Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 29, 2018, 15:31:38
Kifizetest kertem a számlámra es eddig mindig csont nelkul megkaptam.. Erre tegnap latom hogy a ftos osszeget atvaltotta Eurora.
Mióta van ez igy? Jo par ezer lesz ez a odavissza valtas.

Lehet amióta nem belföldi az utalás.

Jók ezek a promóciók, hogy előállnak 10000 Ft. nyereménynövelővel, mikor küldeném a szelvényt meg beadják, hogy max 1000 Ft. Magyarul vannak írva a szabályok, vannak a fórumon olyanok, akiknek engedi is a tízezret? Ez a nullákkal dobálózás milyen jól jönne egy négymilliós kocsi vásárlásánál.-megkapnám négyszázezerért....
Mondjuk nem lepett meg, csak kezdem unni.

Nekem engedi annyival

Idézetet írta: foglalt Dátum január 06, 2019, 16:39:53
Jók ezek a promóciók, hogy előállnak 10000 Ft. nyereménynövelővel, mikor küldeném a szelvényt meg beadják, hogy max 1000 Ft. Magyarul vannak írva a szabályok, vannak a fórumon olyanok, akiknek engedi is a tízezret? Ez a nullákkal dobálózás milyen jól jönne egy négymilliós kocsi vásárlásánál.-megkapnám négyszázezerért....
Mondjuk nem lepett meg, csak kezdem unni.

Az hagyján... nekem megjelenik az elérhetők között ott a fogadási előzmények fül mellett. Megtennék egy meccset, erre nem dob ki semmit... Mondom ok...  :D

Nem a Sevilla meccsre járt?

Sziasztok,

Mainap folyamán raktam egy fogadást a képen láthatjátok. Megnéztem az Unibet oldalán a scores résznél volt 3. büntető és be is dobták. Miért lett érvénytelenítve valakinek ötlet?

Idézetet írta: Lancer Dátum január 27, 2019, 20:49:10
Sziasztok,

Mainap folyamán raktam egy fogadást a képen láthatjátok. Megnéztem az Unibet oldalán a scores résznél volt 3. büntető és be is dobták. Miért lett érvénytelenítve valakinek ötlet?

Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. Itt a döntő forgatókönyve:

https://competition.ihf.info/sites/default/files/competitions/226654de-f6a5-40ac-bc6c-bfdbfd5f8b28/pdf/96PBP.PDF?n=1548668785

Ezek alapján, az első két büntető kimaradt, a harmadikból viszont gól született.

18:20 5 SAGOSEN S Goal Penalty shot top left (23 JOHANNESSEN G), 93 km/h 8 - 10

Lehet, hogy szőrszálhasogató vagyok, de azért egy ilyen bakit megejteni a főoldalon...
Emailekben is csomószor összekeverednek a betűik, kicsit vicces...  :D

Idézetet írta: Lancer Dátum január 27, 2019, 20:49:10
Sziasztok,

Mainap folyamán raktam egy fogadást a képen láthatjátok. Megnéztem az Unibet oldalán a scores résznél volt 3. büntető és be is dobták. Miért lett érvénytelenítve valakinek ötlet?

Sziasztok 2 nap alatt lezajlott  a dolog sikeresen megkaptam a pénzt.

Nagy f*S lett ez az iroda is. A nyeremenynövelőt rendre nem adja be,   két percenként kijelentkeztet hogy inaktív vagyok, a múltkor volt vmi ajánlatuk vmelyik angol derbire, emailt kaptam csak róla, a belső üzenetek között nem volt ott, azt is csak utólag. :D Hétvégenként lassú mint a dög. Etcetera, etcetera... 🤐

Idézetet írta: Csenii Dátum február 01, 2019, 13:08:32
Nagy f*S lett ez az iroda is. A nyeremenynövelőt rendre nem adja be,   két percenként kijelentkeztet hogy inaktív vagyok, a múltkor volt vmi ajánlatuk vmelyik angol derbire, emailt kaptam csak róla, a belső üzenetek között nem volt ott, azt is csak utólag. :D Hétvégenként lassú mint a dög. Etcetera, etcetera... 🤐

Nekem tetszik a kínálat, és a szorzók is rendben vannak szerintem. Valamint nálam a nyereménynövelők is működnek.  :)

Ami viszont ma nekem is feltűnt, hogy olykor fél perc után is kijelentkeztet...

Ja, és nem tudom minek van náluk a felvehető most funkció, ha sose működik. Max csak szingli fogadasoknal, de ott se mindig.

A szorzóikkal nekem sincs bajom, csak épp eléggé fapados az egész, kb.  mintha a tippmixpron játszana az ember.

Dobálják az ingyen 3000Forintokat  :great: :great: :great:
Biztos olvassák a totyikot  :D

Nem dobál ez semmit, nekem legalábbis. Csak nfl-re lesz 1500 ingyen fogadás.