#MutiMitEszel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi lesz lazanyja gesztenyegolyójának közepében?

Semmi
1 (11.1%)
Mandula
3 (33.3%)
Mogyoró
0 (0%)
2 (22.2%)
Dió
0 (0%)
Túró
1 (11.1%)
Gyümölcs
2 (22.2%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: január 15, 2023, 07:56:43

Legújabb szerzemény.  8)

Bock villányi imperium. 2016-os, 14.5-es.  ;)


Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban. 

Ez a Bock sorozat így már rendben van.   ;)

A CF már tesztelés alatt.  8)

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 30, 2023, 21:52:57Ez a Bock sorozat így már rendben van.   ;)

A CF már tesztelés alatt.  8)

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.


Ez a sorozat már csak volt sorozat, az utolsót, az imperium cuvée-t bontottam ki a mai ebédhez.

Nemrég vettem ki a sütőből, még forró. :)


Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 21, 2023, 09:11:32Nemrég vettem ki a sütőből, még forró. :)



Az még hagyján, hogy tehetséges vagy sütés terén, de az külön értékelendő, hogy a megjelenésre is kőkeményen adsz. Insta-buzik elbújhatnak melletted.

Idézetet írta: Admin Dátum június 21, 2023, 10:23:46Az még hagyján, hogy tehetséges vagy sütés terén, de az külön értékelendő, hogy a megjelenésre is kőkeményen adsz. Insta-buzik elbújhatnak melletted.

 ;D  Köszönöm szépen!  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 21, 2023, 09:11:32Nemrég vettem ki a sütőből, még forró. :)



Nagyon jól néz ki és biztosan finom is. Azért nem lettem éhes mert éppen most vacsoráztam meg attól függetlenül megkóstolnám. :)

Akinek ilyen kenyere van, az olyan felvágós lesz :(

Idézetet írta: TiB Dátum június 22, 2023, 09:47:44Akinek ilyen kenyere van, az olyan felvágós lesz :(

Főleg, ha kikel magából. ;D

Sziasztok!

Júniusban a Maldív-szigeteken nyaraltam.
Az indiai ételek - mert közel van hozzá - is nagyon finomak voltak.
A 3. fotón, így nézett ki a kettő egyben.  :) Mondjuk annál sokkal finomabb volt, mint ahogy a képen látszik.  :)

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.   

15 usd-s mangó-maracuja smoothie az Indiai-óceán partján.  ⛱️🌞
Élményeket érdemes gyűjteni.👍

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Új-zélandi vajat se ehet mindennap az ember.
Maldív-szigeteken ez is megadatott, mint lehetőség, ki is használtam.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Este majd jön a cukkini fasírtom fotója.  :)

Valaki használ pizzakemencét? Nem épített érdekelne, hanem ilyen gépi formában, hogy megéri? Esetleg milyet ajánlotok?

Nekem ezt mondták, hogy jó: https://www.micko.hu/effeuno-pizzakemence-509-c-biscotto-magas-valtozat

Idézetet írta: TiB Dátum február 16, 2024, 09:35:31Valaki használ pizzakemencét? Nem épített érdekelne, hanem ilyen gépi formában, hogy megéri? Esetleg milyet ajánlotok?

Nekem ezt mondták, hogy jó: https://www.micko.hu/effeuno-pizzakemence-509-c-biscotto-magas-valtozat

Erre gyűjtök, nem nyúlsz mellé. És mivel ez egy magasított változat, nagyon faszán szuperál kenyérsütéshez is. Hajrá!