Online Sportwetten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: gadamka88 Dátum május 30, 2013, 12:01:33
Hol kell feltölteni a fogadást igazoló képet? Vagy ebben a tippjátékban nem azt nem kell? Köszönöm előre is. Knappnak üzenem, hogy tőlem nem kell tartania, nekem megfelel a jelenlegi pozicióm.  ;)

Általában előre tekintek, de hátrafelé is kell, mert jönnek a giga szelvények...   :D
Cipolla és oakland akciózik még. (kielemeztük a támadásukat, veszélyes lehet. hehe)

Azért egy tippet majd még mindenképpen tegyél!   ;)

Milan, a Tippspiel-ben fordítva szerepelnek az oddsok. Hazai kapta a vendég oddsot, és fordítva. Eddig csak a PL-t néztem, de ott nem stimmel, gondoltam jelzem!

Jól vannak az odds-ok, a Home és away sorrend van felcserélve, azért látod úgy. Előszőr az away-t irja ki.


Hali!

A virtuális sportfogadásban nem látni az oddsokat kosárlabda és amerikai foci meccsekre.

Akkor jól értem, ha itt regisztrálva vagyunk és részt veszünk a különböző tippjátékokban, attól még a német és angol nyelvűn is regisztrálhatunk akár ugyan ezzel a nick névvel és játszhatunk nyereményért?


Ott már nem kell külön megadni a bet365 -ös felhasználónevünket?

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 17, 2015, 15:10:59
Ott már nem kell külön megadni a bet365 -ös felhasználónevünket?
De, mert könnyebb hó végén az ottani nyerteseket kikeresni az ottani adatbázisból.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 17, 2015, 15:13:11
De, mert könnyebb hó végén az ottani nyerteseket kikeresni az ottani adatbázisból.

Le tudod írni az elérési útvonalat, mert egyszerűen nem találom :)

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 17, 2015, 15:59:10
Le tudod írni az elérési útvonalat, mert egyszerűen nem találom :)

http://www.wettpedia.net/bet.php

Ha már német oldalon próbálkozunk, akkor az alap dolgokat tudjuk, nemde?  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 17, 2015, 18:05:36
http://www.wettpedia.net/bet.php

Ha már német oldalon próbálkozunk, akkor az alap dolgokat tudjuk, nemde?  ;)
Az alap dolgokkal nincs probléma! Én csak azt a részt nem találom ahol meg kell adni a bet365 felhasználónevemet

Játék felső menüje fölött figyelmeztetés van, ha nincs kitöltve. Lehet beküldtél valamit régebb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 17, 2015, 19:18:23
Lehet beküldtél valamit régebb.

Így igaz. Ez meg is történt. A valós azonosítód küld át nekem privátban, s én kicserélem.