Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1,5 149,5 over monaco-bayern
ez honnan, hogyan jött....

1,64 barca-baskonia 177,5 over

1,52 168,5 under valencia-kaunas

Sziasztok

Azt hiszem a vb-n fogadóként nem tudok most fogást találni. A 2. forduló arról szól a csoportkörökben, hogy az utolsó kanyarra olyan pozíciót fogjanak a csapatok, amiből továbbjuthatnak. Így a gyenge koradélutáni meccsek rendre meghatározzák a 17:00-s és az esti meccs taktikáját.

Ma
A tunézia-auszi meccs meghatározza a francia-dánt. Négy éve 18-ban egy megegyezéses 0:0 volt ugyanez a párosítás a 3. körben. Most is benne van, ha Tunézia nem győz. Dánia joggal számít a kenguru ország ellen az utolsó körben 3 pontra. Szóval kisakkozhatják az afrikaiakat, ha azok ma nem tudnak győzni.
A másik csoport élesebb meccseket hozhat. A lengyeleknek kötelező a győzelem, de a szaúdiak elhiszik most már, hogy továbbjuthatnak. Ki-ki meccs lett az argentin-mexikói. Azt hiszem, hogy itt bárhogy is alakul a délutáni csata lesz indulat, időhúzás és sok lap szerintem. Messiék nem hibázhatnak, Mexikó játszhat 0:0-ra!

Inkább kosárlabda!!! – persze bele-belenézek majd a vb-meccsekbe, de arra jöttem rá, hogy az az esemény, amiben nincs fogadói lehetőség, borzalmasan untat, lefáraszt majd felbosszant! Pont ebben a sorrendben hatnak rám a katari mérkőzések.....

16:00 Alba-Sopron
Nagyon szórja a fehérvári csapat 170 felett átlagol. A Sopron underesebb a maga 154-ével. Szerintem 162 körül lesz a forduló, és overes meccsen győz az Alba. Meglátjuk a Duna World-ön, a tippmixpro meccs előtt a 158,5 overt 1,64-en méri!!! Tavaly egymás ellen az alapszakaszban 160 felett szórtak, aztán a negyeddöntőben 3-szor győzött az Alba. A lényegi kérdés, hogy lesz-e élő piac valahol a meccsre?

18.00 Gran Canaria-Manresa
Pörögnek a felek a nemzetközi kupában. EuroCup-ban a Gran Canaria, BL-ben a Manresa. A vendégek jó gyenge szezonkezdeten vannak túl a spanyol ligában, és a védekezés gyakorlatilag nincs, 175-öt átlagolnak meccsei. A hazaiak csak 150-et, óriási a szakadék, és nyilván győz a GC. A fix 1-es 1,25 az overhatár pedig 168,5 – szerintem underes lesz a meccse, mert a Manresa nem elég hatékony a pontszerzésben – szóval ilyen 85:70-es végeredményt várok. Megjegyzem, hogy utolsó 7 egymás elleni meccsük, mindig 168 alatt volt!

20:45
Zaragoza-Bilbao

Alapban 159,5-re számolom a fordulót. Kiegyenlített perceket és stabil overt várok a meccsen. A bukik 160,5-nél fordulnak. Utolsó 5 egymás elleni bajnokijuk mindig 160 fölött voltak.

Azt hiszem látható, hogy mennyire konkrétan számolható a kosárlabdapiac, miközben a foci vb egy nagy taktikai – érdek katyvasz, rendre rossz meccsekkel. Talán a 3. fordulóban lesz egy-két jó piac, de most alig lelek ilyet. A kosárlabda esetében könnyű a streamelés, bet365, tippmixpro, unibet...laptop és egész képernyős jó minőségű meccsélmény....magyarul ba.... meg Katar!

ciao, sound




1,4 1,5 over Tunézia-Auszi 57. perc 0:1-nél


NA a fentiek tükrében ezt különösen megérdemeltem...

1,4 4,5 lap over az argentin-mexicói meccsen, most van 3 2 db kell 30 perc alatt, plusz hosszabbítás

Sziasztok

Tegnap koradélután váratlanul és gyorsan bevágtam 4 sört..na ezt nem terveztem be...az esti argentin meccs 2. félidejére tértem magamhoz. Fogtam egy lap overt.

Ma
Szerintem Belgiumban lesz annyi, hogy győzzön és lezárja a továbbjutást. Horvátország megéghet Kanada ellen, és ha vezetnek az észak-amerikaiak akkor kötök egy szöglet overt. A spanyol-német kiszámíthatatlan, az első meccsek alapján győznek a hispánok és mennek a 16 közé, az überek, meg csomagolnak és hazahúznak.

17:00
Valencia – Malaga
spanyol kosárlabda 9. kanyar. 162-re matekoztam az irodák 163-ra. Általában egymás elleni meccsük 160 feletti – legutóbbi 3 legalábbis így volt! Úgy gondolom, hogy egy könnyű 152-158 közötti overrel nem lehet majd mellé lőni.

21:00
Brooklyn-Portland
Emberi időben van a meccs, bár biztos lesz 5 perces tologatás, mindenesetre, ha 21:15-kor elkezdik akkor fél 12-re csak vége lesz , és az még a belefér kategória nálam. 222 az én bűvös számom, a bet365 220, az Unibet 221-en fordul – hááát nem is tudom, mert nba-ban csak over! Egymás elleni meccseik is hullámzóak – lényeg, hogy résen kell lenni. Számolom, írom , ha úgy van!

üdv, sound

...és
173,5 under a betis-real madrid kosármeccsen 1,50-ért lett meg.
Nagyon ellépett a Madrid - alapban 167-nél fordították az irodák, Betis rosszul támad, lesz szerintem ilyen 55-81 a vége kb!


...közben lett egy 26 pontos 2. negyed, 61 pontos félidővel...már a 153,5-et adják 1,50-en.

1,93 - nagyon borul a pálya Belgium legyőzi Marokkót...szerintem.

vezet Kanada 7,5 szöglet over 1,35
szórják Valenciában 158,5 over 1,53

1,58 lap over 4,5 uru-por meccsen

1,31 2,5 over mexico-szaúdi meccsen

Sziasztok

jó szarok az esti vb-meccsek
kosár euroliga
partizán-valenciát 164,re számolom, az irodák 166,5-re! Szerintem akkora under lesz, mint a ház 150 pont se biztos, hogy lesz!!!
Rámegyek.
ciao:
sound

1,52 173,5 alatt partizán-valencia
hosszabbítás...

1,72 1,68,5 over a bayern-maccabi meccsen, az első negyed kerek 5 pontos átlaggal...ha tartják az 200!