Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



ÜDV MINDENKINEK4 :)
Most én is debütálok itt :)

MOST KOMOLYAN AZON MEGY EL AZ 1. SZETT 10,5 OVEREM, HOGY  EZ A RETKES TETVES ANGOL FASZ BUKJA AZ ADOGATÁST EGY CSORICS ELLEN 2SZER IS ÉS BASZIK AZ EGÉSZBE????????????
Remélem ez a mocskos féreg brit senkiházi feldugja a teniszütöjét magának, de tövig, ROHAGY MEG MÖRRIIIIIIIIII, SZÜLJ SÜNFALKÉT!!
HAJRÁ CSORICS TEDD KI A GECIT!!

A picsába most legalább két napig nem lehet majd felmenni semmi tenisz oldalra, mert körbe lesz szopkodva ez a kis buzi gyerek Coric. Tiszta Zverev, az ellenfél megajándékozza aztán megy a nyál... Utána meg kikap egy Challengeren egy kvalistól...

troicki, te idegbeteg szar szánalmas szaralak

jaja buzi ez a coric bazski, remélem kap egy biciklit federertől, ja és ahogy a sport tv-n mondanák endi marri te is szopd ki a faszomat te skót geci

#6980 február 27, 2015, 05:41:47, alexthebest
Köcsög OKC  :bash: Meg Westy, jelenleg 1-12... Bad Russ, amikor tolom az OKCt  ;D

Dögöljön éhen a Kings összes játékosa. 8 győzelem  zsinórban, mikor máskor kell kiszopni mint amikor nekem kell utolsó meccsként????  :bash: Zuhanjon le a gépetek és égjetek el a gecibe ha rájátszásba juttok  :2guns:

kurva anyád, mocskos geci OKC.... :bash: :bash: :bash:

Nekem is ez a két cigány csapat tett keresztbe. Mindkettő zsinórban hozza a győzelmeket, megtettem őket (még mák hogy kombiban), erre kikapnak. Jellemző  ;D

#6984 február 27, 2015, 16:33:46, Greipel
Viktor Galovic, baszd teherbe apádat!!!!!!!!!

*Csak megnyerted valahogy, miközben már semmi remény nem mutatkozott rá, de ettől még áll, amit írtam. :ok:

MINDENKI DÖGÖLJÖN MEG A CEDEVITÁBÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!

rákos efes ,fenert veritek kupadöntőbe most meg kiszoptok eddig simán.... a kurva anyátokat  :bash:   :crazy:

A Minnesota a valaha volt egyik legnagyobb lúzer, szerencsétlen csapat  :bash: Az utolsó 5 percben még vezettek, nem kellett volna csak 5 pont. Semmiség. Dobhattak négy büntetőt is. Nem lett meg... Bohóccsapat, remélem tönkrementek, mert mindig kibasztok velem  :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 28, 2015, 04:29:32
A Minnesota a valaha volt egyik legnagyobb lúzer, szerencsétlen csapat  :bash: Az utolsó 5 percben még vezettek, nem kellett volna csak 5 pont. Semmiség. Dobhattak négy büntetőt is. Nem lett meg... Bohóccsapat, remélem tönkrementek, mert mindig kibasztok velem  :crazy:
A legszebb, hogy ezt egy Rose és Gasol nélkül felálló Chicago ellen csinálták....  ;D

eto, te mocskos szar geci...
szedd már össze magad, mert ez egy mocskos nagy szégyen...  :bash: