Férfi Kézilabda VB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a Férfi Kézilabda VB-t?

Spanyolország
25 (29.4%)
Franciaország
12 (14.1%)
Dánia
12 (14.1%)
Horvátország
10 (11.8%)
Izland
1 (1.2%)
Magyarország
23 (27.1%)
Lengyelország
0 (0%)
Németország
1 (1.2%)
Egyéb válogatott
1 (1.2%)

Összes szavazó: 84

Szavazás lezárva: január 18, 2013, 13:59:58


Illetve egy kis promóció:

Nyiss a mai nap egy Sportingbetes számlát, s 3.000 Forint ütheti markod, ha általunk regisztrálsz.

Részletek itt:
Magyarország - Dánia, Kézilabda VB Promóció


Idézetet írta: benson Dátum január 23, 2013, 10:15:36
Gondolom azért, mert nagyon kiegyenlített párharc, így az X oddsa relatíve alacsony. X: 7.5, 2: 2.2, ezekből egy 1.7-es eredő odds jön ki, vagyis az 1.72 reálisnak tűnik.
Szerintem ezt a meccset fogom az unibetes promó keretében megtenni, csak az a kérdés, ki nyeri a félidőt?

Mit raksz végül? Nehéz döntés.... Egyedül a dán/dán ami szerintem jönni fog, de az meg kicsi szorzó. Én a horvátokat gondoltam nyertesnek, de mindenki azt írja, hogy a franciák fognak nyerni. Németek meg közel lehetnek , de azért eléggé nehezemre esik elhinni, hogy vezetni fognak félidőben.


Szlovéneknél kidőlt Gajic. A helyére Pucelj-t hívták be, mondjuk ő beálló. Marguc fogja pótolni a kezdőben.

A horvátok szerintem ma elverik a franciákat, mint a szart. Ezt is érdemli a bundázós, nagyképű banda. -2.5-ös hendi a horvátok javára, én ezt rakom.

Idézetet írta: Rwilla Dátum január 23, 2013, 13:21:59
A horvátok szerintem ma elverik a franciákat, mint a szart. Ezt is érdemli a bundázós, nagyképű banda. -2.5-ös hendi a horvátok javára, én ezt rakom.

Gratula! Szarrá verték a nagyképű gallokat!:o) Várható volt.... ez a horvát csapat ezért nem taktikázott, most aztán törlesztettek...
Ezt leginkább a dánok és a spanyolok köszönik majd meg mert lehet ők játszák a döntőt, pedig a horvátok "érdemelnék" meg az eddigiek alapján a VB címet! 

Szerintem külön gratulációt érdemelnek a mieink is, bár az első félidő nem volt sikeres, a másodikban egész jól összeszedték magukat!

Szép volt fiúk!  :beerchug:

Mi még fogunk játszani az 5. helyért?


Sajnos az elején nem hittük el, hogy van keresnivalónk a végén meg majdnem a dánok hitetlenkedtek, hogy képesek voltunk felkelni a padlóról.... így azért helyt álltunk és emelt fővel távozhatunk....
A dán-horvát mindenképp "előrehozott" döntő lesz!! Talán most először tartják esélyesnek a horvát csapatot mármint ha a rangadókat nézzük. Lehet, hogy a dánok meglepik őket!?


Péntek, Január 25:

Elődöntők

19:15  Spanyolország - Szlovénia [bah]1,15[/bah] [bah]12,00[/bah] [bah]7,25[/bah]   

21:30  Dánia - Horvátország 2,35 8,00 1,85