zsivany20 pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Írtam a BetClic-nek, mert a hétvégi El Clasico Final-ra is bejutottam (elvileg), megnyertem egy szatellit-et.... még kedden, miután ma sem voltam regisztrált a döntőre, írtam nekik egy mail-t, hogy mégis mi a helyzet... erre a válaszuk:

"Kedves Miklós!


Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Szeretnénk tájékoztatni,  hogy illetékes munkatársaink dolgoznak a heti Final résztevevői listájának frissítésén. Amennyiben a verseny előtti nap sem szerepel e résztvevők között, kérem szíveskedjen újra felvenni a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal.

Szíves megértését köszönjük.

Tisztelettel:
Bence
BetClic Ügyfélszolgálat"


Hát erre már nem tudok mit mondani...  ;D ;D ;D ;D ;D  :bigok_125: :bigok_125: :segg: :tickedoff: :2funny:
Na de holnap már a verseny előtti nap lesz... kiváncsi leszek....  :D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 05, 2010, 23:28:11
hogy illetékes munkatársaink dolgoznak....

zsivány, igazán megérthetnéd, hogy nem egyszerű annyi széket a játékosok segge alá hegeszteni... ;)

#62 november 06, 2010, 08:06:57, frostling
Zsivány, GRATULÁLOK az eredményeidhez, gyönyörűek ;D

Idézetet írta: frostling Dátum november 06, 2010, 08:04:21
Zsivány, GRATULÁLOK az eredményeidhez, gyönyörűek ;D

Köszönöm!   ;)   :beerchug:

EZ MI!?!?!?  >:(

Mint korábban írtam, kedden megnyertem egy selejtezőt, melynek köszönhetően indulhatok (elvileg) a ma 16.30-kor kezdődő El Clasico döntőn, ahol az El Clasico-ra lehet 2 jegyet nyerni plusz költőpénz stb... na most persze nem lettem automatikusan regisztrálva, ezért írtam nekik pénteken egy mail-t, hogy mi a szitu... amire azt válaszolták, hogy blabla... folyamatban van, munkatársaik még dolgoznak ezen... stb...  de ha a verseny előtti napon sem leszek regisztrálva, írjak nekik megint.... Ma néztem meg ismét, hogy be vagyok-e már regisztrálva (kb 6 órával verseny előtt)... persze nem voltam... írtam megint, hogy így a verseny napján miért nem vagyok regisztrált stb...
          ..... Erre a válaszuk:

"Kedves Miklós!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Technikai csoportunk kérésére szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy pókerszolgáltatónkkal felvettük a kapcsolatotversenyregisztrációja ügyében.

Szeretnénk elnézését kérni, sajnos, előfordulhat, hogy a mai napi versenyre már bnem lehet regisztrálni Önt, de kérjük, ügyeljen arra, hogy ez az utolsó percben is megtörténhet, ügyeljen a verseny kezdési idejére.

Ha az eheti versenyen nem tud részt venni, a jövő hét vasárnapi versenyre kap regisztrációt.
Bármi kérdéssel, problémával forduljon hozzánk bizalommal.

Kívánunk Önnek sok szerencsét honlapunkon.


Tisztelettel:
Bence,
BetClic Ügyfélszolgálat"



Na engem rohadtul nem kárpótol ha a jövő hétvégire betesznek, mert (ha most nem érek el eredményt) arra is játszanék selejtezőket, egész héten van kb napi 5-6 szatellit.... ugyanis ha egy ilyen heti döntőt kihagyok, az ugye egy eséllyel kevesebb, hogy megnyerjem a fődíjat (összesen 3 hétvégi döntő lesz, mert az akció nov 1-től 21-ig tart...)....  Nevetséges az egész.... tudom, mondtátok, hogy utaljak ki... de ez a promo, illetve a hasonló promok mindenképp érdekelnek.... (ez meg különösen).... Ilyet hogy csinálhatnak meg, hogy a feltételben leírtak elllenére sem regisztrálnak!?  >:( :noway:

Nagyon érdekes dolog amit veled művelnek, mindenképpen bosszantó.   :bash:

Azért sok sikert ha mégis tudsz játszani.

"Kedves ...!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Kérdésére válaszolva szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy technikai csoportunknak továbbítottuk azt, ők megvizsgálják, mi történt.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy lehetséges, hogy a mai versenyre már nem tudjuk beregisztrálni Önt, ez esetben a jövő vasárnapi versenyen indul el.

Kérjük, ügyeljen a verseny kezdési idejére, a regisztráció az utolsó percben is megtörténhet.

