Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

chriss87 és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: Számlája Dátum szeptember 16, 2018, 13:20:57
Nem az állampolgárság, hanem az ország (szerinti IP cím) a mérvadó. Bár mondjuk ez érdekes, hisz elvileg benne vagy a sportingbet rendszerében, de ha belépsz, akkor közlik hogy irány a bullshit. Ha nem lett volna ez az egész, akkor csak üzenetet kellett volna nekik küldeni hogy kiköltöztél, esetleg csatolni egy utility billt, és átírják az országot. Viszont így a kérdés az hogy tudsz-e újból regisztrálni, hisz ahogy írtam, benne vagy a rendszerben, csak lehet hogy már úgy se tudsz játszani ha Angliában fogsz élni. Mondjuk neked ez nem lehet probléma, ha nem jön össze a sportingbet, regisztrálhatsz a bwinen, gamebookersen, partybetsen (utóbbi még elérhető innen is), ugyanaz a skin, meg hát ott van még a ladbrokes, coral, skybet, betfred, valamelyik csak beválik  ;)

Rendben értem, köszi a választ. Csak befizetés után ha kérik ugye mondjuk a személyit amit általában szoktak akkor arról látják hogy Magyar vagyok és lehet az gondolnák mondjuk hogy csak trükközök mondjuk egy proxy szerver segítségével.

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 16, 2018, 13:43:38
Dehogynem, az AXA-tól egyik napról a másikra pakoltak át az OTP-hez.

Értesítés nélkül? És ezek után kliensük maradtál?

Idézetet írta: Betman91 Dátum szeptember 16, 2018, 14:06:46
Rendben értem, köszi a választ. Csak befizetés után ha kérik ugye mondjuk a személyit amit általában szoktak akkor arról látják hogy Magyar vagyok és lehet az gondolnák mondjuk hogy csak trükközök mondjuk egy proxy szerver segítségével.

A lakcím a mérvadó nekik. Ha be vagy ott jelentve és bizonyítani tudod akkor tárul a kapu elōtted. A UK piac viszont még mindig eléggé nagy, én személyesen nem ragaszkodnék egy Sportingbethez.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 16, 2018, 15:12:58
A lakcím a mérvadó nekik. Ha be vagy ott jelentve és bizonyítani tudod akkor tárul a kapu elōtted. A UK piac viszont még mindig eléggé nagy, én személyesen nem ragaszkodnék egy Sportingbethez.

Személy szerint ahova én regisztráltam sehova nem kértek lakcímkártyát csak személyit, vagy néhány esetben még azt sem(ha például bankkártyáról fizettem be) pl sportingbet. Gondolom kint is ugyan ez a helyzet. Beregelek pl bwin befizetek kinti bankkártyámról aztán játszhatok meg utána ki is fizetnek.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 16, 2018, 15:09:50
Értesítés nélkül? És ezek után kliensük maradtál?

Nem pontosan ilyen, de nagyon nasonló volt hozzá a helyzet.

Nekem a gamebookers küldött egy angol nyelvű levelet, hogy mehetek az új oldalra játszani, pedig bwin és spb. számlám is van:) Azóta a 25% bónuszra is beneveztem.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 15, 2018, 17:42:01
Nincs itt semmi összeesküvés.
A tény az, hogy ez a buki bármikor átpakolhatja máshova az egyenleged és eltüntetheti az ügyfélszolgálatot és az aktív kifizetési lehetőségeidet.
Ez akkor is zavarna, ha a bet365-höz került volna át a pénzem.
Nem a sportingbull a gond, hanem a bwin-sportingbet ügyfélkezelése, de ugye ahogy te is említed, ugyanaz a tulaj...

A sportingbet azóta szar, h a bwin átvette. Ebben teljes mértékben egyetértek Veled. Az Ügyfélszolgálat elérhetetlensége szintén bwin-es séma, azt telepítették itt is. A befizetési lehetőségek eltűnése simán lehet programozási hiba, mert a rendszer gyökere csak akkor aktiválja, ha már volt beérkező onnan.
Ezekben nem is szeretnék vitatkozni, hisz ugyanazon állásponton vagyunk.
Engem szimplán csak az zavart, h a topic címe már Sportingbull(shit) lett vmelyik kreatív felhasználó miatt, miközben igazából specifikusan az irodára rosszat nem lehetett mondani (Alex hsz-ét csak később olvastam). Belém állt a szar, amikor olvastam itt a savazásokat, mert féltem attól, h bukom az "ingyen" totót és a számlámon lévő pénzt. Megkockáztatom azt, h én voltam az első, aki kifizetett zsetonról írt -ami lényegében tekinthető +-os hírnek-, addig csak a negatív dolgokról lehetett olvasni, miközben a bwin volt a köcsög, és nem a sportingbull.

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 16, 2018, 21:05:41
A sportingbet azóta szar, h a bwin átvette. Ebben teljes mértékben egyetértek Veled. Az Ügyfélszolgálat elérhetetlensége szintén bwin-es séma, azt telepítették itt is. A befizetési lehetőségek eltűnése simán lehet programozási hiba, mert a rendszer gyökere csak akkor aktiválja, ha már volt beérkező onnan.
Ezekben nem is szeretnék vitatkozni, hisz ugyanazon állásponton vagyunk.
Engem szimplán csak az zavart, h a topic címe már Sportingbull(shit) lett vmelyik kreatív felhasználó miatt, miközben igazából specifikusan az irodára rosszat nem lehetett mondani (Alex hsz-ét csak később olvastam). Belém állt a szar, amikor olvastam itt a savazásokat, mert féltem attól, h bukom az "ingyen" totót és a számlámon lévő pénzt. Megkockáztatom azt, h én voltam az első, aki kifizetett zsetonról írt -ami lényegében tekinthető +-os hírnek-, addig csak a negatív dolgokról lehetett olvasni, miközben a bwin volt a köcsög, és nem a sportingbull.

Elnézést kell kérnem a megtévesztésért. Amióta a Sportingbet köcsög lett, azóta őket is és a Bwint is ide egy témába sűrítettük. Emiatt is lehet a félreértés.  ;)  :D

Én is kifizettetnék egy kis pénzt, mert az ingyenes dolgokat sikerült jól feltornásznom, de nevetséges, hogy 27 bank van a listájukban, a Budapest Bank pedig pont hiányzik... Azt hiszem, muszáj leszek befizetni skrillel, majd arra kikérni, mert alapból csak a banki utalást ajánlja fe (pedig pl. sb-bwinen voltak skrilles be-kifizetéseim is)

A bwin nem ad bullos accot, kaptam a mailt hogy kuldik a penzem skrillre. Jobb ez igy  :ok:

Ellenben a sportingbet ket szamlat is adott egyszerre ;D Az egyiket hasznaltam ket napig, majd azt irtak felfuggesztve, kaptam egy ujat, ami mar nagy betus felhasznaloneves (ami egyedi, tehat nem amiatt kavartak). Igaz, a penzem abszolut eltunt itt is napokra, a kitoltott totok valahol lebegnek, az udvozlo csomagnak a felet sem kaptam igy meg, dehat ez van  :)

Visára nem tesztnek vissza pénzt,nem érdemes befizetni vele  :noway:
Netelleres befizetés esetén működik a bónusz a supportjuk szerint.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum szeptember 17, 2018, 11:40:44
Visára nem tesztnek vissza pénzt,nem érdemes befizetni vele  :noway:
Netelleres befizetés esetén működik a bónusz a supportjuk szerint.
bankba se tudnak utalni?

Most jött üzenetbe:

Fontos információ a kifizetési kérelmével kapcsolatban
Tájékoztatjuk, hogy technikai probléma merült fel a kifizetési kérelmével kapcsolatban. A kérelem függőben marad, és amint lehetséges, feldolgozásra kerül. A pénzügyi csapatunk már dolgozik a hiba javításán.

Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségekért.

Pénteken indítottam banki utalással.

De el is tűnt a banki utalás nekem a kifizetéseknél.

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 17, 2018, 13:51:34
bankba se tudnak utalni?

Én szerda délután igényeltem kifizetést banki átutalással, másnap már nem lehetett visszavonni az oldalon, tehát úgy voltam vele, hogy feldolgozták.
Ma délután rákérdeztem, hogy mikorra várható, erre azt írta, hogy késések vannak a banki átutalásoknál és 5-7 nap mire megérkezik a pénz. Pár perc múlva belépve azt írták belső üzenetben, hogy technikai gondok vannak a kifizetésemmel kapcsolatban, a kérelmem függőben marad és amint lehetséges elindítják az utalást. Chat-en rákérdeztem, hogy lehetséges-e még törölni, így hogy függőben van és inkább akkor Skrill-re kérném. Pár perc múlva törölték a banki átutalásomat, ezt követően befizettem Skrillen keresztül, egyből meg is jelent a Skrill a kifizetési opcióknál, így most megpróbálom oda kikérni. Remélhetőleg így már nem lesz semmi probléma.