Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#8550 február 10, 2016, 19:28:55, ncis88
Női kosárlabda. Sopron :hanyas: :hanyas:
81 pont az első félidőben, 55kéne a másodikban az overhez. Erre a 4.negyed közepén még mindig csak 30 esett a 2.félidőben.. így az uolsótsó 5percben kéne 25pont. Én hülye fasz kiszállhattam volna az 1,83as odds helyett kb 1,72nek megfelelő összegért, de úgy voltam vele , hogy 1000ftot nem hagyok veszni, mert ez onnan már tuti jön.. Hát nem. Kibaszott szégyen.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 10, 2016, 19:16:46
Női kosárlabda. Sopron :hanyas: :hanyas:
81 pont az első félidőben, 55kéne a másodikban az overhez. Erre a 4.negyed közepéig még 30.. így az utsó 5percben kéne 25pont. Én hülye fasz kiszállhattam volna az 183as odds helyett kb 1,72nek megfelelő összegért, de úgy voltam vele , hogy 1000ftot nem hagyok veszni, mert ez onnan már tuti jön.. Hát nem. Kibaszott szégyen.

Of course 134 pont lett az overem meg 135,5 volt :DDD

Igazából csak a szokásos szerda esti olasz röpik... nem is értem miért lepődök meg a kezdésen.  :bash: :bash:

Pro Recco szepek vagytok... :bash: :bash: :bash:

Pacers a jó édes ká anyátokat!  :hanyas:

Holstebro mocskos dán kurvák dögöljetek meg dilettáns szarok, kapja el az egész csapatot xaktákból a trashman mocskos kurvák

Idézetet írta: csak1tomi Dátum február 11, 2016, 21:12:59
Holstebro mocskos dán kurvák dögöljetek meg dilettáns szarok, kapja el az egész csapatot xaktákból a trashman mocskos kurvák
Szintén...
Pedig szép kombin vannak rajta, de ez innentől esélytelen. De én nem is értem, jó formában vannak, fel lehetne jönni a 3. helyre a bajnokságban, erre már félidőre elbukják a meccset. Nem 1-2 gól a hátrány hanem 7.
Folytak volna le az apjuk térdén...

TTH mocskos kurvái, basszon meg titeket egy csorda teve.

 :crazy:   MILLMANNN!  TB 1-5 TE BIRKA! EZEK UTÁN 6-5 ÉS SZERVÁLHATSZ! MEGNYERTED? A NAGY FASZT! 6-8 ÉS MEHETTÉL HAZA!  :crazy:

#8559 február 12, 2016, 23:59:13, soptei.gergo
Tsonga te mekkora egy szarhazi budos egy csicska vagy bazdmeg...egy senkihazi Almagro ellen mar a 4.game utan breakhatranyba vagy....hogy dogolnel meg a jo budos kurva anyaddal egyutt te mocskos agyatlan gecilada nigger... :fakk: :fakk: :fakk:

Sot mire beirom ezt a kibaszott hozzaszolast mar duplabreakhatranyba vagy bazdmeg...te gyatlan mockos geci nigger...dogoljel.meg bazdmeeeeg!!!!!!

..... Már készült egy gyönyörű bejegyzés Fritzre és Harrisonra, szerencsére 11. azaz tizenegyedik, igen, jól látjátok baszki 11. meccslabdájukat ki tudták használni. Bravó!  ::)

#8561 február 13, 2016, 13:35:22, butyi
ana ivanovic, te rothadék mocskos celeb szar
takarodj manchesterbe city meccseket nézni, a teniszt meg hagyd abba a picsába

:bash: :bash: :bash:

#8562 február 13, 2016, 16:31:06, ncis88
Mocskos Aarhus-i férfi kézilabdacsapat. a 49.percben bevertétek a 24. gólotokat, vagyis már csak 3 gól kellett volna hogy lejöjjön az overem  kicsit több mint 11perc alatt,de ti világ barmai basztatok gólt lőni 8percig. Ez mi??

Hogy a buszotok amivel utaztok majd a következő idegenbeli meccsre esne egy szakadékba és dögölnétek meg mind.

Persze hogy 26.gólt dobtatok, ti mocskos buzik.

Fasszopó Everton

lassan már ezeknél a fasszopó hollandoknál is ritkaság lesz egy overes meccs