Elnézését kérjük minden kellemetlenségért, amit ez Önnek okoz.

Reméljük, hogy kielégítő választ adtunk a kérdésére, illetve sikerült megoldanunk a felmerült problémát.

Amennyiben további kérdése merülne fel, kérjük bátran forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.

Köszönjük, hogy játékához a BetClic-et választotta.


Tisztelettel:

Bence

BetClic Ügyfélszolgálat"


Én is egy ilyen üzenetet kaptam, sokra nem megyek vele!
Élő chat-en se tudtak semmi okosat mondani, ugyanazt a sablonüzenetet bemásolta.
Kezdésig van még kb. 2 óra, bár már nem élem bele magam!
Remélem azért valami csoda folytán ott leszünk a döntőben!
Üdv!

#67 november 07, 2010, 15:42:10, zsivany20
Azóta megírtam nekik, hogy azzal egy játékos nem lesz kárpótolva, hogy indulhat a következőn, ugyanis, így a 3-ból elveszti az egyik esélyét, hogy megnyerhesse a fődíjat...
Na erre persze valamiért nem válaszoltak még....  >:( >:( >:(

*UI.: ja és a délelőtti 26-ról 64-re nőtt a regisztráltak száma mostanra... de továbbra is nélkülem...  >:(

#68 november 07, 2010, 16:48:58, zsivany20
Ezennel GRATULÁLOK A K******TT BetClic-nek, hogy a versenyek sikerült nélkülem elindulnia (65 indulóval, amiből 10 helyezett értékes nyereményekkel lesz gazdagabb)... mindezt annak ellenére, hogy már kedden kvalifikáltam magam egy szatellit megnyerésével, valamint a héten kb 5 e-mailt írtam, azzal kapcsolatban , hogy legyek már regisztrálva a versenyre, ha már egyszer bejutottam rá....  :bash:  >:(

GUSZTUSTALAN AMIT MŰVELNEK!!! SEMMIREKELLŐ BANDA!  :bash: :bash: :bash:  >:( >:( >:( >:( >:(  :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Ez durva,ilyet még nem is hallottam hogy kvalifikálod magad a versenyre és mégse indulsz el rajta mert nem vagy nevezve :noway:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 07, 2010, 13:05:57
Nevetséges az egész.... tudom, mondtátok, hogy utaljak ki... de ez a promo, illetve a hasonló promok mindenképp érdekelnek.... (ez meg különösen).... Ilyet hogy csinálhatnak meg, hogy a feltételben leírtak elllenére sem regisztrálnak!?  >:( :noway:

Az a baj, hogy az, hogy érdekel, nem jelent semmit... Felbaszod az agyad, persze nem indulhatsz a versenyen, ennyi. Ahelyett, hogy inkább kifizetnél... Se így, se úgy nem tudsz indulni... Megspórolnál magadnak egy minimális idegeskedést. Persze a kiutalásra is kíváncsi leszek, ha végülis megléped. Meddig fog rajta ülni ez a szarrágó banda...?

Nekem 3 óra alatt kijött a pénz moneybookersre.  :beerchug:

Idézetet írta: gigazo Dátum november 07, 2010, 18:08:50
Nekem 3 óra alatt kijött a pénz moneybookersre.  :beerchug:

Azért lehet itt olvasni másfajta véleményeket is  :) .

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 07, 2010, 16:41:35
Ezennel GRATULÁLOK A K******TT BetClic-nek, hogy a versenyek sikerült nélkülem elindulnia (65 indulóval, amiből 10 helyezett értékes nyereményekkel lesz gazdagabb)... mindezt annak ellenére, hogy már kedden kvalifikáltam magam egy szatellit megnyerésével, valamint a héten kb 5 e-mailt írtam, azzal kapcsolatban , hogy legyek már regisztrálva a versenyre, ha már egyszer bejutottam rá....  :bash:  >:(

GUSZTUSTALAN AMIT MŰVELNEK!!! SEMMIREKELLŐ BANDA!  :bash: :bash: :bash:  >:( >:( >:( >:( >:(  :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Sajnos én is így jártam! BetClic  :fakk: :fakk2: 
Délután is hiába írtam nekik, csak alibiztek live chat-en!
Azt írták, hogy a jövő heti versenyen indulhatok, de szerintem abból se lesz semmi!

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum november 07, 2010, 18:45:56
Azért lehet itt olvasni másfajta véleményeket is  :) .

tudom, hogy vannak velük problémák, nem akarom őket védeni de a tény az tény