SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fontos tudnivaló!

Február 1-től a havi SfGuru játék megszűnik, marad csak a Prémium.

Hamarosan kihirdetjük a legutóbbi hónap nyerteseit.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 01, 2019, 11:31:51
Fontos tudnivaló!

Február 1-től a havi SfGuru játék megszűnik, marad csak a Prémium.

Hamarosan kihirdetjük a legutóbbi hónap nyerteseit.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért.

Ohh... kár érte... a leghasznosabb játék volt :'(

És van/lesz bármilyen lehetőség részt venni az SfGuru Prémiumban!? 

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 01, 2019, 12:32:09
És van/lesz bármilyen lehetőség részt venni az SfGuru Prémiumban!?

Igen, van lehetőség. Meghívás által.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 01, 2019, 12:47:45
Igen, van lehetőség. Meghívás által.

Értem! És hogyan működik ez a meghívásos rendszer? Ki, hogyan és mikor hívhat meg valakit a játékba!?  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 01, 2019, 13:09:22
Értem! És hogyan működik ez a meghívásos rendszer? Ki, hogyan és mikor hívhat meg valakit a játékba!?  :)

A szervezők hívhatják meg a fórumtagokat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 01, 2019, 21:45:56
A szervezők hívhatják meg a fórumtagokat.

Ha már a sima verseny megszünt akkor már bizonyítani sem tudjuk,hogy alkalmasak lennénk a prémium tagságra. Én átlag tíz tippet mindig feladtam a guruban, volt olyan prémium, aki ennyit se.
Mindig a legjobb versenyek szünnek meg.
Lásd: Euroliga, NFL heti és ez.
Ez van, ezt kell szeretni!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 02, 2019, 15:35:39
Ha már a sima verseny megszünt akkor már bizonyítani sem tudjuk,hogy alkalmasak lennénk a prémium tagságra. Én átlag tíz tippet mindig feladtam a guruban, volt olyan prémium, aki ennyit se.
Mindig a legjobb versenyek szünnek meg.
Lásd: Euroliga, NFL heti és ez.
Ez van, ezt kell szeretni!

Ez nem egy verseny a két játék között. Az SfGuru Prémiumban alapjáraton olyan személyek szerepelnek akik korábban is szerkesztők voltak a Sportfogadas.org-on, nekik biztosítottunk egy felületet ahol a továbbiakban is aktívak lehetnek.

Ami a Gurut illeti, sajnáljuk, hogy le kellett állítanunk. Sajnos a résztvevők száma is nagyon alacsony volt, hosszú távon meg ez nekünk nem kedvező.

#97 február 06, 2019, 14:56:42, zsivany20
Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 02, 2019, 17:09:27
Ez nem egy verseny a két játék között. Az SfGuru Prémiumban alapjáraton olyan személyek szerepelnek akik korábban is szerkesztők voltak a Sportfogadas.org-on, nekik biztosítottunk egy felületet ahol a továbbiakban is aktívak lehetnek.

Ami a Gurut illeti, sajnáljuk, hogy le kellett állítanunk. Sajnos a résztvevők száma is nagyon alacsony volt, hosszú távon meg ez nekünk nem kedvező.

Először is leszögezném, hogy én totál tisztelettel tudok csak beszélni az oldalról, nagyszerű, hogy van egy ilyen, és ezer köszönet érte mindenkinek, aki ezen dolgozik!  :ok:

Szóval: én is egyetértek prigioni-val. Tényleg az egyik legjobb játék volt, ahol amellett, hogy versenyeztél, még információkhoz is jutottál a többiek által írt elemzések révén. Sokszor olyan infókhoz, amikkel másképp sosem találkoztál volna, mert nem érdekel esetleg az a sport/esemény, vagy csak elkerüli a figyelmedet. Szóval sok hasznos infó cserélt gazdát a játék segítségével.
És igazából furcsállom, már a legutolsó, díjazást érintő változtatást is (ami ha jól rémlik, a hatodára csökkentette az összdíjazást, 30-ról lett 5!?), ami nyilván megtizedelte az emberek motivációját, így igazából ez nagyban befolyásolta, hogy csökkent az érdeklődés. Azért furcsállom, mert ez egy olyan játék volt, ami sportfogadó szemszögből hasznos is volt. Utánajárást igényelt, foglalkoznod kellett a tippel, amit beírtál, így volt alapja a leírtaknak, érdemes volt olvasgatni közöttük. Ugyanakkor a guru ellehetetlenítésével párhuzamosan egyre több, minimális aktivitást és odafigyelést igénylő játék került előtérbe... Foci és kézi kapcsán is, olyan játékok, melyek szinte semmilyen komolyabb "sportági/szakmai" tudást, utánajárást nem igényelnek ("Tippeld meg ki és mikor lövi az első gólt"). Ráadásul ezekre a kis játékokra fel lett dobva meccsenként 5 + 5ezer forint díjazás, miközben az egész havi aktivitást és alaposabb elemzést igénylő Guru játék egész havi első helyezettjének díja csupán 5ezer forint lett. Nincs arányban a kettő. Plusz ezeket a vakszerencsén múló tippjátékokat a csak ezekért regisztráló, néhány hozzászólással a hátuk mögött lévő szerencsevadászok is le-levadásszák, néhány fórumon töltött perccel.  :)

Úgy gondolom, hogy sportfogadás szakmai szempontból, és az oldal kihasználtságának szempontjából is hasznosabb lenne a Guru játék, mint ezek a vakszerencse tippjátékok, ahol néhány karakterrel elviszik a 10ezer forintokat az emberek. Megértem amúgy, biztos, hogy hozott új regeket ez a játék, és ők be-be fognak nézni a Játékaink topic-ba, de az oldal és a tagok is többet profitálnának szerintem hosszú távon egy Guru jellegű játékkal.

Kérlek, építő jellegű kritikának vegyétek ezeket a sorokat! Komolyan le a kalappal mindenki előtt, akinek az oldal működését köszönhetjük! Köszönöm, ha reagáltok, kíváncsi vagyok a Ti szemszögetekre is!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 02, 2019, 17:09:27
Ez nem egy verseny a két játék között. Az SfGuru Prémiumban alapjáraton olyan személyek szerepelnek akik korábban is szerkesztők voltak a Sportfogadas.org-on, nekik biztosítottunk egy felületet ahol a továbbiakban is aktívak lehetnek.

Ami a Gurut illeti, sajnáljuk, hogy le kellett állítanunk. Sajnos a résztvevők száma is nagyon alacsony volt, hosszú távon meg ez nekünk nem kedvező.

És kilenc fővel megéri futtatni egy játékot?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 06, 2019, 14:11:39

Ennyire nem látok bele a dolgokba, nem is akarok, de ezeket a tippeld meg játékokat valószínűleg az Unibetnek köszönhetik a fórum tagjai, nem véletlen a nyeremény (szerintem).

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 07, 2019, 12:03:01

Ennyire nem látok bele a dolgokba, nem is akarok, de ezeket a tippeld meg játékokat valószínűleg az Unibetnek köszönhetik a fórum tagjai, nem véletlen a nyeremény (szerintem).

Igen, ez nem kérdés, hogy az Unibetes bónuszokat az Unibeteseknek köszönhetjük.  :)  De az általuk kiosztott X darab, Y összegű bónuszra nincs megszabva, hogy az adott oldal milyen típusú játék nyertesei között szórja szét. De valóban, nem látunk be, csak keressük a miérteket, hogy miért váltják fel ezek a lutri játékok az építő jellegűt. Ráadásul havi szintre lebontva több tízszerese lett kiosztva a néhány karakteres tippjátékokon, mint az elemzősön nyerhető 5, korábban 30ezer.  :)  De megint hangsúlyozom, csak érdeklődünk, és ezer hála, hogy egyáltalán működik egy ilyen oldal!  :)

