NHL fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 24, 2021, 10:05:54, SPF Admin
NHL 2019/20

Itt lehet beszélgetni a 2019-20-as NHL szezon eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

Idézetet írta: buszberlet Dátum október 01, 2019, 00:29:51
Úgy látom Spírelnél kipukkadt a lufi, és idén már nem lesz NHL..... kurva La Liga. A Getafe - Eibar biztos izgalmasabb.... legalja.hu

Idézetet írta: TiB Dátum október 01, 2019, 13:57:26
Szívemből szóltál, NHL helyett van horgászműsor, teleshop, 67 féle Premier League háttérműsor, és nem is válaszolnak a kérdésre, hogy lesz-e.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 02, 2019, 09:34:48
Timike csak az Insta-fotókhoz ért, nehogy már ügyfélszolgálatos szerepet is betöltsön.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: buszberlet Dátum október 02, 2019, 14:25:03
Viszont a Sport TV visszatért a KHL-hez ahogy nézem. Semmitől jobb az is. :D

#5 október 03, 2019, 02:56:29, buszberlet
Nah meglett új topic? :) Szegény Andersen 25 mp után meg is kapta első gólját...  :bash: De mutatott játék alapján jobb a Leafs, már lőttek vagy 4 vasat. Reméljük fordítanak. :D

Udate1:
Atyaég mekkora 2. harmad van. A Matthews - Nylander duó zseniális. 10-2 a SOG a TOR javára a harmad felénél. Meg kene lepni ket gollal sracok.

Update2:
Édes Istenem, a 2. harmad végét mutogatni kellene az iskolákban. 17-3 a harmadban a SOG hazaiak javára. Remelem innen mar nem lesz gond.

Elnézve ezt a Rangers-t, meglepő lenne ha bejutnának a rájátszásba. Bár még sok van, de a védelem 0.

Nyolc gólt szerzett a Nashville

Kiütéses győzelemre érzett rá nagyon jól todika, hiszen az Islanders 8:3-ra kapott ki a Predatorstól.

Kövesd todika tippjeit ide kattintva!


50 ezer dollárt nyert a Canadians szurkoló ezzel az ütéssel.

,,Megkérdezték, hogy jobb-, vagy balkezes ütőt szeretnék. Én csak annyit mondtam, hogy fogalmam sincs, mivel sosem jégkorongoztam... Ez a kezdők szerencséje volt, sosem gondoltam volna, hogy bemegy" - mondta a szurkoló. :D


#9 február 21, 2020, 13:31:56, buszberlet
Nagyon nagy hajrá lesz itt a rájátszásért idén. Mondjuk mi pont kimaradunk belőle, de hihetetlen mennyire sűrű a középmezőny. :D Jöhetnek a bitang nagy bunyók!  :beerchug:

Mindeközben 700. NHL gólját lőheti meg Ovechkin a New Jersey ellen. Na vajon meglövetik vele? :D

Nem követem az NHL-t, de ez az igazi ameirkai sztori benne volt a sporthíradóban és ott lettem rá figyelmes. :bigok_125:

https://index.hu/sport/jegkorong/2020/02/23/nhl_42_eves_kapus_palyamunkas_legidosebb_gyoztes_debutalas_carolina_hurricanes/

az idei NHL szezon kimarad?

Idézetet írta: rektf3st Dátum október 29, 2020, 22:28:05
az idei NHL szezon kimarad?

Jelen pillanatban 2021 január 1.-re van tolva az új szezon kezdete, ami majd a járványügyi helyzet miatt változhat.

akinek van aréna4, kapcsoljon oda este 20:00 után (meccs maga 21:00-tól lesz), mert a 'Tahó' tó mellett rendezik a meccset, jó kis szabadtéri helyszín, vannak róla fotók, videók, király lesz  :ok:



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: március 24., 10:00CET