetlen, viszont, ha valaki véletlenül rúg egy gólt, akkor is még az under 1.5 is jó lehet.

Tomka

Sziasztok!

Még nem tettem le a gólokról, viszont egy kicsit kalandoznék veletek a betfair világába.
Az a helyzet, hogy egy jó ideje már a Betfair exchange részén fogadok. Erről a minap egy másik fórumban is írtam.
Többségében egy régi, az LTD stratégia (erre keressetek rá nyugodtan a neten, nem tudnék úgysem hozzá tenni többet, hiszen annyi cikk és videó van) alapján, amit korábban is próbálgattam és persze overekre.

Az élőzéstől véglegesen nem szabadultam meg, de ahogy korábban is írtam a állandó figyelmet igénylő fogadást szeretném csökkenteni és úgy kialakítani egy nyereséges dolgot. Ezt még mindig keresem... :)
Ezt pedig úgy próbálom elérni, hogy előzetes kiválasztási rendszer alapján layelek draw-ra és a gólok alakulása után cash out-lok. Akár úgy is, hogy beállítok egy limitet, amikor már valaki back-li a tétem. És nem is kell figyelnem.
Utána pedig tényleg csak akkor nézek rá a mérkőzésre, ha már ilyen 60-70-ig percben is még 0-0 vagy, ha éppen az vezet, akinek nem kellene. És még a cash out nem következet be.
Erre amúgy alapvetően azért gondoltam, mert sok olyan mérkőzés volt az over fogadás esetén, ahol túl hamar esett a gól egy jobb over fogadáshoz, és utána már nem volt értelme fogadni. Viszont az LTD-t lehetne rá használni, úgy, hogy egy 7-15 %-os közötti nyereség hozható belőle.

Próbálok kicsit aktívabb lenni és posztolni a fogadásokat. :)

Tomka




Betfair

Lay:
- Santos FC de Ica v Comerciantes FC The Draw - Match Odds Lay    3.75


0-0-nál cash out :-\

Betfair

Lay:
- Thor v Throttur - The Draw - Lay - 4.8