Férfi Kézilabda VB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a Férfi Kézilabda VB-t?

Spanyolország
25 (29.4%)
Franciaország
12 (14.1%)
Dánia
12 (14.1%)
Horvátország
10 (11.8%)
Izland
1 (1.2%)
Magyarország
23 (27.1%)
Lengyelország
0 (0%)
Németország
1 (1.2%)
Egyéb válogatott
1 (1.2%)

Összes szavazó: 84

Szavazás lezárva: január 18, 2013, 13:59:58


Eggert mit játszik!!!  :D :D :D 40 perc alatt 9 gól  :ok:

Eddig a dánok  :great:

A Dánok nem meglepték hanem kivégezték a horvát csapatot...
nem is értem, hogy adtak rá 2 feletti szorzót!!??
Ezek a dánok megnyerik a VB-t!
A horvátok viszont bajba kerülhetnek a bronzmeccsen is ha nem tudják összekapni magukat holnapra...

Most kell gyorsan lecsapni a dán győzelemre. A 2-es odds érzésem szerint gyorsan esni fog.


Csak szerintem nyernek a dánok, akkor is, ha hátszelet kapnak a spanyolok?

Idézetet írta: Lufu Dátum január 27, 2013, 11:14:01
Csak szerintem nyernek a dánok, akkor is, ha hátszelet kapnak a spanyolok?

Szerintem is "sima" Dán győzelem lesz, a Spanyolok a sorsolásuknak köszönhetik, hogy itt vannak! Aztán pedig mi is elmondhatjuk, hogy a világbajnoktól kaptunk ki  :)

Egy kis ízelítő a ma délutáni döntőre:

Férfi Kézilabda VB: Dánia - Spanyolország, ÉLŐ

Jó szórakozást!  :beerchug:

Dánok támadójátéka eddig egyenlő a nullával  :D :D
Spanyolok lerohanják őket,Hansenék belemenés, labdaeladás, ziccereket hagynak ki, védekezésük meg az öltözőben maradt ;D

Idézetet írta: gerry Dátum január 27, 2013, 17:47:37
Dánok támadójátéka eddig egyenlő a nullával  :D :D
Spanyolok lerohanják őket,Hansenék belemenés, labdaeladás, ziccereket hagynak ki, védekezésük meg az öltözőben maradt ;D

Mintha női VB lenne nem férfi... Egy csapat szétveri a legnagyobb riválisát az elődöntőben aztán a döntőre kijön egy teljesen másik csapat aki egy NB3as szedett-vedett alakulatra hasonlit

Idézetet írta: Lufu Dátum január 27, 2013, 11:14:01
Csak szerintem nyernek a dánok, akkor is, ha hátszelet kapnak a spanyolok?

Én is így gondoltam, erre tessék...botrány...pedig utolsó meccs volt a szelómon.

Na végre! Már nagyon untam, hogy ennyire kijön a lépés a dánoknak! Ennek vége kellett, hogy szakadjon már! Minden spanyol gólnak úgy örülök, mint ha mi játszanánk!   :ok:

Valaki magyarázza már el legyen szíves, hogy ezen a döntőn most mi történt? Gyomorrontásuk volt a dánoknak?

Idézetet írta: Milan Dátum január 27, 2013, 18:42:16
Valaki magyarázza már el legyen szíves, hogy ezen a döntőn most mi történt? Gyomorrontásuk volt a dánoknak?

Mindnek egytől egyik barna volt a gatyája hátul. Kb ennyi. Nem lehet hasonlitani semmihez. Fórum tagokból összeraktunk volna mi is egy kézi csapatot megfogtuk volna a mai dániát.

Idézetet írta: Milan Dátum január 27, 2013, 18:42:16
Valaki magyarázza már el legyen szíves, hogy ezen a döntőn most mi történt? Gyomorrontásuk volt a dánoknak?

Semmi, győzött az igazság!

Na jó, a féltréfát félretéve: ott lehet a kulcs, amit mondtak is, hogy egy világversenyen végigverni mindenkit egyszerűen nem lehet. Annak ára van. Plusz a dán ág jóval nehezebb is volt.
Ja és persze a spanyolok felnőttek a fiesztához!
Jeeeeeeee!  :ok: