Benedek185 naplója, tippjei és elemzései

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


@

Hát nagyon nem így képzeltem el a visszatérésemet! A Pogon végig uralta a meccset, de nemhogy gólokat, gólt se tudott lőni...
Katasztrófa.  :(

#

Emberek! Újra itt!
Statisztikát most nem közlök, mivel csak 1 tippet adtam az elmúlt hétben, így nincs értelme. Nagyon nem vagyok magammal megelégedve, ritkán jelentkezem, akkor is inkább kevés és rossz tippekkel. Tervezem egy cikkszerűség/monológ megírását a fogadási szemléletemről, szokásaimról, hibáimról, hogy mostmár végre tisztán lássak és ne kövessem el ugyanazt a hibát újra és újra, ne hitegessem magamat. Igaz, a naplóm elején röviden már megemlítettem, hogy hogyan kezdtem az egészet, de most sokkal részletesebben akarom bemutatni az engem érintő fogadási dolgokat.

Off! A napokban elutazom, így legalább 1 hétig biztosan nem fogok tippekkel/elemzésekkel jelentkezni.
Mondjuk mintha eddig olyan gyakran jelentkeztem volna.....  :bash:

Mindenkinek további szép nyarat, jó munkát, jó és sikeres fogadást kívánok a továbbiakban is! :)

#

Jelentem emberek hazaértem 1-2 napja, végre újra itthon. Holnap jelentkezem tippekkel/elemzésekkel!
Továbbá dolgozok egy cikken, amely a sportfogadási szemléleteimet, dolgaimat mutatja be, mikre szeretek fogadni ill. nem, mikre kéne odafigyelnem.
Addig is mindenkinek sok sikert és további jó fogadást!  :)

#

Na hát ez óriási!
1 órája írtam egy tippet, hozzá pedig egy rövid indoklást, na most az egész szőrén szálán eltűnt. Nem tudom hova lett egyszerűen, még vissza is olvastam miután kitettem.
Na mindegy, az volt a tipp, hogy a Tottenham-AEL Limassol mérkőzésen legalább 9 szöglet lesz 1.50-es oddson (félidőben már 4 van).

#

Másik tippem estére pedig, hogy az Elfsborg szerez gólt (1.66). A Rio Ave-t nem érzem annyira erősnek, hogy ne tudnának gólt kapni, a svédek pedig idegenben is elég gólerősek, egy gólra jók lesznek.
Elnézést kérek, hogy most ilyen rendhagyó formátumban voltak kint a tippek, de tényleg nem tudom miért tűnt el amit kiírtam bő 1 órája.
A cikket írom ahogy tudom, próbálok 1-2 héten belül meg lenni vele.

Hogy én mekkora egy idóta szőke nő vagyok!  ;D
Megvan a tipp amit kiírtam, csak véletlen egy másik helyére írtam be. Istenem.  :D
Na mindjárt rendet teszek itt, meg a fejemben is.  ;D

[2014.08.28.]   6. nap

Tottenham-AEL Limassol
EURÓPA: Európa Liga - Selejtező
tipp: szögletek 8 felett
odds: 1.50
iroda: bet365
végeredmény: 10 szöglet


Indoklás:

A Tottenham fogadja otthon a ciprusi AEL Limassol együttesét az EL-selejtező play-off körének visszavágóján. Az első mérkőzésen az angol együttes ha nem is magabiztosan, de éppen úgy nyert, hogy igen tetemes előnnyel várja a visszavágót. A Spurs 2-1-re győzött idegenben, így a ciprusiaknak legalább két góllal kéne nyerniük a továbbjutáshoz. Hiába kapott ki az AEL, nem játszott nagyon alárendelt szerepet a múltheti mérkőzésen.

Amiért ennél a mérkőzésnél a szögletekre esett a választásom az az, hogy bár a továbbjutás kérdése eldőlt, véleményem szerint egyik csapat se fog visszafogottan játszani, mindkettő a támadó futballt favorizálja. A Spurs szeretne otthon gálázni, az AEL pedig min. a becsületéért fog játszani, ha nem is továbbjutásért.

Ami még a sok szöglet mellett szól, hogy a Spurs otthon rendre sok szögletes meccseket játszik, pl. az utolsó két meccsen mindkétszer 13 szögletes meccset játszott.

Ma is sok szögletet várok, 9-et legalább.

[2014.08.28.]   7. nap

Rio Ave-Elfsborg
EURÓPA: Európa Liga - Selejtező
tipp: Elfsborg szerez gólt
odds: 1.66
iroda: bet365
végeredmény: 1-0


#

Üdv mindenkinek!
Az utóbbi hetekben nagyon eltűntem, ennek több oka is volt (utazás,meló, egyetem stb.).
Azonban jövő héttől szeretnék újra munkába állni ha úgy tetszik, ami a sportfogadást, tippadást és elemzéseket illeti.
Gondolkoztam egy új napló írásán, hogy tiszta lappal induljak, de végül elvetettem az ötletet, folytatom itt tovább amit elkezdtem.
Szeretném mostmár rendesebben és tisztességesebben vezetni a naplómat, nemcsak hébe-hóba, azaz újból kezdem az egészet, a napok számozását is beleértve.
Minden nap nem biztos, hogy jelentkezni fogok továbbra sem, de ha jó meccsek vannak és időm engedi jelentkezem.
A cikkírással röstellem, de még nagyon nem állok jól, igyekszem azt is írni tovább.
Addig is mindenkinek további sok sikert, szerencsét és sok-sok nyertes fogadást kívánok!  :D

[2014.09.22.] 1. hét 1. nap

BATE-Dinamo Minszk
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - Felsőház
tipp: gólok száma 1.5 felett
odds: 1.40
iroda: bet365
végeredmény: 0-0

T. Moszkva-Dinamo Moszkva
OROSZORSZÁG: Premjer Liga
tipp: gólok száma 2.5 felett
odds: 1.65
iroda: bet365
végeredmény: 1-3


Wigan-Ipswich
ANGLIA: Championship
tipp: Wigan gólt szerez a 2. félidőben
odds: 1.66
iroda: bet365
végeredmény: 1-2


Getafe-Valencia
SPANYOLORSZÁG: Primera Division
tipp: Getafe gólt szerez
odds: 1.53
iroda: bet365
végeredmény: 0-3

#

Üdv!
Ahogy ígértem visszatértem a tippekkel, igaz elemzéseket most nem írtam, nagyon is röstellem magamat. A továbbiakban majd igyekszem mindig a lehető legerősebb indoklást írni a tippjeimnél.
Továbbá szeretném a tippek után mindig feltüntetni az általam megítélt tipperősséget egy meccsel kapcsolatban.

@

Mai nap 4/2-re sikeredett, nem túl jó arány. A BATE meccsel nagyon elszámoltam magam, viszont a Getafe lőhetett volna egy gólt, amikor 20 percig emberelőnyben is voltak.

[2014.09.23.] 1. hét 2. nap

Bayern München-Paderborn
NÉMETORSZÁG: Bundesliga
tipp: Paderborn szögletek 2.5 felett
odds: 1.72
iroda: bet365
tipperősség: 6/10
végeredmény: 3 Paderborn szöglet


Werder Bremen-Schalke 04
NÉMETORSZÁG: Bundesliga
tipp: Összesített gólok 2.5 felett
odds: 1.61
iroda: bet365
tipperősség: 7/10
végeredmény: 0-3


Real Madrid-Elche
SPANYOLORSZÁG: Primera Division
tipp: Real Madrid gólok 2.5 felett
odds: 1.40
iroda: bet365
tipperősség: 8/10
végeredmény: 5-1


Arsenal-Southampton
ANGLIA: Ligakupa
tipp: Southampton szerez gólt
odds: 1.36
iroda: bet365
tipperősség: 8/10
végeredmény: 1-2


Celta Vigo-Deportivo La Coruna
SPANYOLORSZÁG: Primera Division
tipp: Celta Vigo gólt szerez a 2. félidőben
odds: 1.44
iroda: bet365
tipperősség: 7/10
végeredmény: 2-1



#

Üdv!
Itt a mai adag, próbáltam az általam legesélyesebbnek ígérkező meccseket összeszedni.

#

Tegnapi nap elég jóra, azaz konkrétan 5/5-re sikeredett. Bárcsak minden nap ilyen lenne...  :D
A mai napot kihagyom szerintem, holnap jelentkezem legközelebb.