SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#375 augusztus 11, 2017, 15:55:23, Powell
A júliusi pontok még mindig nincsen feldolgozva. ;)
A júliusit személy szerint megkaptam :ok:

#376 augusztus 13, 2017, 10:18:14, Powell
A június havi pontokat is várjuk ;)

A júniusi pontokat is megkaptam :ok:

Az augusztusi,szeptemberi valamint az októberi pontokat még nem kaptam meg :)

Szeptember s október jóváirva, augusztusiak megvoltak. Játéknyertesek is hamarosan.

a novemberi pontok még nincsenek jóváírva :cya:

Idézetet írta: Powell Dátum december 02, 2017, 09:25:28
a novemberi pontok még nincsenek jóváírva :cya:

Még csak december 2. Hova ez a sietség?  :P

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 02, 2017, 16:54:03
Még csak december 2. Hova ez a sietség?  :P
Nem sietek sehova,csak az elmúlt hónapok elszámolása kissé megcsúszott,ezért jeleztem :ok:

Kedves Fórumtársak,

2018 február 1-től az SPF Klub aktuális pontrendszere megszűnik. Január folyamán még lehet gyűjteni a pontokat, melyek Skrilles kuponokra (1000 pont = 5€) válthatóak.

Az összegyűjtött pontok (minimum 1000 pont) beválthatóak a következő dátumig: 2018 március 31.

A régi, már elavult pontrendszert a jövőben egy jóval motiválóbb rendszer fogja váltani, de mindez még fejlesztés alatt áll.  :cya:

Valaki nem ad kolcson 200 pontot hogy meglegyen az 1000? ;D

Már csak 199* bocsanat :redchug: :crazy:

(Nyugi befejeztem) :cya:

Van 390 pontom szivesen átadom.

Ha lehet én is odaadok 129.4-et vkinek.

Én csak ezt a poén kedvéért írtam, köszönöm szépen azért a felajánlást, de nem kell senkinek se a pontja, jolvan ez így ahogy van. Az elmúlt két évben amúgy se forumoztam túl sokat időhiány miatt szóval nem jár nekem még 5 euró se :P

Mondjuk a pontok adás-vételével, átcsoportosításával - ami szerencsére nem is lehetséges - jól megszívatnánk a fórum üzemeltetőit, mert hirtelen jóval nagyobb kiadásuk keletkezne, mint amennyi tervbe volt véve...

A pontokból egy rapid játék? 530-m van.