#101 február 08, 2019, 15:18:20, SPF Admin
Nem igazán értem, hogy hogy jött a képbe az Unibet, s az általa ajánlott nyereményalap, de nem is ez a lényeg. Itt csak annyit megjegyeznék, hogy az Unibet jelen pillanatban egyetlen egy versenynek biztosítja a nyereményalapját, s az az NB1-es tippverseny. És igen, amikor vannak bizonyos magyar vonatkozású események (női kézilabda eb, férfi kézilabda vb stb.) akkor még külön rendezgetünk ilyen gyors lebonyolítású versenyt.

De térjünk rá az SfGurura.
Alapjáraton mi azt szeretnénk, hogy egy játékban minél többen szerepeljenek. Lehetséges, hogy nem látjátok itt teljes mértékben át a dolgokat, de azért megemlíteném, hogy havi szinten közel 1.000, sokszor 1.000 euró fölötti összegeket osztogatunk ki, pénznyereményként, Skrillen keresztül.
Nos, ha azt látjuk, hogy egy adott játékban alacsony a részvétel, s nagyjából ugyanazok a személyek szerepelnek, akkor hosszú távon gondolkodva ez nekünk nem biztos, hogy megéri az adott aktuális formában.

Az SfGuruban nem hogy csökkentettük a nyereményalapot, hanem pont az ellenkezőjét tettük, létrehoztuk az SfGuru Prémiumot, ahol az elmúlt hónapokban 50.000 Forint fölötti nyereményalapot biztosítottunk. Az ott résztvevők elemzései megjelennek a főoldalon, így a látogatók sokkal hamarabb hozzáférhetnek a megindokolt tippekhez.
A versenyzés is megmaradt, mert a résztvevők a garantált nyereményalapért küzdenek, ezen kívül mindenkinek fix díj jár, amennyiben teljesítik a feltételeket, és nekünk is jó, mivel a főoldalunkon a szerkesztőink által írt írások mellett extra minőségi tartalom kerül fel.

Ahelyett, hogy már novembertől csak a Prémium maradt volna, három hónapig még biztosítottuk a sima SfGurut is.

A továbbiakban marad a Prémium, ahol megtaláljátok a minőségi indoklásokat, illetve azoknak akik szeretnének bekerülni a Prémiumba javasoljuk, hogy legyenek aktívak a fórumon, naplójukba, vagy egyéb fórumtémákba indokolják tippjeiket, s előbb vagy utóbb meghívóban részesülhetnek.

Tehát összefoglalva: a Guru működik továbbra is, nagyobb a nyereményalap, s a minőség is javult.

prigioni1-nek válasz: Nekünk megéri, mert ez a kilenc személy minőségi tartalmat biztosít az oldal számára.

Ha ez a 9 személy biztosítja a minőségi tartalmat számunkra, akkor valami nagyon nagy baj szerintem.

Talán még annyit gyorsan, hogy kurvára megbántam az org-ról történt regelést a365-höz és az unihoz anno, de ez már így marad.
Töröljétek bátran.

Idézetet írta: Quinn Dátum február 08, 2019, 16:05:40
Ha ez a 9 személy biztosítja a minőségi tartalmat számunkra, akkor valami nagyon nagy baj szerintem.

Nagyon hiteles ez így tőled első hozzászólásként (vagy ez hányadik felhasználóneved?). Az a 9 ember letett valamit már az asztalra. És te?

Idézetet írta: Quinn Dátum február 08, 2019, 16:17:14
Talán még annyit gyorsan, hogy kurvára megbántam az org-ról történt regelést a365-höz és az unihoz anno, de ez már így marad.
Töröljétek bátran.

Milyen hátrányban részesültél attól, hogy az org-ról regisztráltál, s nem simán tőlük? Honnan tudod egyáltalán, hogy általunk regisztráltál?